Arama sonuçları: *

• Users: Emocan2214
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Emocan2214

Termal Macun değişikliği sonrası PC açılmıyor

Kurumuş olan termal macunumu bir hafta önce falan silip macunsuz devam etmek zorunda kalmıştım bir süre. Bugün elime mx-4 macun geçtiği gibi kullandım,ne taştı ne eksik oldu ne de fazla ama parçaları taktigimda pc açılmadı. Ramler dahil her şeye güç geliyor, ama klavye mouse ve görüntü...
  2. Emocan2214

Yardım İnternet Sağlayıcısı Önerisi Lazım

Turkcell Superonline 25 mbps-TV+ paketi kullanıcısıydık hep internet hızının az olduğunu dile getirsem de ailem hiç bir şekilde interneti değiştirmedi. Şimdi Superonline paketimizi 2 katına çıkaracağını söylüyor,bu yüzden yeni internet Sağlayıcısı lazım diğerlerine oranla f/p 100 mbps internet...
  3. Emocan2214

2500 TL Oyuncu Koltuğu Önerisi

2500-2600 civarı bir bütçem var. Hawk'ın "Fab v" serisi koltukları var ve galiba renk dışında farkları yok. xDrive 15'li modeli var Sizce bunlardan hangisini almalıyım,farklı bir öneriniz varsa belirtirseniz sevinirim.
  4. Emocan2214

Road 96 Xbox Gamepass Tr yama

Road 96 bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Xbox Gamepass'e geldi. Oyuna türkçe yama yapmak istiyorum ancak Hakan AYAŞ'ın yamasında oyun loading ekranında kalıyor gamepass için çalışan yama var mıdır
  5. Emocan2214

Bu monitörlerden hangisi alınır

Yaklaşık 4K gibi bir bütçem var ciddi bir fark varsa 4.500 civarı da olabilir. Hangisi daha iyi olur veya farklı bir öneriniz var mıdır İlk monitör İkinci Üçüncü Dördüncü Ve sonuncu
  6. Emocan2214

HP Monitör ne kadara satılır

HP 5ZU98AA model monitörüm var,1.5 yıllık bir monitör. Sizce ne kadara satılır Özellikleri: 24'' 1080p 144hz 1ms TN panel Freesync/G-Sync Dahili hoparlörü var Daha detaylı bakmak isteyen varsa buyrun Trendyol linki https://ty.gl/nkk40qvxf4
  7. Emocan2214

Al Suite 3 kurarken hata alıyorum

Windows güncellemesinden sonra Al Suite 3'te hata alıyordum orijinal uninstaller ile kaldırdım,son sürümü yükledim ama setup'a tıklayınca böyle bir hata alıyorum nasıl çözebilirim 1655666341 ardından bunu alıyorum
  8. Emocan2214

Günlük kullanım için pc önerisi

Otizmli bir kardeşim var;kendisi sadece google,youtube tarzı yerlerde takılıyor.Oyun falan oynamıyor. Net bir bütçe yok sadece abartı bir şey olmasına gerek yok(çok da eski olmazsa güzel olabilir) İkinci el vs. olabilir Önerilerinizi bekliyorum
  9. Emocan2214

FIFA 22'li Steam hesabı ne kadar eder ?

Arkadaşım bazı sebeplerden ötürü Steam hesabı satıyor içinde çok bir şey yok.Pes 21 FIFA 22 ETS bir de CS var. Bu hesabı kaça satabilir ?
  10. Emocan2214

12K'ya Monitörlü Pc önerisi

Arkadaşım için açtım bu konuyu bütçesi yaklaşık 12K monitör dahil,güzel bir sistem önerirseniz sevinirim
  11. Emocan2214

Razer Black Shark V2 X seri numarası

Razer Black Shark V2 X kulaklıgımın var ve bir işlemden dolayı seri numarası lazım onu nerede bulabilirim
  12. Emocan2214

HP logosu geldikten sonra boş ekranda kalıyor

HP marka bir laptopum var bu labtopu sıfırladım ancak sıfırlamadan sonra ekrana HP logosu geliyor ve sonrası boş ekran fanın sesi vs geliyor ama hiç bir şekilde tepki vermiyor
  13. Emocan2214

Max 250 TL kablosuz kulaklık önerisi

Genelde telefonda müzik vs dinlerken kullanacağım Bluetooth olursa daha iyi olur Sizce bu bütçede bu özelliklerde ne alınır?
  14. Emocan2214

Yardım Corsair teknik servise nasıl ulaşılır

Corsair HS-50 Pro kulaklıgımın kablosu zarar gördü ve şuan çalışmıyor.Teknik servise göndermek istiyorum ancak internette bilgi bulamadım nasıl gönderebilirim ?
  15. Emocan2214

FIFA Arkadaşım daveti kabul edince oyundan atılıyor

Fifada arkadaşımı ultimate teamde 2v2 için davet atıyorum arkadaşım kabul ediyor bir süre sonra oyunu kapanıyor arkadaşımın bunun bir çözüm var mıdır
  16. Emocan2214

Bilgisayar çalışıyor ama görüntü gelmiyor

Bilgisayar çalışıyor hatta içindeki programlar kullanılıyor şarkı açılıyor. Tüm girişleri, kabloları denedik olmuyor Kabloları bir laptopa bağladık o zaman görüntü geldi monitöre sorun ne olabilir
  17. Emocan2214

Bu özellikte bir laptop ne kadar eder ?

İşlemci:İ5 5200U Ekran Kartı:R5 M330 Ram:4 GB DDR3L Depolama:Netac 240 GB SSD/Seagate 500 GB 5400 RPM HDD Ekran:15.6 Inç/1366x768 HP marka böyle bir bilgisayar ikinci el ne kadara satılır
  18. Emocan2214

Discord sunucu profilimi düzenle nasıl kapanır?

Bir sunucum var bu sunucuda kayıt sistemi kullanıyorum ama bu kısım yüzünden herkes kendine rastgele isim veriyor Bu kısım nasıl kapatılır
  19. Emocan2214

Bu dosyalar nedir/neye aittir ?

Kaspersky ile tarama yaptım zararsız dosaylarmış peki nedir bunlar
  20. Emocan2214

2K Monitör önerisi yapar mısınız

Monitörde istediğim özellikler En az 144 Hz olsun Kaliteli bir paneli olsun 2K olsun En önemlisi 3000 TL ve aşağısı olsun Not: Genellikle oyun için kullanılacak
Top Bottom