Arama sonuçları: *

1. O

Rehber [Outdated]Ryzen ClockTuner ile Tek Tıkla İşlemcinizin Overclock Performansını Öğrenin!

1 saat sürdü test. Platium çıktı. kule tipi soğutu var üzerinde. Bu değerlere göre max oc değerlerimi ne yapamalıyım. ve bu testten sonra farklı bir test yapmalımıyım.
  2. O

🔥İndirim ASUS RA04 TUF Gaming K1 Klavye 299TL!

Gamegaraj da şuan 300 TL https://www.gamegaraj.com/urun/asus-ra04-tuf-gaming-k1-mekanik-hisli-turkce-rgb-gaming-klavye/
  3. O

Asus PRIME B450M-K II / DarkFlash DarkAir RGB 120mm Kule Tipi İşlemci Soğutucu pin bağlantıları

Merhaba; Asus PRIME B450M-K II 4400MHz (OC) AM4 mATX anakarta DarkFlash DarkAir RGB 120mm Kule Tipi İşlemci Soğutucuda bulunan 2 kablo var biri CPUfan diğeride 3 ping rgb için kablo var. bu 3 pinlik bağlantıyı anakartta hangi yere takmam gerekiyor.(CPU ve 3 pinlik yerleri işaretledim) yada...
  4. O

144 HZ Moniöt Önerisi

Herkese Merhaba; Günlük kullanım ve oyun oynamak için aşağıdaki monitörlerden hangisini tercih etmeliyim. bilgi ve tecrübelerinizi paylaşabilirmisiniz. normalde bütçem 1500 TL fazlada aşmak istemiyorum bunu miktarı. VA ve IPS farkı beni ne kadar etkiler acaba ? VA monitör...
  5. O

Trabzonspor 2-1 Beşiktaş

Maça laf yok Beşiktaş trabzon maçları hep zevkli gollü geçmiştir buna kimse bişi diyemez dostum 👏🏻
  6. O

Trabzonspor 2-1 Beşiktaş

Topu ikisine birde bilardo topu gibi çarpmasını diyorum ben böyle bişi yok yani 😂
  7. O

Trabzonspor 2-1 Beşiktaş

Uğurcanın net 7 kurtarışı var demeyelim öyle takır takır kötü maç değildi ama top sevmedi bizi diyelim
  8. O

Trabzonspor 2-1 Beşiktaş

İlk golü ömrü hayatında böyle bir gol gördünmü
  9. O

Trabzonspor 2-1 Beşiktaş

Şansız goller yedik ve uğurcanın performansı üst düzeydi 😔
  10. O

Aquarius 5A-KARNE alınır mı?

bu şekilde konuşma sana ne kazandıryor acaba ?
  11. O

yok daha bişi almadım alınırsa zaten ssd çıkartırım sistemden teşekkürler
  12. O

laf anlatmak üstünlük taslamak diye bir derdimiz yok herkes kendi bütçesine göre kendi için en iyi olan sistemi toplama derdin ve bunlar için bu forumda birsürü ikisi sorularını soruyor sizde bunlara cevap verip kişinin fikirlerini destekler yada daha iyi olanını önerirsiniz. herkes düşüncesini...
  13. O

dediğin igi ileride 3600 + soğutucu ile bir tık üstüne çıklabilir 10400f ile 3 yıl sonra ne yapılabilir peki ? nasıl bir yükseltme yapabilirsin ? 1611952449 peki 3100 yerin 3600 olsa idi ne derdin ?
  14. O

şuan alınacak her sistem fiyatlarına göre kazık değilmi zaten kimse bu kadar fiyatlara pc toplamıyordu. ;)
  15. O

klasik oc yapmak düşüncesinde değilim ama ileride lazım olursa oc de yapmak isterim. klasik oyun oynamak amacım günlük kullanım. yayın filan açma derdim yok. oyunlarda escape from tarkow, warzone, squad, rainbow six gibi oyunlar oynamak ve bunlar gibi tekli oyunlarıda oynamak. ileridede 3-4 sene...
  16. O

tamam işte amd iyi intelde iyi 10400f 3600 bazı şeylerde biri bazı şeylerde diğeri önde oluyor karar sana kalıyor :)
  17. O

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

ho çöktüm bunlara
  18. O

kredi kartın ile alınca koyacağı vade ile yine hepsiburadaki fiyat olur :/
  19. O

R5 3600 1500 TL olurmu ?
Top Bottom