Neler Yeni

Aquarius 5A-KARNE alınır mı?

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,400
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
dediğin igi ileride 3600 + soğutucu ile bir tık üstüne çıklabilir 10400f ile 3 yıl sonra ne yapılabilir peki ? nasıl bir yükseltme yapabilirsin ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

peki 3100 yerin 3600 olsa idi ne derdin ?
Oc için en az Gold sample lazım bu arada bu da şans gibi bir şey oc yapabilmeniz için.

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,086
İsim
Lydranx
Yazılanları ve fiyatları iyi değerlendirerek yorum yap bende biliyorum i5 10400f in iyi olduğunu
İyi değerlendirdiğim için 10400f diyorum zaten. Ama size laf anlatmayacağım istediğiniz sistemi alın beni ilgilendirmez

ozturkJK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Öztürk
İyi değerlendirdiğim için 10400f diyorum zaten. Ama size laf anlatmayacağım istediğiniz sistemi alın beni ilgilendirmez
laf anlatmak üstünlük taslamak diye bir derdimiz yok herkes kendi bütçesine göre kendi için en iyi olan sistemi toplama derdin ve bunlar için bu forumda birsürü ikisi sorularını soruyor sizde bunlara cevap verip kişinin fikirlerini destekler yada daha iyi olanını önerirsiniz. herkes düşüncesini söyler alan kişi kendi ipini kendi keser. düşüncelerin için sana teşekkür ederim ;)

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,450
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,086
İsim
Lydranx
laf anlatmak üstünlük taslamak diye bir derdimiz yok herkes kendi bütçesine göre kendi için en iyi olan sistemi toplama derdin ve bunlar için bu forumda birsürü ikisi sorularını soruyor sizde bunlara cevap verip kişinin fikirlerini destekler yada daha iyi olanını önerirsiniz. herkes düşüncesini söyler alan kişi kendi ipini kendi keser. düşüncelerin için sana teşekkür ederim ;)
25 fps daha fazla alan bir işlemci almak yerine onun rakibi bile olmayan bir işlemciyi almak akıl karı değil. Ama dediğim gibi kendi kararı beni ilgilendirmez

ozturkJK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Öztürk

ozturkJK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Öztürk

uydu3

80+ Silver
Abi gayet güzel sistem forumda cok kafani karıştırma her zaman birisi şu parçaya şunu taksaydin der sorunlu bir parca yok galiba fiyatida pahali değil al geç

Top Bottom