Arama sonuçları: *

• Users: recepcan
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. recepcan

GTX 960 ve İ5 6402P sistem ne kadar eder?

-Asus GTX 960 4GB Black Edition -İ5 6402P -8 GB 2400 MHz RAM -1 TB HDD -Zalman Z3 Plus kasa -ASUS H110M-D Anakart Ve yanında 59 HZ 1920x1080 bir monitör var, sizce ortalama ne kadar eder?
  2. recepcan

HP Omen 16 RX6600M ve Ryzen 7 5800H inceleme

Merhabalar, sizlere ülkemizde halan daha ''ASUS ve MSI varken başka marka alınmaz'' algısı yüzünden pek tercih edilmeyen modellerden birisi olan tam kod adı ile ''HP Omen 16-C0053NT'' marka/model cihazı deneyimlediğim ve elimden geldiği kadar inceleyip, anlatacağım. 1-) Neden bu cihazı ve AMD...
  3. recepcan

RX6600M cihazda ReLive video kayıt özelliği yok

Merhaba, 6600M ve 5800H bir cihaza sahibim. Ben oyun oynarken video çekmek istiyorum ama OBS tarzı uygulamalar performans düşürüyor. Önceden RTX 2060 cihazım varken Shadow Play ile kayıpsız çekiyordum bu özelliğin karşıtı ReLive bende kullanılmıyor ama. Ne yapmam lazım bu özelliği kullanmak...
  4. recepcan

Evde spora başlangıç

Merhabalar. 21 yaşında, 183 boyunca 74-76 kilo birisiyim. Spora başlama niyetim var fakat önce en azından 1 ay boyunca evde kendi kendime çalışayım diyorum. Bunun için önerileriniz var mı? Aklıma şınav ve evde olan dambıldan başka bir şey gelmiyor. Bilenler yardımcı olursa sevinirim.
  5. recepcan

Yardım Battlefield V açılmıyor

Bu sekmede kalıyor, açılmıyor. Tamir etmeyi denedim.
  6. recepcan

Minecraft RX 6600M ile çalışmıyor

Oyuna orjinal Launcher ile giriyorum. RX 6600M var sistemimde ve işletim sistemi Windows 11. Ne yaptıysam harici kart ile çalıştıramadım. Adrenaline uygulamasından oyun olarak eklenmiyor, grafik ayarlarından da kendisi çıkmıyor. Yardımcı olabilecek var mı?
  7. recepcan

HP OMEN 15 3060 ve 10870H nasıl?

https://www.hepsiburada.com/hp-omen-15-ek1012nt-intel-core-i7-10870h-16gb-512gb-ssd-rtx-3060-6gb-freedos-15-6-144hz-ips-fhd-gaming-tasinabilir-bilgisayar-4h0j0ea-p-HBCV00001OCNIL Bu cihaz nasıl? Aranızda kullanan var mı? 10870H 8/16 yapısında ve bence halan daha güçlü bir işlemci. Amacım...
  8. recepcan

Nitro 5 AN515-57 vs ASUS ROG STRIX G513IE-HN065

İkisi arasından bir tanesini seçme durumunda kalabilirim. Acer'in işlemcisi daha iyi fakat halihazırda Acer ile sorun yaşayan birisiyim. Tek kanal RAM masrafı da çıkaracak bana. Diğer tarafta ROG var fakat bu seriye bile tam anlamıyla iyi değil diyenler var ve işlemcisi eski nesil. Siz olsanız...
  9. recepcan

Kulaklık ses ve bass düzeyi nasıl arttırılır?

Merhaba, sistemime format attım ve kulaklığın ses seviyesinin ve bass tarafının azaldığını gördüm. Ses ayarlarına hakim değilim, bildiğim kadarıyla harici bir ses kartım da yok. Basit bir şekilde bu ayarları nasıl yapabilirim? Windows 10. H110M-D Kulaklık ise Cougar Immersa TI. Lütfen bilgili...
  10. recepcan

Bilgisayarımda çözemediğim eşi benzeri olmayan sorun

Merhabalar, yaklaşık 1 haftadır başımda olan ve son 2 gün iyice sapıtan bu sorun ne yaptıysam düzeltemedim ve sebebini bulamadım. Forum forum dolaşıyorum lütfen biriniz bana yardım etsin. Sorunum şu ki görev çubuğu kafasına göre kilitleniyor ve oradan hiç bir simgeye basamıyorum, bilgisayar...
  11. recepcan

Tamir edilemeyen Acer Predator için üst model isteme hakkım var mı?

Merhabalar, yaklaşık 2,5 aydır serviste yedek parça bekleyen cihazım için böyle bir hakkım var mı? Yasal süreç 21 gün fakat benim ki neredeyse 90 gün olacak ve hala bir parça getirtemediler. Bana para iadesi yapalım diyorlar fakat ben 11K'ya RTX 2070'li ve bu kalitede bir cihazı bu fiyata nasıl...
  12. recepcan

Warzone "Unable to access online services" hatası

PS4 kullanıyorum, ağ bağlantı testim normal, diğer oyunlarda sıkıntı yok. Yardımınızı bekliyorum. DNS değiştirme çözümlerini denedim, işe yaramadı.
  13. recepcan

İ5 10300H Warzone oyununda sürekli %95 ve üstü kullanımda

Merhaba, önceden yani en son bu oyunu yüklediğimde işlemcim %70 civarlarında gidip geliyordu 2 gün önce tekrar yükledim ve değerler bu şekilde. İşlemci hızım 3.4-3.6 Ghz olduğuna bakmayın Undervolt işlemi yaptım şuan sabit 4.1 ve 4.2 Ghz aralığında. Amacım Warzone oyununu stabil bir şekilde 60...
  14. recepcan

Sistemimdeki Rame Uygun F/P Ram Önerisi İstiyorum

ALLAH KİTAP PEYGAMBER AŞKINA BİRİNİZ F/P RAM ÖNERİSİ YAPSIN ARTIK BİRDE BİR KAÇ SORUM OLACAK TEK TEK CEVAPLAYANDAN ALLAH RAZI OLSUN. 1-CL21 HERHALDE ŞUAN RAMLER CİHAZDAKİ CL 22 ALSAM NE OLUR 2- ŞUAN DA 2933 MHZ ÇALIŞIYOR HERHALDE 2666 ALSAM ÇOK SIKINTI OLUR MU
  15. recepcan

bu cihazda kaç tane ram slotu var

16. recepcan

Bu cihaza 16 GB RAM önerisi yapar mısınız

Alabileceğim en ucuz ve kaliteli 16 GB RAM bakıyorum cihaz gaming laptop
  17. recepcan

Bu RAM'in CL ve Mhz değeri nedir

18. recepcan

MSI Immerse GH20 alınır mı?

Arkadaşlar https://www.incehesap.com/msi-immerse-gh20-kablolu-gaming-kulaklik-fiyati-49082/ alınır mı? GH30'dan daha mı kötü?
  19. recepcan

Bloody kulaklık önerisi

Arkadaşlar özellikle Bloody bakıyorum, aralarından en iyisi hangisidir?
  20. recepcan

Playstation 4 7.1 kulaklık PC'de çalışır mı?

Sony PlayStation 4 7.1 Kablosuz Kulaklık Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor. Arkadaşlar, bu kulaklığı almak istiyorum. HS35 kırıldığı için normalde HS50 Pro alacaktım ama bu çok hoşuma gitti. Malum, PS4 kullanıcısıyım da. Şimdi tek sorum: Bunu PC'de de sorunsuz ve sıkıntısız kullanabilir...
Top Bottom