Arama sonuçları: *

• Users: Eyisha
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Eyisha

Bilgisayar ekran açılmıyor

Elden ring oynuyordum birden oyun dondu hatta PC dondu bende tuşa basıp kapattım şimdi ise ekran açılmıyor açılırken Asus Windows yazısı geliyor sonrası yok simsiyah ekran kalıyor gelen tek şey sol altta 5-6 tane mavi nokta çözümü derdi ne bunun
  2. Eyisha

3500x'e 4060'gider mi

Bütçe 11-13k incehesapta 4060 indirimde almayı düşünüyorum anakart b450m s2hv2 işlemci 3500x 16gb ram sıkıntı olur mu birde powercolor fighter 6650 xt diye bir model buldum hangisini önerirsiniz ayriyeten a750 intel ekran kartı nasıl bir ekran kartı ofis için sanırım da emin olamadım powercolor...
  3. Eyisha

Tüketici hakları hakkında sorum var

2 birey kendi arasında internet üzerinden alışveriş yaparken (dolap sahibinden hb amazon tarzı değil direkt mesaj yolu ile) satıcı kişi parayı alıp ürünü göndermez ve/veya yanlış/farklı ürün gönderirse bunun hakkında bir şey yapılabilir mi
  4. Eyisha

Sipariş için hangi kargo şirketini seçmeliyim

Hangi kargo şirketi daha ucuz ve iyi ptt'den çok kişi şikayetçi hızı konusunda ama sanırım en ucuzu onlar sipariş vereceğim için ucuz ve yavaş olmasın istiyorum
  5. Eyisha

Para transfer edicem ama nasıl yapıcam anlamadım yardım pls

Merhaba bir şahıstan bir ürün alıcam mailleşiyoruz güvenilirlik kısmını bana bırakın önemli olan o değil bana iban isim ve qnb finansbank enpara diye attı ama ben banka işlemlerinden anlamam bende de teb var ve orda enpara transfer bulamadım karttan karta kısmında şimdi benim enpara yükleyip...
  6. Eyisha

Mersinde albüm satan yer var mı

mersinde rap müzik albümü satan bir yer var mı bildiğiniz
  7. Eyisha

Bilgisayar çift monitör var sanıyor

Bilgisayar sanırım şuan 2 monitör var diye algılıyor ve tüm uygulamalar bozuldu fotoğrafı koydum 1 olan yterde sanki küçük bir ekran varmış gibi davranıyor sebebini anlamadım tüm uygulamalar oraya taşınmıştı zar zor görmeden alıp ana ekrana koydum nasıl anlatacagımı bilmiyorum ilk defa gördüm...
  8. Eyisha

1 Milyona 2. el araba önerisi

İyi forumlar elimizde 2017 model 1.3 multijet egea var 500 bandında satmayı düşünüyoruz kenardan da ekleyebileceğimiz max 500k var totalde 1m taş taş çatlasın 1.1 olur fazlası cıkmaz peugeot 508'lerin son cıkan sport kasaları cok hoşuma gidiyordu ama bütçeyi aşıyor yıl olarak en az 2018 vs...
  9. Eyisha

ayt tarih için kanal

sözelciyim ayt tarihe başlayacağım onun için kanal önerir misiniz video sayısı aşırı olmasın 40-50 video max bazı kanallar 100 110 videoda anlatmış o kadar zamanım yok başka derslere de bakmam lazım bildiğiniz iyi anlatan gerekli olanları anlatan bir kanal önerir misiniz
  10. Eyisha

Switch'te hangi büyük oyunlar var ?

Yazın nintendo switch almayı düşünüyorum 2. elden crackli kullanıcam sanırım o kadar para vermek istemiyorum nintendo oyunlarına cok pahalılar benim bildiğim 2 tane zelda ve mario odyssey dışında başka büyük oyunu var mı bilgim yok da nintendo oyunları hakkında
  11. Eyisha

Öğrenci pasaportu hakkında

Merhaba 18 yaşındayım mezuna kalmış biriyim temmuz gibi kosova vs balkan turu yapmayı düşünüyorum ama öğrenci pasaportu alamıyorum o yüzden 1 yıl normal pasaport alsam üni kazandıktan sonrasında süresi bitince öğrenci pasaportu çıkarabiliyor muyum ve yapabiliyorsam o pasaporttaki damgalar...
  12. Eyisha

Bu klavye alınır mı bütçe 1500

brown switch klavye arıyorum aslında bütçe 1k ama mal iyiyse 1.5'a kadar çıkabilirim yorumlarınızı varsa tavsiyeleri bekliyorum...
  13. Eyisha

Bilek destekli 1k klavye önerisi

Brown switch olursa iyi olur bütçe 1k iyi bir ürün olursa daha da arttırma şansım var bekliyorum
  14. Eyisha

1000 TL klavye önerisi

bütçeyi bir tık daha arttırma şansım var istediğim özellik brown switch tarzı sesi olan ama çok ses çıkarmayan bir şey blue red olmasın çok kafa ütülüyor onlar tavsiyelerinizi bekliyorum
  15. Eyisha

Klavye önerir misiniz

belli bütçe veremiyorum ama ortalama fiyat 1k olsun en son 7 yıl önce klavye aldım :D hala onu kullanıyorum ama artık emekliyi rafa kaldırıcam brown switch vs olursa iyi olur mavi switch çok sesli oluyor sesi de hiç sevmem o yüzden kullanımı rahat brown switch yada muadili bir öneri bekliyorum
  16. Eyisha

Türkçe ve edebiyat için deneme önerisi

denemelere başlayacam da güzel yayınlar önerir misiniz amacım her sabah türkçe edebiyat denemesi çözmek günde 1er tane çözücem deneme sayısı fazla olan iyi yayınlar bekliyorum türkçeden de edebiyat için de 4-5 tane yayın önerebilirsiniz 1 tane önerseniz de olur toplarım ben onları şimdiden...
  17. Eyisha

Ram takıldıktan sonra ne yapmalıyım

Merhaba bugün aldığım 2 yeni ram elime ulaştı şimdi ikisinide taktım kabloları da taktım pcye şimdi ne yapmalıyım bios vs ayar mi yapmaliyim öyleyse biosa nasıl giriliyor ne yapmam gerektiğini detaylı anlatır mısınız PCden hiç anlamam da dostlar böyle basit bir şeyi soruyorum kusura bakmayın
  18. Eyisha

Bu iki ram'den hangisini almalıyım ?

https://www.trendyol.com/g-skill/g-skill-ripjawsv-black-8-gb-3200-mhz-ddr4-cl16-f4-3200c16s-8gvkb-ram-p-4393051?boutiqueId=61&merchantId=248116&storefrontId=1&countryCode=TR&language=tr&gads=true&tyutm_source=google&tyutm_medium=cpc&tyutm_campaign=x:electronics_y:consumer-electronics_z:bilgisayar...
  19. Eyisha

monitör arada böyle siyah oluyor

bunun sebebi nedir birden geliyor bişi yapmazsam hep kalıyorlar mouse'a dokunduğum an gidiyorlar (sihirli annemi kardeşim izliyordu yargılamayın lütfen)
  20. Eyisha

Bu ram alınır mı ucuz geldi de

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_corsaır-cmk8gx4m1e3200c16-8gb-ddr4-3200mhz-cl16-vengeance-lpx-soğutuculu-dımm-pc-ram-bellek-siyah-1211758.html diğer sitelerde 800-900 civarında fiyatı mediamarkt ama yinede emin olamadım alınır mı dostlar 16 yapcam da rami
Top Bottom