Neler Yeni

Para transfer edicem ama nasıl yapıcam anlamadım yardım pls

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Emre Kaplan
Merhaba bir şahıstan bir ürün alıcam mailleşiyoruz güvenilirlik kısmını bana bırakın önemli olan o değil bana iban isim ve qnb finansbank enpara diye attı ama ben banka işlemlerinden anlamam bende de teb var ve orda enpara transfer bulamadım karttan karta kısmında şimdi benim enpara yükleyip ordan mı atmam lazım mesajı şu şekilde sansürlü şekilde yazıyorum bilen biri bu işlerden bakabilir mi
TRxx xxxx xxxx xxxx xxxx xxxx xx Qnb Finansbank Enpara "İSİM SOYİSİM" iban ve isim kısmını böyle sansürleyim dedim neyse cidden anlamadım ama yardım lütfen

yusakaraa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Yuşa Kara
Instagram
creepersia
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198301028968/
Discord
yusakaraa
Merhaba bir şahıstan bir ürün alıcam mailleşiyoruz güvenilirlik kısmını bana bırakın önemli olan o değil bana iban isim ve qnb finansbank enpara diye attı ama ben banka işlemlerinden anlamam bende de teb var ve orda enpara transfer bulamadım karttan karta kısmında şimdi benim enpara yükleyip ordan mı atmam lazım mesajı şu şekilde sansürlü şekilde yazıyorum bilen biri bu işlerden bakabilir mi
TRxx xxxx xxxx xxxx xxxx xxxx xx Qnb Finansbank Enpara "İSİM SOYİSİM" iban ve isim kısmını böyle sansürleyim dedim neyse cidden anlamadım ama yardım lütfen
Direkt yapmayınız. Özel değilse ne alacaksınız? Kendinizi güvenceye almak için dolap üzerinden veya sahibinden üzerinden ilan açtırıp satın alın. Ürünü yollamazsa uğraşırsınız.

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Emre Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Direkt yapmayınız. Özel değilse ne alacaksınız? Kendinizi güvenceye almak için dolap üzerinden veya sahibinden üzerinden ilan açtırıp satın alın. Ürünü yollamazsa uğraşırsınız.
Radansa adlı rapciden yeni çıkan albümünü alıcam şahsi olarak tanımasam da güveniyorum açıkçası

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Berke
Hocam en para veya qnb seçmiyorsunuz. Para gönder kısmından hesaba para gönder deyip ordaki ibani sayıları yazıyorsun birde alıcı isim soy isim ister. Genel olarak her bankada böyle olur

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,195
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Önce parayı atmayın böyle durumlarda sonra dolandırıldım diye konu açıyorsunuz ne kadar tanıyorsun bu kişiyi hiç yüz yüze görüştün mu nereden eminsin bu kadar güvenilir olduğunu düşünüyorsun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,182
Üyeler
141,408
Son üye
BarbutaMahmut
Top Bottom