Arama sonuçları: *

1. The Pentium

Yardım Mevcut veri oranı maximum veri oranından fazla gözüküyor

İyi forumlar öncelikle, Modem arayüzünde maximum veri oranı 68Mbps olarak gözükmesine rağmen mevcut veri oranı 76Mbps olarak gözüküyor. Herhangi bir sıkıntı çıkar mı ya da bana bir zararı var mıdır? Hat değerlerim bu şekilde:
  2. The Pentium

Mavi Ekran Windows 10 UNEXPECTED_STORE_EXCEPTION hatası

Öncelikle herkese iyi Forumlar. Dün gece saat 12 gibi arkadaşlarla Battlefield girmek istedik ve güncelleme olduğunu gördüm. Güncellemeyi başlattıktan 10-15sn sonra bilgisayar dondu ve mavi ekran hatası verdi. Fakat mavi ekran bölümündeki % kısım 0'dan yukarı çıkmadı 10-15dk boyunca ve ben de...
  3. The Pentium

RX 6700XT - R5 5600 sistem Microsoft Edge açtıktan sonra kasıyor

Tamamdır kurdum her şeyi şimdi ne yapmalıyım?
  4. The Pentium

https://www.amd.com/en/support/chipsets/amd-socket-am4/b450 Bu mudur? Asus sitesi ile farkı ne?
  5. The Pentium

Merhabalar; Sanırım bu zamana kadar chipset kurmamışım(ya da windows kurmuş bilmiyorum). Bunu mu kurmam lazım: https://www.asus.com/tr/supportonly/prime%20b450m-k%20ii/helpdesk_download/ Buradaki chipseti mi?
  6. The Pentium

Sizin önerdiğiniz bir sürüm var mı? Ve DDU ile kaldırmama gerek var mı sürücüyü baştan?
  7. The Pentium

SP650-51AAC 650W 80+Bronze Kasa Bu psu'yu kullanıyorum. Zaten arkadaşımla beraber aynı hazır sistemleri aldık tek farkı onunki 5600x.
  8. The Pentium

En son sürüm olan 23.9.3'ü kullanıyorum. Aynı ekran kartına sahip arkadaşım böyle sorunlar yaşamıyor ama. Donanım hızlandırma kapalı.
  9. The Pentium

Merhaba; Bundan 1.5-2 hafta önce YouTube Music'den müzik dinlerken ses açmak istediğimde bilgisayarımın donduğunu fark ettim ve YouTube Music'i kaldırdım. Fakat bugün CS 2 oynarken Edge'e girdikten sonra önce ekran siyah bir şekilde çok hızlı bir şekilde git gel yaptı (ya da pırpır etti gibi bir...
  10. The Pentium

Yardım Football Manager 2008 indirilmiyor

Merhaba, internette birkaç siteden Football Manager 2008 indirdim. Kurulum aşamasında her şeyi doğru seçip işaretlememe rağmen install tuşuna bastıktan sonra setup kapanıyor. Ya 30-40 MB iniyor ya da 70-80 MB. Kurulduğu dosyanın içinde de exe dosyası bile olmuyor. Denediğim çözümler: -Yönetici...
  11. The Pentium

Windows 8.1'den Windows 10'a yükseltirken "Windows yüklenemedi" hatası

Evet Laptop kullanıyorum. Lenovo G50-70.
  12. The Pentium

Windows 8.1'den Windows 10'a yükseltirken "Windows yüklenemedi" hatası

Bilgisayarımda 8.1 var ve 10'a geçireceğim OEM anahtarım Windows 10 gözüksün diye. Windows'un kendi sitesinden Windows 10'u indirdim ve sonra USB'ye yazdırıp oradan Setup'ı açtım. Normal bir şekilde ileri, ileri, ileri ve yükle dedim. %70'lere geldikten sonra "Windows yüklenemedi" uyarısı geldi...
  13. The Pentium

Format Sırasında HDD'yi Silip SSD'yi takmak

Yani diyorsunuz ki dümdüz SSD'yi tak kurulumunu yap. HDD'yi sonra zaten silersiniz. Aslında mantıklı diyorsunuz. Sağolun.
  14. The Pentium

Onu sadece depolama için kullanacağım o yüzden. Bu işlerden yeniyim baya donanım bilgim var ama hiç denemediğim için emin olmak istiyorum her yaptığım şeyi.
  15. The Pentium

Yeni dedikten sonra oradaki X e basıp formatı iptal mi edeyim yani? 1654021609 Sonra HDD'yi çıkarıp ssd'yi takayım ve tekrardan boot edeyim. Değil mi?
  16. The Pentium

Yani format sırasında HDD'yi silip yeniye basmadan çıkarıp SSD'yi mi takmam lazım? Yoksa sil dedikten sonra yeniye basıp format işleminden çıkıp sonra SSD'yi mi takmam lazım?
  17. The Pentium

Öncelikle merhabalar, Ben Laptopuma HDD'ye format sırasında silip içine işletim sistemi yüklemeden HDD'yi çıkartıp yerine SSD'yi takıp ona yükleme yapmak istiyorum. Nasıl yaparım bunu?
  18. The Pentium

Öneri HOi3'e yeni başlayanlar için tavsiyeler

HOi3'e yeni başladım neredeyse 2 saatlik bir rehber sonra da 6-7 saatlik bir oyun deneyimim oldu ama önce hangi ülke ile başlayacağımı ve sonrasında neler yapmam gerektiğini tam kavrayamadım. Neler önerirsiniz? Not: Their finest hours DLC'si var.
  19. The Pentium

Işık sızması var mı acaba bu möniterde

Sağ taraftaki beyazlık sıkıntı gibi onun dışında buradan bir şey anlamadım ışık sızması testi yapsanız daha iyi.
  20. The Pentium

Yardım Internetim'de olan upload sorunu

Modem arayüzünden hat değerlerini atabilir misin? Not: Çoğunlukla 192.168.1.1 yada 192.168.1.2 ile girersin arayüze.
Top Bottom