Arama sonuçları: *

• Users: hsdemir03
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. hsdemir03

Düşük FPS ve FPS Drop

İyi akşamlar arkadaşlar,bu aralar FiveM'de takılıyorum,fakat bilgisayarım steam kütüphanemdeki 74 adet oyunların hepsini rahat bir şekilde oynatırken FiveM'de FPS dropları,takılmalar falan yaşıyorum.Grafik paketleride dahil bir çok ayar denedim,yükü ekran kartına bindirme yollarınıda denedim ama...
  2. hsdemir03

SAHTE SİTE DOLANDIRICILIĞI

Arkadaşlar aranızda hiç sahte site aracılığıyla dolandırılıp hukuki sürece başvuran veya sonuçlanan var mı ?
  3. hsdemir03

Oyunlarda Optimizasyon Sıkıntısı

Öncelikle merhabalar Son zamanlarda karşılaştığım can sıkan problemden bahsedeceğim.Orta halli Asus Tuf Gaming modelinde bir laptopa sahibim i5-10300h-1650ti-8gb gibi bir donanıma sahip kendileri fakat forza horizon 4-gta V-rdr2 gibi oyunları en yüksek ayarlarda 60-70 fpslerde rahatlıkla...
  4. hsdemir03

LAPTOP KAMERANIZI BULAMIYORUZ HATASI

4 ay önce aldığım asus tuf gaming laptobun kamerası ilk 2 ay düzgün çalışıyordu daha sonrasın bi çalışıp bir çalışmamaya başladı ve sonra komple bu hatayı vermeye başladı.Arkadaşlar driver falan herşeyi denedim bildiğiniz farklı bir yöntem varsa ve yardımcı olabilirseniz sevinirim
  5. hsdemir03

Asus TUF Gaming Laptop kullanan var mı?

Arkadaşlar 2 hafta önce asus tuf gaming FX506 model laptop aldim fakat şarj adaptöründe yapışık olmasını düşündüğüm kablo hareket ediyor,sizce kronik bir sorun mu yoksa tasarımı mı böyle ?
  6. hsdemir03

Ramim değiştirilmiş mi ?

Asus tuf gaming Laptobun orjinalinde 8gb 2933mhz ram bulunuyor yazıyordu,windows yüklemesi için bilgisayarcıya bıraktım geldiğinde fotodaki gibi değerler vardı,sizce değiştirilmiş mi?
  7. hsdemir03

Farklı marka ram sorun yaratır mı ?

İşlemci intel i5-10300h 8GB 2933mhz RAM takılı olan laptobumu 16gb yapmak istiyorum fakat aynı model ram bulma ihtimalim yok sadece dış ülkelerde 1-2 site satıyor ben 3-5 bir şeyler biliyorum ama kuşkulardan kurtulmam için detaylı olarak bilen arkadaşlara soruyorum.8GB 3200 mhz ve CL si büyük...
  8. hsdemir03

Bu fiyata bu laptop kaçmamalı !!!

Özellikleri geçtim birde Full HD Ips 120hz panele sahip. https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-amd-ryzen-7-4800h-16gb-512gb-ssd-gtx-1650ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-82ey00chtx-pm-HB000014N0W2
  9. hsdemir03

Tasarımcı arkadaşlar bakabilir mi?

Orta düzeyde tasarım yapıyorum sizce %45NTSC %63 sRGB ve IPS panele sahip laptop işimi görür mü? Bana büyük sıkıntılar çıkarır mı ?
  10. hsdemir03

8-9K %100sRGB Panele sahip laptop önerisi

Max 9k fiyata hem gaming hemde IPS %100sRGB Panele sahip laptop bulmak mümkünmüdür ?
  11. hsdemir03

İntel AMD'yi batırmak için büyük markalara baskı mı yapıyor ?

2005-2006 yıllarında intelin çalıştığı büyük markalara(Acer-Toshiba gibi)AMD ile iş yaparsanız size işlemci satmam gibi tehtidvari baskılarda bulunmuş ve yüksek meblağda para tekliflerinde bulunmuş bu olaylar o yıllarda resmi olarak kanıtlanmış ve AMD'nin kanıtlarla İntel'e dava açması üzerine...
  12. hsdemir03

8-9K ısınmayan gaming laptop modelleri (Liste)

Öyle bir laptop yok,iyi günler.
  13. hsdemir03

Asus Tuf Gaming Laptop Alınır mı

Aşağıda bıraktığım ürün alınır mı ? Isınma sorunu sadece AMDli modellerinde var diye söyleniyor bu ise Türkiye topraklarına yeni girmiş İntelli ve 144hz panele sahip modeli Yardımcı olursanız sevinirim,şimdiden teşekkürler...
  14. hsdemir03

Acer Nitro mu ? Asus Tuf mu ?

Uzun süredir hangi marka gaming laptop alsam diye araştırma yapıyordum,asus tuf gaming laptop çok kafama yatan bir üründü fakat tasarımdan kaynaklı ısı problemi var denildiği için vazgeçip acer nitro 5'e yöneldim gerek soğutması gerek performansı çok övülüyordu fakat sıradan çinko karbon bir...
  15. hsdemir03

Maks 8.600 TL laptop önerisi

Depolaması bol ve uzun ömürlü oyun ağırlıklı bazende tasarım alanlarında kullanacağım beni üzmeyecek model/marka laptop öneriniz var mıdır ?(casper ve monster hariç!!!!!)
  16. hsdemir03

Acer Nitro 5 mi ? Asus TUF Gaming mi ?

Uzun süreli sorunsuz kullanım için sizce hangisi ? Asus Tuf Gaming Özellikleri Ryzen 5 4600h / Gtx 1650ti /8GB Ram/1TB HDD+256 GB m2.ssd/60hz Ips panel Acer Nitro 5 Özellikleri İ5-10300H / Gtx 1650ti / 16GB Ram / 512 gb ssd / 144hz Ips panel Araştırma yaptığımda acerin uzun süreli kullanımda...
Top Bottom