Arama sonuçları: *

1. W

Analog Power saving mode hatası

Ve Evet
  2. W

Abi yaptım yine aynı bir değişme yok
  3. W

Az önce bilgisayarıma yeni bir ram taktım. Başlatmaya çalıştığım zaman açılırken fanlar çalışıyor fakat ekran gelmiyor daha sonra da "Analog Power saving mode" deyip monitör kendini kapatıyor lütfen yardımcı olun acil Not : Monitör LG marka
  4. W

Görsel roman tarzı oyun önerisi

Merhaba başlıktada belirttiğim gibi görsel roman tarzı oyun önerisi istiyorum . Önerilerinizi bekliyorum
  5. W

Babam mahalle bilgisayarcısına pc toplattırmak istiyor

apu laptop hemde intel hemde oyun bilgisayarı g.o
  6. W

buna bakmıştım ama bu mahalle bilgisayarcısı olayını pek etkilemez
  7. W

u umarım olurda biraz zor gibi bilgisayarcıyı biraz sıkıştırmamız gerek ama adam öyle bir övüyor ki 10 senenin kartını benim bile ikna olasım geliyor :D 1612453872 Dostlarım peki 3500 TL bütçeye ne önerirsiniz size de soriyim
  8. W

onu ikna edebileceğim bir video var sanırım ama onu bulamıyorum
  9. W

Mağdur olmamak için elimden geleni yapacağım
  10. W

Babam bana sen pc toplamadan ne anlarsın diyor ben sürekli araştırdım 2 aydır araştırıyorum herkese sordum en iyi sistemi buldum ama internettense marka olmalı tabii ki
  11. W

kardeşm senin hdd nin 500gb ı pcyi bozuyor ben onu çıkarttım bak .q 1612453179 mantıklı bir fikir aslında bunu yapabilirim
  12. W

eh ne diyeyim i kna etmek için taktiğiniz var mı
  13. W

aynı duruma düşmekten korkuyorum 1612452977 hiç tanıdık yok maalesef olsa bile güvenmem 1612453017 direk pcyi toplamak parçalar falan her şey ordan temin edilecek
  14. W

babam marka olanların daha iyi olduğunu düşünüyor ikna edemiyorum sanırım bununla alakalı video falan vardı
  15. W

Merhaba ben 3500 TL bütçe ile sistem alacaktım fakat babam mahalle bilgisayarcısına toplatmak daha iyi olur diyor ben onu internetten almaya ikna etmek istiyorum öneriniz varmı yoksa hem performans hemde maddi olarak sıkıntı olacak
  16. W

Açıklamadaki sistem nasıldır 5 k bütçe

ne önerirsiniz peki aynı bütçeye 5k hazır sistem olsa daha iyi olur benim için.
  17. W

Açıklamadaki sistem nasıldır 5 k bütçe

pc tam olarak 4.8k ediyor geri kalan paraylada klavye mouse seçtim sistem nasıldır sizce NOT: ram 2 adetdir!.
  18. W

100 TL(max 200tll esnetebilirm) bütçe klavye + mouse önerisi

teşekkürler artık gelince yine konu açarım iyi forumlar <3<3
  19. W

teşekkür ederim şu anda inceliyorum 1612287289 maalesef stokta kalmamış :( 1612287396 Şoka gelecek ürünlerde klavye ve mouse kaliteliyse onları da alabilirim siz hangisini önerirsiniz kalite olarak
  20. W

mouse olarak önerebileceğiniz ürün varmıdır peki?
Top Bottom