Neler Yeni

Babam mahalle bilgisayarcısına pc toplattırmak istiyor

Dolar Bey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Mehmet Alp Uzun
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar
Discord
Dolar#9411
aynı duruma düşmekten korkuyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

hiç tanıdık yok maalesef olsa bile güvenmem

direk pcyi toplamak parçalar falan her şey ordan temin edilecek
nE

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
aynı duruma düşmekten korkuyorum

hiç tanıdık yok maalesef olsa bile güvenmem

direk pcyi toplamak parçalar falan her şey ordan temin edilecek
internette hiç tanımadığım siteye mahalledeki tanıdığım bilgisayarcıdan daha çok güvenirim. bunun garantisi benim abi diyen adamla işim olmaz açıkcası. genelde mahalle bilgisayarcıları öyle oluyor.

WhiteFox4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Arda Abay
eh ne diyeyim i
kna etmek için taktiğiniz var mı

Nvidia_GF_FX_500

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Bilgisayar toplama işinden anlayan arkadaşlar; sana bir liste yazsa, o listede yazan ürünleri bilgisayarcıdan al dese. Bilgisayarcı, eminim orada kem küm eder.
Bilgisayarcının o bütçeye nasıl bir sistem toplayacağını isteyin. Aynı ürünlerin internetten toplamaya çalışın.
Yine bir pürüz var. İnternette 'tekli olarak' Ekran kartı stoğu yok, belki bilgisayarcının elinde olabilir, olmasa bile bu seferde çıkma ekran kartlarından takma ihtimali var.

WhiteFox4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Arda Abay
internette hiç tanımadığım siteye mahalledeki tanıdığım bilgisayarcıdan daha çok güvenirim. bunun garantisi benim abi diyen adamla işim olmaz açıkcası. genelde mahalle bilgisayarcıları öyle oluyor.
kardeşm senin hdd nin 500gb ı pcyi bozuyor ben onu çıkarttım bak .q

Bilgisayar toplama işinden anlayan arkadaşlar; sana bir liste yazsa, o listede yazan ürünleri bilgisayarcıdan al dese. Bilgisayarcı, eminim orada kem küm eder.
Bilgisayarcının o bütçeye nasıl bir sistem toplayacağını isteyin. Aynı ürünlerin internetten toplamaya çalışın.
Yine bir pürüz var. İnternette 'tekli olarak' Ekran kartı stoğu yok, belki bilgisayarcının elinde olabilir, olmasa bile bu seferde çıkma ekran kartlarından takma ihtimali var.
mantıklı bir fikir aslında bunu yapabilirim

Dolar Bey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Mehmet Alp Uzun
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar
Discord
Dolar#9411
Aslında normal bi durum çok düz düşünüyor.(yanlış anlama)
Bilgisayarcıya sor 3500 liraya toplasın sonra benide etiketleyip konu açabilirsin.

WhiteFox4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Arda Abay
Babam bana sen pc toplamadan ne anlarsın diyor ben sürekli araştırdım 2 aydır araştırıyorum herkese sordum en iyi sistemi buldum ama internettense marka olmalı tabii ki

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16

WhiteFox4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Arda Abay
Mağdur olmamak için elimden geleni yapacağım

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Emre Kaplan
Merhaba ben 3500 TL bütçe ile sistem alacaktım fakat babam mahalle bilgisayarcısına toplatmak daha iyi olur diyor ben onu internetten almaya ikna etmek istiyorum öneriniz varmı yoksa hem performans hemde maddi olarak sıkıntı olacak
İlk önce geçmiş olsun kankam bende zar zor ikna ettim ailene durmadan laf arasında mahalle bilgisayarcıları cok para alıyor biz yapalım 300-400 TL daha ucuza denk gelir de yavaş yavaş o fiyatı arttır beyinlerine işlesin ben öyle yaptım :D valla internetten almanın artılarını anlat filan yoksa belli bir taktiği yok

qqzeck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
zeck
Merhaba ben 3500 TL bütçe ile sistem alacaktım fakat babam mahalle bilgisayarcısına toplatmak daha iyi olur diyor ben onu internetten almaya ikna etmek istiyorum öneriniz varmı yoksa hem performans hemde maddi olarak sıkıntı olacak
Bilgisayarcıya bütçeyi söyleyin sana hangi parçaları kullanacağını söylesin. Aynı parçaları internetten fiyatına bak. Büyük ihtimalle daha ucuz olur. Sonra babana durumu anlat. Büyük ihtimalle kazıklanmak istemez.

WhiteFox4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Arda Abay
İlk önce geçmiş olsun kankam bende zar zor ikna ettim ailene durmadan laf arasında mahalle bilgisayarcıları cok para alıyor biz yapalım 300-400 TL daha ucuza denk gelir de yavaş yavaş o fiyatı arttır beyinlerine işlesin ben öyle yaptım :D valla internetten almanın artılarını anlat filan yoksa belli bir taktiği yok
onu ikna edebileceğim bir video var sanırım ama onu bulamıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
914,442
Üyeler
141,843
Son üye
haraffa
Top Bottom