Arama sonuçları: *

1. leaker001

Yardım Linux İnternet sorunu ACIL LÜTFEN.

Hocam 1705660927 Vpn engellendi tamam da, dün kullanabildim. Ben vpn'i daha sonrasında ertesi gün bilgisiyarı açtığımda vpn açmadığım halde internet çalışmaz hale geldi 1705660942 Linux da ağ ayarlarını nasıl eski haline getiririm 1705660948 DNS ayarları vs
  2. leaker001

Yardım Linux İnternet sorunu ACIL LÜTFEN.

Parrot kullanmaktayım, proton vpn e bağlandıktan sonra yeniden başlattığımda bilgisiyarı internete bağlı fakat internet çalışmıyor DNS de bir problem var sanırım. Bir sürü video izledim vs yapamadım 4 saattir. Yardımcı olur musunuz.
  3. leaker001

Kızı Çözemedim amacı ne...

Evvet 1701890654 Mühendis arkadaşı ifşa edince düzenlemiş 😁😁
  4. leaker001

Kanka bende öyle değil ya keske öyle rahat olabilsem, karısını kızını attım kenara umrumda değil benim basaramama gibi bi korkum var kaygılarım var hayata karşı, oyun film dizi eğlence arkadaş ortamlarından kendimi izole ettim istesem de yapamıyorum yapacağım bir sürü şey var hedeflerim var, ama...
  5. leaker001

Oldu bile çok geç en son yazdığım uzun yazıda anlattım 😢 1701889274
  6. leaker001

Yok daha o günden sonra tek mesaj atmadım ama aklımdan çıkmıyor böyle yalan söylemesi falan ayıp etti bide ben istemiyormuşum gibi, ben biraz kinciyim bir şekilde vakti geldiginde istediğimi alırım 1701812275 Sevgili olmanın amacı nedir yatıp eğlenmek mi? Öyleyse ben sevgili olmak istemiyordum...
  7. leaker001

Anlamadım? 1701809927 Bu arada güncelleme: kızla bi süre konuştuk ettik kız bizim memleketteydi ben üniversitedeydim neyse işte bu gel gel diye beni çağırmaya başladı bende durur muyum -14 bin TL kredi kartı borcunun içinde yola çıkacak oldum herkesden habersiz. Yol parası içinde zamanında...
  8. leaker001

Borcu kredi ile kapatmak mantıklı mı?

Faiz fazla gelmiyor çünkü 4 bin faizi 6 aysa da çıkarırım sıkıntı değil aylık 4 bini de ailemden gelen para yaklaşık o kadar zaten. Üniversite deyim bedava geçinebiliyorum
  9. leaker001

Borcu kredi ile kapatmak mantıklı mı?

Arkadaşlar 15k ya yakın (taksit vs) dahil borcum var bunu diyorum ki kredi çeksem kapatsam ama 20k kredi çeksem o kalan 5k yı bir şekilde çevirim. Aylık geri ödemesi 6 ay vade ile 4k olarak ödüyorsun 4k faizi oluyor. Sizce mantıklı mı şuan birikti çünkü borç en azından diğerinde sabit 4k ödemem...
  10. leaker001

Vergi indirimli laptop ve telefon önerileri??

Teşekkür ederim
  11. leaker001

Vergi indirimli laptop ve telefon önerileri??

İndirimli hem telefon hemde laptop alacağım da, (birisi abime) önerebilir misiniz biraz acil o fiyata en iyi ne alınabilir
  12. leaker001

Üniversite devamsızlık ile ilgili başım dertte!

Siyaset bilimi ve kamu yönetimi
  13. leaker001

Peki benim gibi bi birisi 1.8 alabilir mi sınavdan 1 gün önce Tonguç falan yok mu ya 🤣
  14. leaker001

Kıza ne hediye alınır

Dedigim sigara değildi de sen bilirsin 🤣. Sen en iyisi bitane ona sigara koydukları teneke kutular oluyor ya ondan al bi tane gerçekten sigarayı SEVIYOR ise böyle sigara ile bi aşk yaşıyor ise ben mesela nargile ile yaşıyorum ama sigara ile yaşayan var mı bilemem
  15. leaker001

Kıza ne hediye alınır

Kanka okul girişinde narkotik köpekleri ile arama mı yapıyorlar:D 1701276721 Mutluluk garantili. Ytd
  16. leaker001

Okulda Kavga Edeceğim

Sabah silah gece bıçak:)
  17. leaker001

Kıza ne hediye alınır

1 gram cıgara al 😁😁😁
  18. leaker001

Beyler ben bu üniversiteye geldim de açıldığından beri 6 gün okula gittim onun da 4 ünde uyudum 🤣 Bir tanesinde yoklama almıyordu hoca Hadi onu hallettim diyelim, bi tanesinde de şey yaptım önceki haftalarada imza attım en son girdiğimde, bunları hadi hallettim de diğerleri her gün yeni kağıda...
  19. leaker001

Recep Baltaş, İsrail'e desteklediğini belirten bir tweet paylaştı.

Islamafobik rezil insan :) 1700940952 Şeriata laf eden bebelere söylüyorum, kendinizi müslüman diye niteleyip şeriata laf ediyorsanız şeriatın ne olduğunu bi öğrenin derim. Gayrimüslimlere bir sey demem, kendini Müslümanım diyip şeriata laf eden kuş beyinli insanlar; şeriat Allah'ın kelamı...
  20. leaker001

bu parfüm orjinal mi

Dostum istersen elimde bi tane var uygun fiyata satıyorum 100ml almanyadan arkadaşım getirdi
Top Bottom