Neler Yeni

Üniversite devamsızlık ile ilgili başım dertte!

leaker001

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Mehmet uygur
Beyler ben bu üniversiteye geldim de açıldığından beri 6 gün okula gittim onun da 4 ünde uyudum 🤣

Bir tanesinde yoklama almıyordu hoca Hadi onu hallettim diyelim, bi tanesinde de şey yaptım önceki haftalarada imza attım en son girdiğimde, bunları hadi hallettim de diğerleri her gün yeni kağıda imza aldırıyor onları Nasıl çözerim? Bu birinci sorum

Ikinci sorumda tabi kitaptır derstir hic bir sey bilmiyorum kaç sınavdan kalma gibi bi hakkım var ve nasıl bi sinsilik yapabilirim bu konularda lütfen yardımcı olun 😁

Neden gitmedin derseniz şehir dışında işlerim vardı, burdaykende geceleri kütüphaneye gidip sabaha kadar işlerimi yapıyordum. Tam dedim derslere gireyim artık şimdi de siber vatan diye bi program çıktı ondan 1 hafta gene gidemiyecegim okula

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Ahmet Deniz
Beyler ben bu üniversiteye geldim de açıldığından beri 6 gün okula gittim onun da 4 ünde uyudum 🤣

Bir tanesinde yoklama almıyordu hoca Hadi onu hallettim diyelim, bi tanesinde de şey yaptım önceki haftalarada imza attım en son girdiğimde, bunları hadi hallettim de diğerleri her gün yeni kağıda imza aldırıyor onları Nasıl çözerim? Bu birinci sorum

Ikinci sorumda tabi kitaptır derstir hic bir sey bilmiyorum kaç sınavdan kalma gibi bi hakkım var ve nasıl bi sinsilik yapabilirim bu konularda lütfen yardımcı olun 😁

Neden gitmedin derseniz şehir dışında işlerim vardı, burdaykende geceleri kütüphaneye gidip sabaha kadar işlerimi yapıyordum. Tam dedim derslere gireyim artık şimdi de siber vatan diye bi program çıktı ondan 1 hafta gene gidemiyecegim okula
sen direk üniyi mi salsan :D

MauroEmanuel Icardi

80+ Bronze
Devamsızlık hocanla senin aranda kandirabilirsen konuşup knandirirsan görmezden gelebilir. Kalma mevzusu da dönem ortalaman 1.8 genel ortalaman 2 üstü olmalı eğer daha düşük gelirse sınıf tekrarı

leaker001

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Mehmet uygur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Devamsızlık hocanla senin aranda kandirabilirsen konuşup knandirirsan görmezden gelebilir. Kalma mevzusu da dönem ortalaman 1.8 genel ortalaman 2 üstü olmalı eğer daha düşük gelirse sınıf tekrarı
Peki benim gibi bi birisi 1.8 alabilir mi sınavdan 1 gün önce Tonguç falan yok mu ya 🤣

brkdrmn7

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
660
İsim
Burak
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,188
İsim
Murat Orhan

Sen üniversiteyi unut hocam çoğu dersten kalmışsın devamsızlıktan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Diyelim hocalarla konuştun anlaştın yukarıdan devamsızlık kağıtlarını istedikleri an yine kalırsın hiçbirşey değişmez yani

leaker001

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Mehmet uygur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

brkdrmn7

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
660
İsim
Burak
Siyaset bilimi ve kamu yönetimi
İibf ve sözel bölümler son hafta çalışarak da halledilir. Kopya çekmeye çalışırsan sicilin yanar. Devamsızlık icin ise kaldın bu dönem hocalarla dönem basında konuşman gerekti bu saatten sonra konuşsan da çok iplemezler gibi

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,714
İsim
Oğuz
Hocam sen bence bu dönem kal, 2.dönem full gidip çalışır verirsin sınıfı. Üni bitince de bu dönem için bir dönem daha uzatırsın. Yapacak bir şeyin yok. Her güne farklı kağıtla alıyorsalar veremezsin artık. 1-2 gün için inisiyatif gösteriyorlar ama sen hiç gitmemişsin.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,978
İsim
Taha Efe

Bunun en kısa cevabı devamsızlık sorunu yasadığın hocanın fanboyu olman lazım hatta .... yalaman gerekebilir bu durum malesef böyle.

İsim vermiyorum bir arkadasım bir dersten 6 ay (Evet dönem ekimde basladı) devamsızlık yazmıs.
Yani malesef hocalar Kafalarına göre devamsızlık dahi yazabiliyor o yüzden fanboy olacan baska çaresi yok.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Peki benim gibi bi birisi 1.8 alabilir mi sınavdan 1 gün önce Tonguç falan yok mu ya 🤣
Değişir ama benim bölüm gibi bir yerse girmemek daha iyi değmez gittiğine ama daha kolay bölümlerse olabilir.
Ayrıca o ortalama vize ve finalin + lablara göre değişken oranların toplamına göre veriliyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,073
Üyeler
140,763
Son üye
scacotz
Top Bottom