Arama sonuçları: *

1. Ölücükemal35

Abdullah Hacıgülün verdiği sözü yerine getirmemesi ?

Usta buradan Perma yedikten sonra ne yapacaksın? VPN açıp gelirsin artık.
  2. Ölücükemal35

MD2 yi yaklaşık 6 aydır sabırsızlıkla bekliyordum.Ailemi zar zor ikna ettim param kartta hazır sistem videosunun gelmesini beklerken adeta kanser olmuştum.Allaha şükür video yüklendi siteye ilk girenlerdenim sipariş aşamasına geldim ve site çöktü.Yaklaşık 2 saat boyunca hem bilgisayardan hemde...
  3. Ölücükemal35

Funboyluk yapmanın yeri burası değil benim gibi yüzlerce kişi yeni çıkacak sistemi bekliyor.Manavdan karpuz almıyoruz elektronik parça alıyoruz yok stokta var mı yok haberin var mı ? Büyük şirketler sizin gibi akşam ne yiyeceğini değil seneye alacakları parçaları bugünden planını...
  4. Ölücükemal35

En azından burada kimseye hakaret etmiyorum seviyeniz belli oluyor :)
  5. Ölücükemal35

Forumun yıkama yağlama ekibi sorumlusu senmisin hocam
  6. Ölücükemal35

Videoya begeni like istemesi kolay itopya sözünü yerine getirdi şimdi sıra sende @Abdullah Hacıgül
  7. Ölücükemal35

MD2 yi yaklaşık 5 aydır sabırsızlıkla bekliyordum.Ailemi zar zor ikna ettim param kartta hazır sistem videosunun gelmesini beklerken adeta kanser olmuştum.Allaha şükür video yüklendi siteye ilk girenlerdenim sipariş aşamasına geldim ve site çöktü.Yaklaşık 2 saat boyunca hem bilgisayardan hemde...
  8. Ölücükemal35

Yeni Fiyat Performans Sistemim İçin İstekleriniz

Arkadaşlar o kadar boş ve yazmak için yazılmış yorum var ki sizi mantıklı düşünmeye davet ediyorum ! Üst düzey 144 hz monitörlü sistem çıksa buradan kaç kişi alabilir ? Onu alacak maddi gücü olan kişi zaten indirimleri takip ederek alabilir.Siz neden bu kadar bencilsiniz ? Sadece kendiniz için...
  9. Ölücükemal35

Ketçap mayonezde olsun mu beyler
  10. Ölücükemal35

Arkadaşlar mantıklı şeyler yazın üst düzey sistemleri burada 100 kişiden sadece 10 tanesi alabilir
  11. Ölücükemal35

@Abdullah Hacıgül İ3 10100F 1650 Süper kombinasyonu uygun fiyatlı her kesime hitap eden güzel bir sistem olur tabi siz daha iyi bilirsiniz
  12. Ölücükemal35

Gamegaraj Showroom açıldı!

Sitede stok yok nasıl site bu
  13. Ölücükemal35

Donanım arşivi yeni sistem ne olabilir?

Kahinin yarrasasını yemiş arkadaş o yüzden bu kadar emin konuşuyor 😂😂😂😂😂😂
  14. Ölücükemal35

Pollux 3T-10 Stok Yok !

1650 süper almak istiyorum H410M-F de ise m2 girişi yok malesef
  15. Ölücükemal35

Pollux 3T-10 Stok Yok !

Bu sistemi almak istiyorum ama stok yok dün vardı bu gün kalmamış bütçem tam 4 bin bi lira fazla çıkamam ne yapmamı önerirsiniz ? https://www.gamegaraj.com/urun/pollux-3t-10/
  16. Ölücükemal35

Sistemimi Satıyorum Ederi Nedir ?

3.500 düşünürseniz alabilirim
  17. Ölücükemal35

4000 TL İ3 10100f 1650 Süper Nasıl alabilirim

Ben düzgünce konu açıp soru soruyorum durduk yere bana laf atıp saldırıyorlar cevap verip kavga çıkartmam için ağır tahrik altında kalıyorum.Benim ceza alıp bu üyelelerin ceza alamaması bu forumda adaletsizligin oldugunu göstermektedir bana inanmıyorsanız yazılan mesajları okuyun 1609071812...
  18. Ölücükemal35

Forumun yalaka yağcı tabanına haber vermeden konu açtığım için çok özür diliyorum sayın dilleyici parlatıcı
  19. Ölücükemal35

Ağır tahrik ediliyorum @Abdullah Hacıgül inşAllah ban yersin
Top Bottom