Neler Yeni

Abdullah Hacıgülün verdiği sözü yerine getirmemesi ?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Hamster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
520
İsim
Yiğit Demir
tefeci misin oğlum sen?

çok sisteme ihtiyacın varsa git 5k ya rx580 li sistem al.

Barneystinson

80+ Silver

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,633
İsim
Eren Yeager
Kızgın atanları anlamıyorum bence haklısın
Abdullah abiye ne kadar yazsamda görmedi sistem hakkında bilgi verilmesi gerekiyor insanlar gereksiz yere bekliyor
Ben demiyorum ji sistemi A dan Z'ye ne kadar parça varsa söylesin diye hayır bütçe belirtsin örnek veriyorum 6 ile 7k arası şuan ki çıkaracağım sistem dese insanlar bilecek en azından ona göre bekleyecek şuan ki sistemin bütçesini kim biliyor senden örnek verelim almak istediğin sistem atıyorum maksimum 5000TL olmak zorunda 7000TL'ye çıkarsa bu sistem ne olacak boşu boşuna beklemiş olacaksın Abdullah abiyi ben de severim donanım hakkında bilgi almak için izlediğim tek kanaldır ama böyle olmaması gerekiyor ben de yaşadım başkalarıda yaşıyor

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
MD2 yi yaklaşık 5 aydır sabırsızlıkla bekliyordum.Ailemi zar zor ikna ettim param kartta hazır sistem videosunun gelmesini beklerken adeta kanser olmuştum.Allaha şükür video yüklendi siteye ilk girenlerdenim sipariş aşamasına geldim ve site çöktü.Yaklaşık 2 saat boyunca hem bilgisayardan hemde telefondan girmeye çalıştım ama giremedim.Girdigim zamanda stoklar bitmiş bize baş kalmıştı.Daha sonra teselli olarak Abdullah Hacıgülün videoya 50 K Begeni gelirse yeni sistem toplayacağı sözü aklıma geldi.Yaklaşık 2 3 haftadırda onu bekliyorum ama bırakın sistemi sistemin s si yok.
Ekran kartı stoklarından haberin var mı?
Hem güzel indirimli sistem hazırlamak kısa ve kolay bir iş değil. Azıcık sabret. Hemen Abdullah Abi sözünü tutmadı gibi laflar etme.

T O B İ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
Babasının jettasını kaçıran çocukla beraber
İsim
Mert

Sosyalist Çapulcu

80+ Silver
Adamlar azıcık piyasayı araştırsa konu açmayacak buraya bunları yazmayacak ama işte :)

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Abdullah abiye ne kadar yazsamda görmedi sistem hakkında bilgi verilmesi gerekiyor insanlar gereksiz yere bekliyor
Ben demiyorum ji sistemi A dan Z'ye ne kadar parça varsa söylesin diye hayır bütçe belirtsin örnek veriyorum 6 ile 7k arası şuan ki çıkaracağım sistem dese insanlar bilecek en azından ona göre bekleyecek şuan ki sistemin bütçesini kim biliyor senden örnek verelim almak istediğin sistem atıyorum maksimum 5000TL olmak zorunda 7000TL'ye çıkarsa bu sistem ne olacak boşu boşuna beklemiş olacaksın Abdullah abiyi ben de severim donanım hakkında bilgi almak için izlediğim tek kanaldır ama böyle olmaması gerekiyor ben de yaşadım başkalarıda yaşıyor
Bekleyin demedim bekleme zorunda değilsin sana da sistem yapmak zorunda değilim kemik kitleme jestler yapıyorum tavrından da anlaşıldığı üzere kemik kitlem değilsin sistemi ucuza düşürmek için pusuya yatmış birisin

robop

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Utku Şahin
Abdullah Hacıgül'ün işi yok gücü yok sanal olarak var olan takipçilerine verdiği tüm sözleri yerine getirsin dimi :D

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,571
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları

Mauro İcardi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,090
İsim
Mauro İcardi
Ben demiyorum ji sistemi A dan Z'ye ne kadar parça varsa söylesin diye hayır bütçe belirtsin şuan ki sistemin bütçesi kim bekliyor senden örnek verelim almak istediğin sistem atıyorum maksimum 5000TL olmak zorunda 7000TL'ye çıkarsa bu sistem ne olacak boşu boşuna beklemiş olacaksın Abdullah abiyi ben de severim donanım hakkında bilgi almak için izlediğim tek kanaldır ama böyle olmaması gerekiyor ben de yaşadım başkalarıda yaşıyor
Hocam ekran kartı yok. Daha sistemin ne kadar olacağı belli değil indirim var mı yok mu?
Adam da açıklama yapamıyor maalesef

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı