Arama sonuçları: *

1. Serhann

Casper Excalibur 23.8" 200HZ / 1MS / Fast IPS Panel Testi🔥

Şu an piyasadaki tek(?) 24 inch 1440P olan Q24G2A/BK nın incelemesi gelir mi? Bizzat kullanıyorum.
  2. Serhann

Bu sistem 3070 + 5600x mi olacak ?

Donanım arşivi instagram sayfasında biraz önce bu fotoğraf paylaşıldı. Noctuanın bildiğim kadarıyla 3070i var bu şekilde. işlemci soğutucusu da noctua gibi duruyor bu durumda noctua iş birliği ile bir sistem çıkıyor. 5600x ile kullanılma şansı olduğunu düşünürsek bu sistem eğer fırsat olarak...
  3. Serhann

Yeni Fiyat Performans Bilgisayar İstekleriniz Nelerdir?

İnşallah inşallah inşallah inşallah :D
  4. Serhann

Yeni Fiyat Performans Bilgisayar İstekleriniz Nelerdir?

3060ti + 5600x olabilir bence çok iyi olur. 20-22 civarında 3070li bir sistem gelebilir mi bilmiyorum ama müthiş olur.
  5. Serhann

Drop Plus'ta Bugün Bulduğum Ve Bir İhtimal "Kronik" Olabilecek Sorun !!

Yüksek seste gidiyor kapalıyken kulaklık arkasından bile :D
  6. Serhann

Drop Plus'ta Bugün Bulduğum Ve Bir İhtimal "Kronik" Olabilecek Sorun !!

Ben de drop plus kullanıcısıyım. Kulaklığı aralığın sonu gibi garantiye göndermiştim. Mikrofon takılıyken ses karşıya sekiyordu bende yüksek sesle bir şey dinlerken. Şuan kulaklık garantiden geldi fakat ses sekme durumu hala devam ediyor. Kulaklığın sol arkasındaki mute tuşuna bassam da...
  7. Serhann

Kulaklık Ses Sekme Sorunu

Bende de aynı şekilde bu sorun vardı. Rampage Drop Plus modelini almıştım. Ne dinlersem karşıya gidiyordu. Kulaklığın mikrofonu çok ses alıyor ve çok ses veriyordu. Acaba mikrofon, kulaklığın dışarıya verdiği sesi mi alıp iletiyor diye merak etmiştim. Daha sonra kulaklığın arkasındaki mikrofon...
  8. Serhann

İkinci El Ekran Kartı Piyasası

Ekran kartı piyasasına bakıyorum da 570 uçuşlarda. Sıfırını alacak durum olmayınca haliyle ikinci ele yöneliyor insan. 570 ile 470in arasında da çok fark göremedim. 470-570in temiz ikinci eline verilecek fiyat nedir ? Ekran kartı alırken nelere dikkat edilmelidir ? Ben bildiğim kadarıyla furmark...
Top Bottom