Arama sonuçları: *

• Users: murat eren
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. M

Yardım Monitöre güc gelmiyor

Herkese selam gigabyte monitorüm var ve bi anda görüntusu giti ve monitöre gücgelmemeye başladi kabloyu değiştirdim herseyi denedim olmadı sizin bir öneriniz varmı işık gelmiyor yada nasil servise gönderirim
  2. M

500-600 dolar civarı laptop

herkese selam bir tanıdığım amarkiya gidecek ve kardeşim üni de grafik okuyor onun için max 600 dolar bir laptop önerebilirmisiniz
  3. M

Yardım Lenovo Ekran Kontrol Merkezi

herkese selam Lenovo Ekran Kontrol Merkezi yüklemeyi deniyorum ama böyle taklıyor
  4. M

1k ya klavye önerisi

ne önerirsiniz 1k bütcem var küçük olursa da iyi olur
  5. M

1k bütceye gaming kulaklık

herkese selam 1k bütcem var ne önerirsiniz
  6. M

sizce hangisini alayım ?

1 https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_asus-vg258qr-24-5-0-5ms-165hz-gaming-led-monit%C3%B6r-1193925.html?gad_source=1&gclid=CjwKCAiApaarBhB7EiwAYiMwqhAzgi0tOBsEqdcEfQQ07M_tektU8s4JJhbwEiMGSzxUVqj_-DpboxoCyDgQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds# 2...
  7. M

5k bütçe monitör önerisi

5k bütcem var monitör önerir misiniz?
  8. M

sizce hangisi da iyi

sizce hangisini alayım https://www.hepsiburada.com/lenovo-67b7gacbtk-legion-r25i-30-24-5-fhd-0-5ms-165hz-180hz-o-c-2xhdmi-1xdp-audio-out-freesync-premium-vesa-siyah-ips-monitor-pm-HBC000059XX6G...
  9. M

4bin bandında monitör

Herkese selam 4 bin bandında monitör arıyorum ne önerirsiniz
  10. M

Öneri monitör lazm 5000tl

5000tl bütcem var hangi monitörü önerirsiniz
  11. M

sizce hangisi almak da mantıklı

sizce hangisi da mantıklı olur 2k va 155hz 27inch mi yoksa 1080p ips 180hz 27 inch mi ?
  12. M

24 kasım black friday

herkese selam monitör alıcam ve 6 gün sonra black friday geliyor sizce gerçek ten indirim olurmu sizce beklenirmi yoksa suanmı alayım
  13. M

sizce hangi sini almak da iyi olur

herkese selam https://www.itopya.com/aoc-27-q27g2ebk-155hz-1ms-hdmi-dp-freesync-premium-adaptive-sync-qhd-va-gaming-monitor_u20642#bTableUrunDetay bunu almayı düşünüyorum suanki pc ile 2k oyun oyniyamıyorum ama filim dizi falan izliyorum ama genelde oyun oynuyorum sizce 2k va panel monitör...
  14. M

din derslerinden muaf olmak

herkese selam suan 11.sınıfa gidiyorum ve ateistim ve normelde din dersi çok umrumda olmuyordu uyuyordum ama erkek hoca geldi biraz sert ve şıklı sınavlar yasaklandıktan sonra sınavlar çok zor olyor dersten ve sınavdan muaf olma şansım varmı müdür yardımcısına dilekce verip ?
  15. M

Fps ve fortnite için mouse

Arkadaşlar selam fps ve fortnite için mouse ariyorum max 1bintl
  16. M

11. sınıf tyt kaynak ve program önerisi

herekse selam 11 e gidiyorum ve meslek lisesi okuduğum için 2 yılık bir üniversite gidiceğim bunun için de tyt çalışmam lazım ama nerden başlamam gerektiğni bilmiyorum hangi test kitaplarını almam gerektiğinide bilmiyorum yardımcı olucak varmı ?
  17. M

Powerbank önerisi lazım

500tl gebi bir bütçeye powerbank önerir misiniz?
  18. M

Yardım amd ekran kartı çöküyor

arkadaşlar selamlar pc ye format atım full ekran video izlerken yada oyun oyarken alt tab altığmda ekran siyah oluyor mausu hareket etiğinde düzeliyor bazen ekran siyah olup direk ekran kartı çalışmayı durduryo pc tekrar başlatılıyormuş gebi fan sesleri geliyor 1sn sonra ekran geliyor amd bug...
  19. M

2.el mi yoksa yenilenmişmi

Herkese selam s21fe almayı düşünüyorum 2.el olanlari 6-7ay samsung garantili 12bintl yenilenmiş olan ise 1yıl firma garantili 12bin TL sizce hangisini tercih etmeliyim gidip 2.el olarak almakmı yoksa yenilenmişmi?
  20. M

M34 çıkmış nasıl sizce

Arkadaşlar selamlar m34 çıkmiş sizce nasıl s20fe yi gecermi sizce ona göre alicam
Top Bottom