Neler Yeni

2.el mi yoksa yenilenmişmi

murat eren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
murat eren dikmener
Herkese selam s21fe almayı düşünüyorum 2.el olanlari 6-7ay samsung garantili 12bintl yenilenmiş olan ise 1yıl firma garantili 12bin TL sizce hangisini tercih etmeliyim gidip 2.el olarak almakmı yoksa yenilenmişmi?

donanimci98

80+ Bronze
yenilenmişler de ikinci el aslında bir kısmı. a kalite olanı falan alırsan bir farkı olmuyor genelde. iade hakkı falan da var. en önemlisi taksit imkanı var.

murat eren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
murat eren dikmener
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yenilenmişler de ikinci el aslında bir kısmı. a kalite olanı falan alırsan bir farkı olmuyor genelde. iade hakkı falan da var. en önemlisi taksit imkanı var.
Siz olsanız hangisini seçer siniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

B kalite yazıyor

Alkameturkes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
Alkame
2. elin durumu nasıl yenilenmişler biraz şans işi aslında iyi de gelebilir kötü de ben 11 almıştım yenilenmiş değişen parça yok gözüküyordu ama bataryada bi değişiklik vardı. Bi yandan da 12 taksit imkanı oluyor onlarda

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
730
İsim
Semi kaan Çakır
Yenilenmiş hayatta almam . Çevremde sorun yaşayan var zaten Google da şikayet dolu . Temiz , tamirsiz 2. El daha iyi olur

şahin doğan

80+ Platinum
2. el daha mantıklı. Yenilenmiş cihazlar sadece taksit için alınır.

Berkarda

80+ Silver
2. el daha mantıklı. Yenilenmiş cihazlar sadece taksit için alınır.
Bencede 11 aldım 128 GB 21k 7 aylık ve herşeyi çalışıyor tamir görmemiş vidalardan anlaşılıyor zaten görüp görmediği

Eğer güven sorunu varsa

murat eren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
murat eren dikmener
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bencede 11 aldım 128 GB 21k 7 aylık ve herşeyi çalışıyor tamir görmemiş vidalardan anlaşılıyor zaten görüp görmediği

Eğer güven sorunu varsa
2.el telefon alirken nelere dikat etiniz

Berkarda

80+ Silver
2.el telefon alirken nelere dikat etiniz
Ayarlardan pil sağlığı face id imei çizik var mı diye garantiyede baktım imei sorgulama yapın kesinlikle eğer hata verirse sorumludur ve telefoncudan kesinlikle alın normal birinden alırsan sorun olabilir eğer alacaksanda sözleşme yap ben telefoncudan aldığım için gerek yok para gönderirken imeiyi açıklamaya yazın

Jyadaus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Alperen ŞAHİN
bütçe el veriyorsa 2. el alırdım. yenilenmişin tek artısı taksitle alabilmen. çoğu firma yenilenmiş diye dışını temizleyip gönderiyor.

Berkarda

80+ Silver
bütçe el veriyorsa 2. el alırdım. yenilenmişin tek artısı taksitle alabilmen. çoğu firma yenilenmiş diye dışını temizleyip gönderiyor.
Duyduklarıma göre fpprodaki gibi telefonun içinden geçilen telefonlardan söküyorlarmış eğer anakart sorunlu ise

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
945
İsim
Yunus Şahin
2. el daha mantıklı. Yenilenmişte parçalar değişmiş, hangi kalite de, yarın sorun çıkarmayacağı ne malum? 2. el de en azında açılmamış tertemiz cihaz alırsın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,071
Üyeler
141,528
Son üye
Azercan
Top Bottom