Neler Yeni

2.el mi yenilenmis mi telefon alınır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
onurhan
Merhabalar
64 gb iphone se 2020 almayı düşünüyorum.
2. El 8 bin civarında temiz denilen telefonlar lar .
Yenilenmişleride A kalite 10 bin civarında hangisini almak mantıklı.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,668
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Merhabalar
64 gb iphone se 2020 almayı düşünüyorum.
2. El 8 bin civarında temiz denilen telefonlar lar .
Yenilenmişleride A kalite 10 bin civarında hangisini almak mantıklı.
yenilenmişlerde çakma parça kullanıyorlar falan hiç o topa girmezdim ben adam akıllı 2. el alır bakardım rahatıma kendimde 2. el telefon kullanıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
onurhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yenilenmişlerde çakma parça kullanıyorlar falan hiç o topa girmezdim ben adam akıllı 2. el alır bakardım rahatıma kendimde 2. el telefon kullanıyorum
Bu dediğiniz hangi siteler için geçerli mediamarkt vs de böyle mi çalışıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde 2.el alırken telefoncuya götüreyim mi . Bazıları içini açıyorlar daha kötü oluyor diyor.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,668
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Bu dediğiniz hangi siteler için geçerli mediamarkt vs de böyle mi çalışıyor.
tam işleyişi nasıldır bilmiyorum ancak alanların çoğu çakma parça kullanıldığını dile getirmişti vodafoneden alanlar bile bu sorunla uğraşıyordu

Birde 2.el alırken telefoncuya götüreyim mi . Bazıları içini açıyorlar daha kötü oluyor diyor.
imei sorgulatın öncelikle alacağınız telefona göre yapacaklarınız değişir ancak bu konuda ben sizi @şahin doğan hocama yönlendireyim o bana kıyasla daha net açıklama yapacaktır

şahin doğan

80+ Platinum
Öncelikle temiz 2. el almak hem fiyat hem cihaz kalitesi olarak daha mantıklı.
Telefonu alırken Ayarlar > Genel > Hakkında kısmına girince ekran, batarya veya kamera değişimi olmuşsa uyarı veriyor. Bilinmeyen parça adı altında uyarı veriyorsa o parça Apple servisi dışında değiştirilmiştir. Orijinal parça uyarısı veriyorsa Apple servisinde veya orijinal cihazdan çıkan parçalar ile değiştirilmiştir.
Yenilenmiş cihazları tavsiye ettiğim tek nokta taksit imkanı olması.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
onurhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Telefonu alırken Ayarlar > Genel > Hakkında kısmına girince ekran, batarya veya kamera değişimi olmuşsa uyarı veriyor. Bilinmeyen parça adı altında uyarı veriyorsa o parça Apple servisi dışında değiştirilmiştir. Orijinal parça uyarısı veriyorsa Apple servisinde veya orijinal cihazdan çıkan parçalar ile değiştirilmiştir.
Çok teşekkür ederim

Siz telefonculara baktırmadan da olur diyorsunuz yani. Kendisi değişen parçaları yazıyor.

Son düzenleme:

şahin doğan

80+ Platinum
Siz telefonculara baktırmadan da olur diyorsunuz yani. Kendisi değişen parçaları yazıyor.
Kamera, ekran ve batarya için yazıyor. Kasa değişimi, depolama değişimi, vs yazmaz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,914
Üyeler
140,725
Son üye
Kutayyy
Top Bottom