Arama sonuçları: *

1. E

Yardım sharkoon RGB flow LED yanmama sorunu

Abi aynısı bendede oldu vallahi prizi tak çıkar yaptım ışıklar söndü off
  2. E

Sharkoon RGB-LIT-100 RGB Bağlantı sorunu

Hocam Fanım Yok ARGB Değil Sadece Ondeki ve yandaki Şeritler ARGB Yandakinin Kablosunu Bulamadım Öndeki Var Sadece 0 aldım kasayı https://www.incehesap.com/solid-2560-r5-3400g-fiyati-40404/
  3. E

Hocam Bana Geldiğinde 1 Adet Bağlantılı led vardı başkada bir kablo yok Anakartıma RGB Girişi Yok Kontrolcüyü nerden Bulabilirm
  4. E

Hocam Sata kablosunu Değiştirdim Hala Yanmıyor bi 30 saniyeye yakın bastım resete bi belirme falan olmadı ledlerin yanmış olma olasılıgı varmı
  5. E

1000₺ civarı İntel işlemci önerisi

Yok Hocam İntel MHZ İstemez CL Değeri Sever CL15 Serisi Cok İyi Olur
  6. E

James Donkey 710 mu daha rahat 712 mi?

Abi İncehesapta 350 TL Gördüm https://www.incehesap.com/james-donkey-720-siyah-7-1-surround-rgb-gaming-kulaklik-fiyati-46931/
  7. E

Neo Forza 8 GB DDR4 3200 MHz nasıldır?

AMD Sistemin Olmazsa Olmazı MHZ Değeri Çok İyi Hocam Alın 16 GB Dual Channel bi 3 Yıl İdare Eder :)
  8. E

James Donkey 710 mu daha rahat 712 mi?

Abi ben JD720 Kullanıyorum Hayatımda Kullandıgım En İyi Kulaklık Dıyebilirim Bütçeyi Arttırıp 720 Alabilirsiniz Ben 710 Daha Rahat Diye Biliyorum Coğu Forumdada 710 Tavsiye Ediliyor
  9. E

Cpu sogutucum ise yaramiyor ve param yok ne yapabilirim?

Hocam Fanı Temizleyin Bloklarına Kadar termal Yenileyin Kapaklar Açık Kalsın Varsa Vantilatör Falan Serinletecek şekilde (hava Akışı) Öyle Bişeyler Yapmayı Deneyin
  10. E

Hocam Kırmızı İle İşaretlediğim Kablo RGB Ledlerin Kablosu Mavi ile İşaretlediğim kablo Güç Kablosu sataya Baglı Yeşil İle İşaretlediğim Kablonun Ucu Boşta Kullanım Kılavuzunda O yeşil İle İşaretlediğimi Anakarta Bağla Diyor Anakartım ARGB Desteklemiyor Ama Kasayı İlk Aldığımda Çalışıyordu RGB
  11. E

Hocam Bana yardım Edebilir Misiniz benimde Aynı marka Kasam Var RGB Sİ yanmıyor
  12. E

Sharkoon RGB Flow Işığı Yanmıyor

Kasamın Önceden RGB Sorunsuz çalışıyordu Sonra Farketmeden Söndü Yanmıyor çalışmıyor Yardım Edebilececk Varmı
Top Bottom