Neler Yeni

Yardım sharkoon RGB flow LED yanmama sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Ali kagan
Kablolara baktınız mı hocam RGB için kasada kontrolcü varsa kontrol ediniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tuş , kumanda , anakart LED pini gibi herhangi bir yer RGB nereye bağlıysa artık
Kasadaki kontrolcü çalışmıyor galiba yarın daha detaylı ilgilenicegim eğer kablolarda bir sıkıntı çıkarsa internet kafeciler gibi yerler yapabilirmi yoksa aldığım siteye mi solemem lazim

Toukhan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,466
İsim
Batuhan
Steam
TouKhan
Discord
TouKhan#0471
Reddit
u/akszforreal
Kasadaki kontrolcü çalışmıyor galiba yarın daha detaylı ilgilenicegim eğer kablolarda bir sıkıntı çıkarsa internet kafeciler gibi yerler yapabilirmi yoksa aldığım siteye mi solemem lazim
Tanidik birisi varsa bilgisayarci felan o halleder

Kablo bozuksa eğer siteye söyle

Tanidik birisi varsa bilgisayarci felan o halleder

Kablo bozuksa eğer siteye söyle
Yine ayni şekilde ledler bozuksa onuda siteye söyle

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Kontrolcü veya kablolarda sorun olabilir yakin zamanda aldiysan aldiğin yerle iletişime geç

EnesAKGUN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Enes AKGÜN
sharkoon RGB flow kullanıyorum kasayı fişten çıkardım ardından tekrar taktıgımda kasanın on tarafında ve yan tarafında olan ısık lar hiç bir türlü yanmıyor nedeni ne olabilir acaba?
Abi aynısı bendede oldu vallahi prizi tak çıkar yaptım ışıklar söndü off

Kormts

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
725
İsim
Yunus
Psu dandik ise eğer bu normal bir şey prizi çıkardığında ark oluşuyor (Genelde toprak yoksa olur) bu ark dediğimiz şeyde saniyelik(Hatta saliselik) yüksek gerilim demek.

Psun dandik isede bağlı olduğu şeyleri yakma ihtimali var ama bildiğim kadarıyla sharkoonun kontrolcüsünde koruma var Sata, rgb ve diğer tüm kabloları çıkart tak yap düzelme ihtimali var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Ali kagan
Abi aynısı bendede oldu vallahi prizi tak çıkar yaptım ışıklar söndü off
arkadaşlar aynı sorun bende de var psum sharkoon 650w nasıl düzelteceğim ynmıyor ışıkları

arkadaşlar aynı sorun bende de var psum sharkoon 650w nasıl düzelteceğim ynmıyor ışıkları
zaten vardı da hala çözemedim bi bilen var mı acaba

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
975,472
Üyeler
154,238
Son üye