Arama sonuçları: *

1. J

Patriot Viper Venom (2x16) 6400 MHz CL32 Ramde Expo Yazmıyor Sorun Yaşar mıyım?

İşlemci elimde yok test edemiyorum ancak, sitesinde expo var satın aldığım yerde expo diyor ürün elime geldi kutusa sadece xmp 3.0 var. İnternette biraz gezindim, direk bu rami bulamadım ama farklı mhz değerlerine sahip aynı ramlerde expoyuda koymuşlar xmp yanına. Ram seri no : PVV532G640C32K...
  2. J

İncehesap Farklı Ürünle Değişim Yapar mı?

Arkadaşlar ben indirimden bir ürün aldım, daha sonra başka bir ürün tekrar indirime girdi onu almak istiyorum, ancak yeni almak istediğim ürün daha ucuz. Bu arada konuştuğum rakamlar benim alışveriş yaptığım ve yapacağım rakamlar. Şimdi ben istiyorum ki üstünü bana para olarak da...
  3. J

Öneri DDR5 Anakart Önerisi

@* Tupac Shakur * Sizin önerdiğiniz MSI B650 Gaming anakartı alacağım ancak hangi rami tercih edeceğimi bilemedim. Mhz olayında bi karışıklık var msi sitesinde 1DPC 2R için 6000 demiş ancak uyumluluk listesinde 6400 de çalıştığınıda söylemiş, Ayrıca illaki uyumlu listesindeki ramlerimi kullanmak...
  4. J

Bu anakartın ram desteği nedir? Sitesinde 1DPC 2R için 6000mhz demiş ama uyumlu ramler sayfasında gskill ram için 6400mhz çalışan hız denmiş. Birde gskillin 6000mhz 32cl ramleri listede var ancak 30cl olanı yok? takılsa destek sorunu yaşanır mı?
  5. J

Anakartın aynısı sanırım. https://www.akakce.com/anakart/en-ucuz-msi-pro-b650-s-wi-fi-amd-am5-ddr5-atx-fiyati,399772916.html arada 700 lira fark var bence gereksiz.
  6. J

Uzun Ömürlü Olması Açısından Bu AM5 A620-PRO Sistem mantıklı mı?

Arkadaşlar gruba yeni geldim, AM5 sistem toplamak istiyorum uzun ömürlü olması açısından. Kendim böyle bir sistem dizdim, buna benzer hazır sistem bulamadım, bulduklarımda buna yakın fiyattalar, Benim topladığımda anakart, kasa, PSU, daha iyi ayrıca 7 borulu soğutucu ekledim. "Ekran kartı...
  7. J

4K Civarı 24" 1080p Güzel Monitör Tavsiyesi

Axcess yok ne yazıkki sadece bankkart ziraat.
  8. J

Bu monitör görüntü. kalitesi olarak çok tavsiye edilmiyor? iyi midir? sadece oyun değil film vs de izleyeceğim çünkü.
  9. J

Arkadaşlar 4k bütçem var 500 600 en fazla. 1080p 24" olması lazım, pivot hoparlör vs hiçbir şey istemiyorum tek istediğim ghosting olmaması ve görüntü kalitesinin iyi olması, tabii ki 1ms 144hz veya üstü. 5k ya çıkmam çok zor ama bunu al farka değer derseniz 4800 lira gibi miktarlara çıkabilirim...
  10. J

DONANIM ARŞİVİ FIRSAT SİSTEMLER KAÇ HAFTADA BİR GELİYOR

Evet ancak benim öğrenmek istediğim bir düzeni varmı, ona göre kendimi hazırlamak istiyorum.
  11. J

Takip ettiğim başka yerlerde var, ortalama aynı yaparlar diye düşünüyorum her hafta geliyor mu? Burda isim vermek doğru olurmu bilmiyorum ancak bildiklerinizi yazar mısınız nereden takip edeceğiz?
  12. J

Şimdi ben sınırlı stock olan, daha doğrusu videosu, tanıtımı olan sistemleri kast ediyorum. İmzalıdan kastınız bu sistemler mi yoksa habersiz malum sitelere gelen sistemler mi?
  13. J

Arkadaşlar hazır sistem alacağım aralık gibi fırsat kovalayacağım. Donanım arşivi kaç haftada bir sitem çıkarıyor. Tahminen sonraki sistem ne zaman gelir?
  14. J

A320M-HD2, R3 1200 sisteme RAM tavsiyesi

https://www.pazarama.com/gskill-ripjawsv-16gb-2x8-ddr4-3200mhz-cl16-siyah-1-35v-f4-3200c16d-16gvkb-dual-kit-ram-p-4719692004970?magaza=gamers-arena&utm_source=price_comp&utm_medium=Akakce_cpc&utm_campaign=Akakce-fiyat-karsilastirma&v=1.72.3 Bunun siparişini geçtik.
  15. J

Ramler uyumlu mudur peki bu attığımı almamı tavsiye eder misiniz?
  16. J

Hayıt gigabyte sanırım, birde BIOS update yapacağım ancak bazı işlemcilerde update sonrası çalışmıyor falan denildi ne yapmam lazım.
  17. J

İşlemci ile ilgili bir kısıt olmaz değil mi, birde ram uyumlu mu?, birde ram XMP profilini ben BIOS`dan bulamadım ss atar mısınız :D
  18. J

A320M-HD2 anakart ve Ryzen R3 1200 işlemci var. 3200MHz 2x8 DDR4 RAM almak istiyorum ancak uyumlu olur mu bilmiyorum, çünkü diğer RAM'lerin fiyatları çok yüksek değil. Almışken 3200 alayım diyorum. Uyumlu olur mu? Birde performansa etkisi olur mu photoshop autocad. vs çalıştırıyoruz, yoksa...
  19. J

Aliexpress Sipariş Kapatıldı Sorunu ve Geri Ödemesi

Saat kordonu alacaktım sipariş verdim kapatıldı, tekrar denedim aynı şekilde oda kapatıldı olarak gözüküyor. Kredi kartıyla verdim alışverişi dün bekleyenlerdeydi bankayı aradığımda sipariş iptal edildiyse ödemede iptal olur ekstranıza yansımaz dediler ancak sanırım hesap kesim tarihine denk...
  20. J

Laptop Monitör Desteği

Sürümünü nereden öğrenebilirimç
Top Bottom