Neler Yeni

DONANIM ARŞİVİ FIRSAT SİSTEMLER KAÇ HAFTADA BİR GELİYOR

jokor34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Özgür Çoban
Arkadaşlar hazır sistem alacağım aralık gibi fırsat kovalayacağım.
Donanım arşivi kaç haftada bir sitem çıkarıyor. Tahminen sonraki sistem ne zaman gelir?

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Emre siyah
Allah bilir

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,354
İsim
Yusuf
Arkadaşlar hazır sistem alacağım aralık gibi fırsat kovalayacağım.
Donanım arşivi kaç haftada bir sitem çıkarıyor. Tahminen sonraki sistem ne zaman gelir?
benim takip ettiğim kadarıyla imzalı sistemler 2 haftada bir ve 1 hafta sürecek şekilde geliyor tüm influencerlar için. sonra 2 haftalık mola gibi bişey ama arada f/p sistemler çıkmıyorda değil. örn bugünki pchocasinin sistemi rx6600lü giriş seviyeydi ve ufff fiyat avantajına bak denecek fiyata sahip değildi. fakat alsatçılar hayal kurup satacaklarını düşündükleri için kapış kapış çektiler. yarın öbürgün bu sistemleri alış fiyatından sarı sitede satış yalvarışlarını göreceğiz :) önümüz hemde kasım indirimleri :)

Son düzenleme:

jokor34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Özgür Çoban
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şimdi ben sınırlı stock olan, daha doğrusu videosu, tanıtımı olan sistemleri kast ediyorum. İmzalıdan kastınız bu sistemler mi yoksa habersiz malum sitelere gelen sistemler mi?

JANEH

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
639
İsim
kadir akyel
Şimdi ben sınırlı stock olan, daha doğrusu videosu, tanıtımı olan sistemleri kast ediyorum. İmzalıdan kastınız bu sistemler mi yoksa habersiz malum sitelere gelen sistemler mi?
reis illaki Abdullah'ı beklemene gerek yok güzel sistem yapan başka kanallar'da var ki zaten kendiside unlost'a laf atarken bunları tavsiye ediyor tek bir kanala bağlı kalmanı tavsiye etmem

jokor34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Özgür Çoban
reis illaki Abdullah'ı beklemene gerek yok güzel sistem yapan başka kanallar'da var ki zaten kendiside unlost'a laf atarken bunları tavsiye ediyor tek bir kanala bağlı kalmanı tavsiye etmem
Takip ettiğim başka yerlerde var, ortalama aynı yaparlar diye düşünüyorum her hafta geliyor mu? Burda isim vermek doğru olurmu bilmiyorum ancak bildiklerinizi yazar mısınız nereden takip edeceğiz?

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,701
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Takip ettiğim başka yerlerde var, ortalama aynı yaparlar diye düşünüyorum her hafta geliyor mu? Burda isim vermek doğru olurmu bilmiyorum ancak bildiklerinizi yazar mısınız nereden takip edeceğiz?
PC hocası flan oda müq diziyor

jokor34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Özgür Çoban
Evet ancak benim öğrenmek istediğim bir düzeni varmı, ona göre kendimi hazırlamak istiyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,022
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom