Neler Yeni

Şubat ayında sistem alacaklara azda olsa ümitlendirici bir haber

MasterS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Enes miraç
Bütçe
5
Malumunuz biliyorsunuz ki yılbaşına girdik gireli herşeye gün gün zam geliyor, ee tabi başta donanım arşivi olmak uzere bircok yayıncı fp hazır sistem çıkaramadı. Forumdada birkaç kişinin bu domende fp sistem ne zaman gelir gibi sorular açtığını gördüm (ben dahil)
Azda olsa şubat ayında sistem alacaklara ümitlendirici bir yorum birakıyorum buraya.

Ekler

• Screenshot_20240202-160613.png
    Screenshot_20240202-160613.png
    316 KB · Hit: 441

Trabzonli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Kadir bayraktar
Malumunuz biliyorsunuz ki yılbaşına girdik gireli herşeye gün gün zam geliyor, ee tabi başta donanım arşivi olmak uzere bircok yayıncı fp hazır sistem çıkaramadı. Forumdada birkaç kişinin bu domende fp sistem ne zaman gelir gibi sorular açtığını gördüm (ben dahil)
Azda olsa şubat ayında sistem alacaklara ümitlendirici bir yorum birakıyorum buraya.
Göster v4 ne oluyor

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,984
İsim
MehmedVII
PC Hocası'nın şu ana kadar, kendim, bence saçma olan marka ürünler kullandıklarını görmedim ve F/P oluyorlar. Hele yazın çıkardıkları 3080'li sistem 16K'dı hâlâ unutamıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Göster v4 ne oluyor
Hocam galiba Goat demek istedin. Goat serisi en F/P seri. Diğer sistemlere göre daha az sıklıkla çıkıyor ama iyi

Trabzonli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Kadir bayraktar
PC Hocası'nın şu ana kadar, kendim, bence saçma olan marka ürünler kullandıklarını görmedim ve F/P oluyorlar. Hele yazın çıkardıkları 3080'li sistem 16K'dı hâlâ unutamıyorum

Hocam galiba Goat demek istedin. Goat serisi en F/P seri. Diğer sistemlere göre daha az sıklıkla çıkıyor ama iyi
Evet yanlış yazdım kusuruma bakma bende deliler gibi fp arıyorum tam da anlamiyorum ama zamlar arttıkça artıyor bu sistemi baya araştırdım da iyi diyorlar sizin fikriniz nedir ? https://www.gaming.gen.tr/urun/3599...-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/#reviews

MasterS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Enes miraç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,031
İsim
Ömer

3070 di hocam o

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Yılmaz
Şubatta pc almayı planlıyorum sizce Pc Hocası sistemini bekleyeyim mi?

MasterS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Enes miraç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şubatta pc almayı planlıyorum sizce Pc Hocası sistemini bekleyeyim mi?
Şahsen ben beklicem eğer başka ucuz sistem çıkmassa
Bence pc hocasinin cikaracagi sistemden daha ucuzunu zor buluruz su an

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Yılmaz
Şahsen ben beklicem eğer başka ucuz sistem çıkmassa
Bence pc hocasinin cikaracagi sistemden daha ucuzunu zor buluruz su an
Sence tahmini ne zaman çıkar malum fiyatlar sürekli artıyor bu ay içinde çıkacağı varsa bende bekleyeceğim.

MasterS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Enes miraç
Sence tahmini ne zaman çıkar malum fiyatlar sürekli artıyor bu ay içinde çıkacağı varsa bende bekleyeceğim.
Reis az once pc hocasinin bir yorumunu gördüm simdi o yorumu arasam biraz uzun surebilir o yuzden direk söyliyeyim
Yeni sistem inşallah şubatın 1-10 arasında gelecek ama şu an sistemin parçaları hala netleşmemiş.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Yılmaz
Reis az once pc hocasinin bir yorumunu gördüm simdi o yorumu arasam biraz uzun surebilir o yuzden direk söyliyeyim
Yeni sistem inşallah şubatın 1-10 arasında gelecek ama şu an sistemin parçaları hala netleşmemiş.
Bekleyeyim o zaman bütçeme uygun olursa direkt alırım saol.

Top Bottom