Arama sonuçları: *

1. V

3200 MHz 2x8 GB CL16 Ram'lere ekstra 1x8 3000 MHz CL16 Ram ekleme

Vereyim geri bi işe yaramayacaksa o zaman?
  2. V

3200 MHz 2x8 GB CL16 Ram'lere ekstra 1x8 3000 MHz CL16 Ram ekleme

Arkadaşlar selamlar, benim sistemimde Crucial Ballistix 2x8 3200 MHz CL16 ramler bulunmakta. Bugün arkadaşımın ram yenilemesiyle elime 1 adet 3000 MHz CL16 Corsair Vengeance LPX geçti. Uyumsuzluk sorununda hiç kullanmadan geri vereceğim zaten ama 3x3000 MHz CL16 yapmak mantıklı mı yoksa bu rame...
  3. V

uzun telefon kablosu ile modemi odama taşıyabilirmiyim?

YouTube'da bunun testi yapılmıştı sanırım. Kablo uzunluğunun pinge downloada uploada gözle görülür bir etkisi yok. Belki çok minimal değerler oynayabilir.
  4. V

Yayın Yaparken Aşırı Drop Sorunu Yaşıyorum

Ayarlar dediğiniz gibi.
  5. V

Yayın Yaparken Aşırı Drop Sorunu Yaşıyorum

Arkadaşlar merhaba, yakın zamanda bilgisayar toplamıştım. Yayın yapmak istiyordum lakin yayın yaparken aşırı drop gidiyor yayına. Upload hızım 5 mbps. Kablonet servis sağlayıcısını kullanıyorum. Bırakın 720p30fps'i daha düşüklerini bile veremiyorum, anlamsız bir drop var yayında. Oyunlarda...
  6. V

Yardım 300₺ bandında red switch klavye

Eskiden maviydi, kırmızıya döndü hocam. Brown Switch ikisinin ortası diye biliyorum lakin black Switchi bilmiyorum
  7. V

Öneri Arkadaşım max 150 TL bütçeli mouse istiyor

Keşke 50tl daha arttırsanız da A4Tech x7 alsanız. O kadar memnunum ki yıllardır kullanıyorum. Bozulsa yine bunu alırım. Hediye mouse gelecekti 700-800₺ bandında, istemedim...
  8. V

Memnun olmanıza çok sevindim umarım her para harcadığınız şey sizi bu kadar mutlu eder.
  9. V

Daha dün bana hediye eden kız arkadaşıma da söyledim, bu klavye uzun süre bu fiyatta durmaz. En az 100-150₺ bir artış bekliyorum yakın zamanda. Red Switch'e geçtiği ilk parti olduğu için bence aynı kaldı fiyatı
  10. V

https://www.monsternotebook.com.tr/pusatklavye/monster-pusat-k3-pro/
  11. V

Bahsi geçen yay sesi bu bütçedeki her klavyede bulunur. Klavye aşırı rahat Makro tuşları, bir adet usb 2.0 portu falan var. Kablosu gayet kaliteli kopma yapmaz, öyle ince dandik bir kablo yok. 1612016645 Monster, eskiden beri çevremin alışveriş yaptığı bir marka. Müşteri hizmetleri şikayeti...
  12. V

Oldu, olmaması imkansız.
  13. V

Hocam maksimum 300 mü 400e esnemez mi katiyyen? Monster Pusat k3 pro kullanıyorum. Çok memnunum
  14. V

İnceleme Dur! Senin icin Google`da ariyim!

Let me Google it for you vardı bir ara o mu bu da
  15. V

İnternet değerlerim iyi mi?

Ben de cevap vermek istemedim? Sanane?
  16. V

İnternet değerlerim iyi mi?

Biz de bana ne cevap vermek zorunda mıyız diyelim mi o halde?
  17. V

Bilgisayarım oyun kaldırmıyor

Evet APU sistem olduğunu anladım zaten, onu belirttim arkadaşa ben de
  18. V

Bilgisayarım oyun kaldırmıyor

Kasanızı incelediğimde herhangi bir ekran kartı göremedim. Ekran kartı almanız gerekebilir öncelikle
  19. V

Aliexpressden RX 570 ekran kartı alınır mı?

Ürün 2. el, belki farketmemişsiniz diye belirteyim dedim. Çoktan söylenmiş, beni es geçin.
  20. V

Ryzen5 3600 mü i5 10400f mi

10400F alırsanız aldığınız anakarta göre ram performansı alırsınız. Yani bir işlemci parası kadar da anakarta vermeniz gerekebilir 3200Mhz hızınından tam olarak faydalanmak gibi. Lakin daha ucuzdur 3600e göre. Yalnızca oyun oynarım derseniz tercih edebilirsiniz
Top Bottom