Arama sonuçları: *

1. hasnckr28

Yardım Ekranda siyah beyaz yatay çizgiler çıkıyor :(

1 dakikada bir şey çıkmasını beklemiyorum. En az 20-30 dk çalıştır. Ara ara ekranı incele görüntüde bozulmalar var mı diye.
  2. hasnckr28

Pc Isiniyor Ekran Karti Fani Cok Sesli Donuyor

Fan ayarı yüksektir. Onu ayarla.
  3. hasnckr28

Furmark testi yapsana bir. VRAM'lerden yapabilir o çizgileri.
  4. hasnckr28

Pc den anlayan arkadaşlar baksın lütfen

Fanı orjinal şekle geri çevir. Macun değişikliği falan yap. Altına bir soğutucu tarzı bir şey al derim. Yoksa fanı algılamadığı sürece kapanır yüksek ihtimal.
  5. hasnckr28

Çözüldü✓ GTA 5 10-20 FPS SORUNU

BIOS nasıl açılmıyor? Anakart modeli nedir?
  6. hasnckr28

rx 6500xt + ryzen 5 1600 af kasma sorunu

Darboğaz yok demişsin. Oyun ayarları düşükte. İşlemcinin bütün çekirdeklerinin değerine baktın mı? İşlemci kullanımı %60 gibi olur mesela ama herhangi bir çekirdek %90 civarındaysa o çekirdek darboğaza sebebiyet verebilir.
  7. hasnckr28

Oyun Askıya alındı hatası

DirectX dosyaları yüklü mü? https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=35
  8. hasnckr28

Bu sorunun ne zamandan beridir var?
  9. hasnckr28

Kasada her şey çalışıyor ama sinyal yok

Dıt dıt dediğiniz sesler size sorunun kaynağını söylüyor. Onu dinlemeniz gerek. Eğer 3 kere kısa şekilde bip yapıp sesi kestiyse sorunun RAM ile kaynaklı olabilir. RAM'lerini teker teker dene.
  10. hasnckr28

Sürücülerin eksiksiz kurulu mu? Ekran kartı sürücüsü olarak hangisini kurdun?
  11. hasnckr28

Oyun Askıya alındı hatası

Kurulumda hangi adımları izledin? Sürücülerin falan tam olarak düzgün bir şekilde kuruldu mu? Visual C++ paketinin kurulumunu gerçekleştirin. https://www.techpowerup.com/download/visual-c-redistributable-runtime-package-all-in-one/
  12. hasnckr28

Çözüldü✓ GTA 5 10-20 FPS SORUNU

Çözünürlüğü düşürmen hiçbir işe yaramayacak. O ekran kartı ile normal şartlar altında 720p düşük ayarlarda 30-40 FPS alırsın. Ama burdaki sorun işlemcin. İşlemcin çok zayıf kalıyor. Bundan dolayı çözünürlük veya ayar düşürmen demek işlemci üzerindeki yükü arttırman demek. İşlemcin ekran kartını...
  13. hasnckr28

Pc den anlayan arkadaşlar baksın lütfen

Anladığım kadarıyla fanın kendi soketini iptal ettin. Ardından o fana gücü USB üzerinden verdin. Ama fan USB üzerinden çalışmasına karşın bilgisayarın açılmıyor veya kısa bir süre içinde kendini kapatıyor. Doğru mu anladım? Eğer öyle ise fanı algılamadığı için güvenlik amacıyla kendini korumaya...
  14. hasnckr28

Pc Isiniyor Ekran Karti Fani Cok Sesli Donuyor

Boştaki ısılar ne durumda? 67 derece sıcaklık yüksek değil serin diyebiliriz. Ekran kartın nedir?
  15. hasnckr28

Apu sistemime bişilerle oldu anlamadım

Farklı ekranda kullan bilgisayarı veya farklı bir kablo ile dene. Isı değerlerin ne durumdaydı oyun esnasında.
  16. hasnckr28

Çizgilerin fotoğrafını atar mısın?
  17. hasnckr28

acil yardım oyundan atma sorunu

Verdiğim Visual C++ kütüphanesini kurup dener misin? Bir ihtimal sorununu çözebilir. Ayrıca zaten bu kütüphaneyi her format sonrası kurman gerek. https://www.techpowerup.com/download/visual-c-redistributable-runtime-package-all-in-one/
  18. hasnckr28

Temi̇z Kurulumda Takili Kaldim!!

Hepsini sil ardından yeni diyip ilerleyeceksin. Yani sil dediğin vakit orda bir tane Sürücü 0 gözükmesi lazım. Ona tıklayıp yeni diyip bölüm oluşturacak. Sonra en yüksek boyutlu olanı seçip devam diyeceksin. Kolay gelsin ✋
  19. hasnckr28

Yeni aldığım pc internete bağlanmıyor

Windows üzerinden görüntü paylaşır mısınız? Aygıt yöneticisi üzerinden ağ bağdaştırıcılarının fotoğrafını paylaşın.
  20. hasnckr28

Bi̇lgi̇sayarimdaki̇ Ani̇ Performans Kaybi

Isı değerlerinde anormallik yok ise ekran kartı sürücülerini Display Driver Uninstaller (DDU) ile kaldırıp yeniden sürücüleri kurmayı deneyebilirsin.
Top Bottom