Arama sonuçları: *

1. baki6969

İnternet altyapı VDSL 2 sorunu

3 ay taahhüt kaldı ama sanırsam bağlantı tipmizi değiştirmek gerekiyormuş Iss firması ile görüşüp ona göre modem alınması gerekiyormuş.
  2. baki6969

Bilişim dersi okuyup ne olunur

Bende bilişim bölümündeyim kodlama kısmında çok zorlanıyorum matematik dersim kötü olduğu için bakalım ileride ne olucaz. :)
  3. baki6969

İnternet altyapı VDSL 2 sorunu

Arkadaşlar, eskiden bir siteden altyapı sorgulama yaptığım zaman altyapınızda çalışma var yazısı çıkar idi. Bugün bir daha yapayım dedim burada ADSL kullanmamıza rağmen 52 Mbit desteklediğini gördüm şaşırdım sizce bu normal mi çünkü 8 Mbit internet kullanıyorum. Burada bir yanlışlık olabilir mi...
  4. baki6969

Discord invite bot önerisi ve kullanımı

Arkadaşlar invite Manager adlı bot artık çalışmıyor yani çevrimdışı o yüzden kullanılmıyor bana başka kimin kim tarafından geldiği gösteren bot önerir misiniz ve bu botun kullanımını da şimdiden teşekkürler.
  5. baki6969

Discord aktiflik nasıl artırılır?

cok teşekkürler 1602777652 valla sadece puan kasmak için konuşuyorsunuz başka bişey değil bu
  6. baki6969

bende onu diyorum ne yapmalıyım iyi oku
  7. baki6969

Arkadaşlar, şu an Discord'umda 200 kişi var ama sohbette çok kişi hatta neredeyse hiç konuşan yok sunucuda aktifliği arttırmak için ne yapabilirim? Nitro bile bastım sunucuya cevaplarınız bekliyorum.
  8. baki6969

Uygulama açınca siyah oluyor

Arkadaşlar herhangi bir uygulama, program açtığımda o uygulamanın ekranı siyah olup tekrar geliyor. Ve bu olduğu zaman o uygulama diski %100 kullanıyor işlemciyi de yük altına alıyor. Ama Intel ekran kartını sildiğim zaman düzeliyor ama o zamanda bilgisayar yavaşlıyor. Bu arada cihazım laptop 2...
  9. baki6969

Windows hatası yazılımsal hata

Arkadaşlar benim geçenlerde bir konu açtım Windows 8.1 yüklediğim programlarda uygulamada siyah ekranda kalıyor bu sorunun yazılımsal olduğunu düşünüyorum ben nerede yanlış yapıyorum. Yeni format attım ama sorun hala aynı görseli bırakıyorum.
  10. baki6969

MSI Afterburner sıcaklık artışı

Hayır oyunlarıda orijinal korsan şeylerde indirmiyorum.
  11. baki6969

Laptop kullanıyorum kapatıp açtım denedim yine aynı oyunlarda sıcakılık yükselip düşüyor 90 derecede pc donuyor sorun ne anlamadım?
  12. baki6969

Arkadaşlar ne yaptım bilmiyorum ama bilgisayar böyle gösteriyor. Her saniyede sıcaklık artıyor, sorun nedir? Bir şey yapmadığım halde böyle oldu sorun sizce ne? Videosunu paylaşıyorum.
  13. baki6969

Bad sectör olan HDD ne kadar idare eder?

Bilgisayar açılışı 1 dk kadar sürüyor zaten laptobumu 2.el olarak almıştım modeli lenovo z50 70 bana önerebileceğiniz ssd hardisk varmı?
  14. baki6969

Bad sectör olan HDD ne kadar idare eder?

Arkadaşlar sanırsam harddiskimin ömrü dolmuş benim. Pek bilgisayardan anlamıyorum, bu diskle daha ne kadar idare edebilirim? Bana önerileriniz nelerdir?
  15. baki6969

Minecraft server kiralama

Hayır öyle değil bildiğmiz craftrise gibi açıcaz aternos sadece arkadaşlar arasında oynanabilecek site.
  16. baki6969

2700 TL - Telefon önerebilir misiniz?

Arkadaşlar telefonumu aldım redmi note 9s ve memnumum.
  17. baki6969

Minecraft server kiralama

Arkadaşlar ben internetten araştırdım server kiralamayı düşünüyorum bu serveri aldığımızda kurulumu falan nasıl olacak pek bir bilgim yok. Aldığımız zaman bu server kurma işleri nasıl bir süreçte işliyor tam olarak açıklar mısınız? Kiralıyacağım site batıhost diye bir site güvenilir bir siteye...
  18. baki6969

Redmi note 9s kullanım süresi

Arkadaşlar telefonu alalı 1 gün oldu size bir sorum olacak orta parlaklıkta sadece instagram,ana sayfa,youtube gibi şeylerde surf yaptım ekran açık kalma süresi 2 saat 31 dakika bu sürede şarjım %100 den %84 indi sizce iyi mi?.(Böyle soru sormamın sebebi iphone 5 ten sonra bu telefona geçmem oldu.
  19. baki6969

A30s kullanan var mı?

Arkadaşlar a30s alacağım bugün telefonu kullanan varmı one uı 2.0 varmı bir kaç soru sormak istiyorum.
  20. baki6969

2700 TL - Telefon önerebilir misiniz?

2000-2700 TL arası kusura bakmayın unutmuşum.
Top Bottom