Neler Yeni

İnternet altyapı VDSL 2 sorunu

baki6969

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Baki okur
Arkadaşlar, eskiden bir siteden altyapı sorgulama yaptığım zaman altyapınızda çalışma var yazısı çıkar idi. Bugün bir daha yapayım dedim burada ADSL kullanmamıza rağmen 52 Mbit desteklediğini gördüm şaşırdım sizce bu normal mi çünkü 8 Mbit internet kullanıyorum. Burada bir yanlışlık olabilir mi? Çoğu siteden yaptım. Sorguyu hepsinde 52 Mbit 50 arası çıkıyor aşağıya bir tanesinin fotoğrafını bırakıyorum.

Ekler

• altyapı.PNG
    altyapı.PNG
    12 KB · Hit: 32

HafızRakun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
618
İsim
Ahmet Zeyrek
doğrudur demek ki altyapı gelmiş
benim altyapımın maksimum desteklediği 14 mbps idi superboxa geçtik 60 mbps altyapı geldi
bu ay bitiyo superbox millenicom düşünüyorum
taahhüt yoksa değişmeni öneririm

baki6969

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Baki okur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
doğrudur demek ki altyapı gelmiş
benim altyapımın maksimum desteklediği 14 mbps idi superboxa geçtik 60 mbps altyapı geldi
bu ay bitiyo superbox millenicom düşünüyorum
taahhüt yoksa değişmeni öneririm
3 ay taahhüt kaldı ama sanırsam bağlantı tipmizi değiştirmek gerekiyormuş Iss firması ile görüşüp ona göre modem alınması gerekiyormuş.

Yılan Serdar 3T

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Arkadaşlar, eskiden bir siteden altyapı sorgulama yaptığım zaman altyapınızda çalışma var yazısı çıkar idi. Bugün bir daha yapayım dedim burada ADSL kullanmamıza rağmen 52 Mbit desteklediğini gördüm şaşırdım sizce bu normal mi çünkü 8 Mbit internet kullanıyorum. Burada bir yanlışlık olabilir mi? Çoğu siteden yaptım. Sorguyu hepsinde 52 Mbit 50 arası çıkıyor aşağıya bir tanesinin fotoğrafını bırakıyorum.
2 ihtimal var. Boş port yoktu şimdi boş port açıldı ya da yeni alt yapı geldi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
894,904
Üyeler
138,437
Son üye
fatihavcii