Arama sonuçları: *

• Users: UziBo
  • Order by date
  1. U

Eski Bilgisayar(md2) ve Yeni Bilgisayar İçin Fikir Önerisi

elimde fatura sözleşmesi var görevliye elimde fatura var ne olacak dedim fatura değil bu dedi geçiştirdi
  2. U

evet mağazaya kadar gittim fatura bile aldım ama stok bitti diyip yolladılar
  3. U

Merhaba bundan yaklaşık 2 yıl 9ay önce Donanım Arşiv'inin hazırladığı şu sistemi almıştım, artık yeterli gelmiyor bugün başka bir youtuber'ın fırsat olarak çıkardığı bilgisayarı almaya çalıştım ama başarılı olamadım (reklam vermek yasak mı bilmediğim için isim vermedim) şu an 16k bütçem var...
  4. U

Nvidia 1650 Super Ekran Kartı Çökme

Oyun oynarken birden bilgisayarım kendini resetledi ve ekranım böyle oldu
  5. U

Vi̇deo 18.00da Yayında!

kaçırdık bunu da tüh
  6. U

MD2 Sistem Sharkoon RGB LIT 100 Kasa Soğutma Sorunu

MD2 sistemi aldım, sistemin için Sharkoon RGB LIT 100 kasası bulunuyordu ve tek fanla geldi. Oyun oynarken bilgisayar 82 84 derecelere çıkabiliyor fan almayı düşünüyorum ama maksimum kaç fanlık yeri var nasıl fan almalıyım bilemedim. Elimde bir alışveriş sitesinde 50tllik indirim var. Rampage...
  7. U

Md2 Sistem Sorun (sorunun sebebini bilmiyorum)

Yaptım aynı değişen bir şey yok
  8. U

Açılırken oluyor bu ses dün gelmiyordu bugün ilk kez açmaya çalıştığım da geldi 1dkdan fazla hiç açık tutmadım
  9. U

Bir kaç saat önce bir konu açmıştım "SSD yi bilgisayar görmüyor" diye Abdullah abide incelemişti ve SSD yi göremediğini söylemişti.İtopya teknik servisini arayıp sorunu söylediğimde benden bilgisayarı açmamı istedi ama bu sefer altta attığım linkteki gibi bilgisayardan yüksek ses gelmeye...
  10. U

Md2 Sistemi Satın Aldım Bilgisayar SSD yi görmüyor

Kutuların hepsini kontrol ettik fazladan kalan bir kablo yoktu.Az önce müşteri hizmetlerini arayıp derdimi anlattım.Bios ekranına gelmemi istedi.Bilgisayarı açarken kasadan çok fazla ses gelmeye başladı.Bunun ilk açıldığı zaman normal olduğunu söyledi, belli bi süre pc açılmayınca kapatmamı ve...
  11. U

SSD kablosu hangisi bilmiyorum
  12. U

İlk kez masaüstü kullanıyorum sistem geldikten sonra ekran kartını taktık açtığımızda durum böyleydi ne yapmam gerektiğini bilmiyorum yardım eder misiniz
Top Bottom