Neler Yeni

Md2 Sistem Sorun (sorunun sebebini bilmiyorum)

UziBo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İbrahim Sarıarslan
Bir kaç saat önce bir konu açmıştım "SSD yi bilgisayar görmüyor" diye Abdullah abide incelemişti ve SSD yi göremediğini söylemişti.İtopya teknik servisini arayıp sorunu söylediğimde benden bilgisayarı açmamı istedi ama bu sefer altta attığım linkteki gibi bilgisayardan yüksek ses gelmeye başladı. Ses normal mi dediğimde evet normal bilgisayar güç modunu ayarlıyor demişti. Bi süre bekledik ama bilgisayar açılmayınca kapatmamı istedi. Bilgisayarı her şeyiyle beraber geri göndermemi istediler.
Daha önce böyle bir şey yaşayan varsa yardım edebilir mi? Yasaktan dolayı bu işin çok aksayacağını düşünüyorum. Her türlü yardıma açığım.

gorkxgoat

80+ Bronze
Bir kaç saat önce bir konu açmıştım "SSD yi bilgisayar görmüyor" diye Abdullah abide incelemişti ve SSD yi göremediğini söylemişti.İtopya teknik servisini arayıp sorunu söylediğimde benden bilgisayarı açmamı istedi ama bu sefer altta attığım linkteki gibi bilgisayardan yüksek ses gelmeye başladı. Ses normal mi dediğimde evet normal bilgisayar güç modunu ayarlıyor demişti. Bi süre bekledik ama bilgisayar açılmayınca kapatmamı istedi. Bilgisayarı her şeyiyle beraber geri göndermemi istediler.
Daha önce böyle bir şey yaşayan varsa yardım edebilir mi? Yasaktan dolayı bu işin çok aksayacağını düşünüyorum. Her türlü yardıma açığım.

Bu ses açılırken mi oluyor yoksa açıldığındada varmı

UziBo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İbrahim Sarıarslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu ses açılırken mi oluyor yoksa açıldığındada varmı
Açılırken oluyor bu ses dün gelmiyordu bugün ilk kez açmaya çalıştığım da geldi 1dkdan fazla hiç açık tutmadım

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,445
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, PC Oyunları
Açılırken oluyor bu ses dün gelmiyordu bugün ilk kez açmaya çalıştığım da geldi 1dkdan fazla hiç açık tutmadım
Geri gönderin diyorlarsa değişirler belki hocam. İyi bile demişler :) Bence yollayın siz.

gorkxgoat

80+ Bronze
Sanırsam elinizden bir şey gelmez. Donanımsal bir sorun olabilir,Alakası yok ama klavye bağlıysa çıkarıp takmadan tekrar açarmısınız ?

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan

Bu ses normal değil fan sesi bu kadar kirli bir gürültü ile olmaz bu bildiğin traktör gibi çalışıyor geri gönder halletsinler.

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2

UziBo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İbrahim Sarıarslan
Sanırsam elinizden bir şey gelmez. Donanımsal bir sorun olabilir,Alakası yok ama klavye bağlıysa çıkarıp takmadan tekrar açarmısınız ?
Yaptım aynı değişen bir şey yok

Top Bottom