Arama sonuçları: *

1. B

Ryzen 5 7600 sistemim için ekran kartı tavsiyesi

Selamlar arkadaşlar, beyaz sistem diziyordum ve ekran kartı hariç hepsi bitti. Ekran kartı Colorful 4070 super düşünüyorum fakat fazla mı gelir? Sistemimin tüm detayları: Team T-Force DELTA RGB 32 GB Beyaz (2x16) DDR5 6400MHz CL40 Bitfenix Cube 360mm Gigabyte B650M K Ryzen 5 7600 Saanırım...
  2. B

Beyaz Sisteme hangi ekran kartını almalıyım?

Selamlar arkadaşlar, beyaz sistem topluyorum. Tüm parçaları sipariş ettim fakat ekran kartı konusunda yardıma ihtiyacım var. Üstelik herhangi bir uyumsuzluk var mı fikir alabilirim. Kasa : Dragos North Fanlar : Thermalright 6x beyaz TL-C12W-S Anakart : Gigabyte b650m k İşlemci : Ryzen 5 7600...
  3. B

[REHBER] $NOT Airdrop Puan Kasma

Selamlar arkadaşlar, telegramın benim de daha önce kullandığım TON coin üzerinden oyun tarzı bir etkinliğe katılarak $NOT coin kasabildiğiniz bir bot yaptı. Şu an voucherlarda görebiliyoruz ki 10M $NOT coin 240$ civarlarına erişmiş durumda. Şimdi size günde min 2 kez girerek nasıl 2 hafta...
  4. B

Yardım Fan Kontrolcü veya Anakart Önerisi

Selam arkadaşlar, yavaş yavaş beyaz sisteme geçiyorum. Kasayı aldım, kasa fanlarını aldım ve sıvı soğutmayı almak üzereyim. Lakin kasa fanlarının (thermalright TL-c12cw-s) kontrolcüsü yok. Kontrolcü almak yerine anakarttan besleyebilir miyim? Bendeki kontrolcü direkt rgb ve pinler uyuşmuyor...
  5. B

Çözüldü✓ Kasa Değişikliği sonrası Windows Açılmama Sorunu

Arkadaşlar merhaba, kasayı değiştirdim tüm bileşenleri 0 Dan eski kasadan yeniye aktardım. Psu ya güç verince hafif bir pat sesiyle pc açıldı. Fakat m2 ssd deki windows görünmüyor şuan. M2 Yi okuyor ama Windows’u boot edemiyor. Herhangi bir kabloyu mu unuttum diyeceğim fakat m2 ye güç anakarttan...
  6. B

Beyaz Sistem Toplama Tavsiye

Arkadaşlar selamlar, gözümü kararttım ve yeni eve taşınmadan masamı komple bu güzelliklerle donatmak istiyorum. Diğer tüm ekipmanlarımı aldım (oyuncu koltuğu simsiyah, hafif beyaz olmasını isterdim), kaldı geriye kasamız. Eski masaüstünü 20k ya okutursam iyi bir fiyata gelecek benim için. Şu...
  7. B

Yardım Epomaker Gönderim Süreci Hakkında Sorular

Arkadaşlar selamlar, 8 şubatta siparişi oluşturdum fakat hala kargolanmadı. 20 güne kalmaz adresi değiştireceğim daha önce bu siteden sipariş eden var ise kargolama, gönderim tecrübelerini aktarabilirler mi? Klavyeye yeni adrese gitmeden almam gerekiyor :) .
  8. B

Attack Shark X3 Terleme Sorunu

Arkadaşlar selamlar, bugün elime ulaşan AS X3 Modelini aldım. Üzerinde çıkartmalar ile birlikte fakat 5 dk kullanımda acayip terletme yapıyor. Öneriniz var mı? veya aynı sorunu yaşayan var mı? 1708021931 Ekstra olarak iade etmeli miyim? Ya da satayım mı?
  9. B

VOK Hazır Sistem Beyaz Alınır mı?

Arkadaşlar selam! Bu sistemi VOK Sistem sırf ekran kartı Aero beyaz 3 fanlı çok hoşuma gidiyor. Beyaz sistem dizmek istiyorum. Bu sistemi i512400f ve AERO 4060 Ti Beyaz olarak alsam diğer parçaları satabilir miyim kolayca? Kutulu 0 yollarlar mı? Tek başına ekran kartı 16-20k arası çünkü. Kasa...
  10. B

Çok amaçlı priz önerisi

Arkadaşlar şu tarzda bir şey arıyorum. Daha önce kullanan memnun olan varsa ve paylaşırsa sevinirim. Çok fazla aksesuar var ve artık adaptör almaya yetişemiyorum. Sabit olarak takıp kullanabileceğim, akımı iyi olan cihazlara zarar vermeyen bir çözüm gerekli. Priz girişinin haricinde 2 usb 2...
  11. B

Lian-Li 2. el kasa alınır mı?

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-lianli-dynamic-evo-11-beyaz-plusfan-1151751688/detay Arkadaşlar 0 dan beyaz sistem kuracağım bu kasadan başlanıp alınır mı sizce?
  12. B

AOC CQ27G2S/BK 27 QHD Monitör 2 Günde Zam Yemiş

2 Gün önce eklemilştim. İtopya da da 6.2k idi şimdiki hale bak. Bu kadar nasıl değişebiliyor, sebebi ne anlam veremiyorum.
  13. B

Monitörümün ederi ne kadar sizce?

AOC C27G1 27″ 144Hz 1ms FreeSync Flicker-Free VA WLED Full HD 1800R Curved Gaming Monitör 439$ olarak gözüküyor. TR de stok yok. Monitör efsane çok seviyorum ve çokça prim yaptı en son 10-12k bandına kadar çıkmıştı yanılmıyorsam. 2k ya geçme düşüncem var. Mönitörün hala stickerları vs duruyor...
  14. B

%65-75 Custom Klavye Önerisi

Arkadaşlar selamlar, Ekipmanları tamamen beyaz tonlara(soft blue da olabilir) değişmeye karar verdim. Sıra geldi klavyeye :D Şuan red switch kullanıyorum ve kablolu maalesef ve sesi çok fazla özellikle geceleri :D ama sanırsam yellow veya brown biraz daha tok veya customda tape+foam ekleyince...
  15. B

Yardım Hangi koltuk daha mantıklı?

Arkadaşlar yılbaşı öncesi koltuk almayı planlıyorum fakat hangi koltuk daha iyi tam bilemedim. Aranızda kullananlar var ise + veya - lerini iletebilirse çok yardımcı olur. Genel olarak fab v6 ve 15li arasında kaldım. Boy - kilo : 1.82 - 60 Kg Bu v4 e göre neden ucuz anlamadım ama 1- Fırsat...
  16. B

13-17 K Laptop Önerisi

İyi forumlar, 13-17k bandında uzun süre dayanabilecek kronik bir sorunu olmayan ve güçlü (hem oyun hem gündelik işlerde takılmayacak) bir laptop öneriniz var mıdır?
  17. B

SSD Takmma Sonucu Mavi Ekran Hatası Alıyorum

İyi günler arkadaşlar, Şehir dışına gidicem ve masaüstündeki kullandığım ssd yi laptop daki hdd yerine takacağım ama taktığımda böyle bir hata verdi. (Görsel temsili arkadaşlar hatayı aldığımda çekmeyi unuttum.Ama aynı yapıda.) Daha sonra SSD yi çıkarıp masaüstüne taktığımda "Windows Düzgün...
  18. B

Gamepower İcarus mu yoksa Redragon Octopus mu?

Gaming cumada indirime girecek arkadaşlar hemen hemen de fiyatlar aynı sizce hangisi iyidir?
  19. B

İncehesap hazır sistemde değişiklik ? Kazıklandım mı?

İncehesaptan hazır sistem aldım cuma günü BU SİSTEM ve aldığımda XFX RX 5600XT Thicc 3 Ultra şeklinde aldım ve cumaertesi baktığımda sistem detayında (siparişlerim) kısmında ekran kartımın sapphire pulse rx5600xt BE olarak değiştiğini gördüm.Bugün sabah aradım kendilerine söyledim durumu fakat...
  20. B

RTX 2060 Sistem Nasıl?

Arkadaşlar stok sıkıntısından dolayı bir türlü istediğim fiyatta sistem toplayamadım. QP de bu sistem fiyatına göre nasıl sizce alınır mı? veya qp güvenilir mi? https://www.qp.com.tr/qp-super-r5-3600-16-gb-rtx-2060s-8gb-480-gb-ssd-oyun-bilgisayari Bu fiyatta başka sitelerde sistemler varsa...
Top Bottom