Arama sonuçları: *

1. T

Öneri 200-600 bandında klavye önerisi

Sizce redragon alınır mı kaliteli midir ? Bir de 500 TL bir öneri daha yapabilir misiniz?
  2. T

Öneri 200-600 bandında klavye önerisi

Arkadaşlar tam 2 kez logitech g213 prodigy aldım ikisi de bozuk çıktı. Sonra bloody klavye aldım onun da bilek desteği kısmı rahatsız etti. Gerçekten artık bozulmayan kaliteli bir klavye istiyorum mekanik membran far etmez yeter ki bozuk olmasın ve ergonomik olsun. Teşekkürler.
  3. T

Logitech G213 Tab Tuşu Bozuk

Daha bugün geldi klavye çok hoşuma gitti her şeyiyle ama tab tuşu çok zor çalışıyor ne yapabilirim? Diğer tuşlara da aynı şiddetle vuruyorum çalışıyorlar.
  4. T

JBL T00 BT kulaklığın mikrofonu çalışmıyor

Jbl t500 bt kulaklığım var ve telefon görüşmelerinde kulaklığın mikrofonunun çalıştığından eminim ama whatsappta ses atarken kulaklığın mikrofonu çalışmıyor yada aynı şekilde bilgisayarda discordda konuşurken de çalışmıyor çözümü var mıdır ?
  5. T

Logitech G300s Hızlandırma(Gelişmiş İşaretçi Hassasiyeti)

Zaten baktım g hub desteklemiyormuş teşekkürler. yani ben şimdi ivme olmasın ne kadar hızlı çevirirsem çevireyim fark etmesin istiyorum bu yüzden devre dışı bırakıcam değil mi ?
  6. T

G hub desteklemiyor diye biliyorum yeni sürümü hangisi acaba ?
  7. T

Merhaba arkadaşlar iyi forumlar. Logitech G300S kullanıyorum. Hızlandırma geliştirilmiş işaretçi hassasiyeti diye bir seçenek var bu seçenek nedir ? Valorant oyndağım için fare ayarlarında işaretçi hassasiyetini arttır özelliğini kapattım bu da ona benzer bir şey mi ?
  8. T

ÜCRETSİZ 4-5 KİŞİLİK ONLİNE OYUN ÖNERİSİ

Merhaba arkadaşlar. Biz genelde 4-5 kişi oynuyoruz. Ücretsiz online oyun önerisi yaparmısınız valo oynamaktan gerçekten bıktık. CS lol brawlhalla valo dışı önerirseniz iyi olur teşekkürler
  9. T

Windows 10 Education 'dan Windows 10 Home 'a Geçme

3 yıl önce bilgisayara windows 10 yüklerken babam yanlışıkla education sürümünü seçmiş ben de geri home sürümüne dönmek istiyorum usb yok ama illa gerekirse alırım, ve çoğu yöntemi denedim regedit iso dosyası falan vs. Nasıl geçebilirim? Bi türlü yapamadım
  10. T

Mikrofon geliştirmeler yok

Bir kaç gün önce mikrofon kısmında geliştirmeler yeri vardı akustik eko iptali ve gürültü engelleme diye, şuan da yok bir şey de yapmadım nasıl çözerim ?
  11. T

2400 TL 240 Hz Monitör

Bu hangi ekran IPS mi göremedim? ve tamamen e spor oynamıyorum her türlü oyunu oynarım ama bu ghosting denen şey gerçekten görüntüyü çok bu bozar 1624432158 çok mu *
  12. T

2400 TL 240 Hz Monitör

https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-ed270x-27-240hz-1ms-hdmi-display-adaptive-sync-full-hd-curved-monitor-um-he0ee-x01-pm-HB0000103LRU Acer Nitro ED270X 27” 240Hz 1ms (HDMI+Display) Adaptive-Sync Full HD Curved Monitör UM.HE0EE.X01 Arkadaşlar bu monitör neden bu kadar ucuz çok ghosting ölü...
  13. T

RTX 3060 PC SİSTEM ÖNERİSİ

phoenixden çekiniyorum 1 fan yeter mi sizce birde dar boğaz yaparmı bu sistem ?
  14. T

RTX 3060 PC SİSTEM ÖNERİSİ

Merhaba arkadaşlar. En ucuz RTX 3060 PC önerisi yapabilir misiniz ? Bütçe 12.000 - 16.000 fakat en ucuzu olursa daha iyi olur.
  15. T

2021 Yaza PC Fiyatları Düşer mi ?

Yaz sonu diyecektim
  16. T

2021 Yaza PC Fiyatları Düşer mi ?

Arkadaşlar şuan çok kararsız kaldık. 6 ay önce 3000 TL olan ekran kartı şuan 8000 TL. Elde olan parayla şuan mı alsak yoksa yazın sonunu mu beklesek. Pandemi kripto para vs düşecek diyorlar yazın sonunda sizce ne zamanı bekleyelim?
  17. T

Geforce Now Paket Kaybı Nedir?

Teşekkürler iyi günler
  18. T

Şuan valorant ve lol gibi oyunlarda 21 mbps ile 27 ping alıyorum 100' e çıkarınca azalır değil mi ?
  19. T

peki pingimin 40'ın altında olması için ne yapıcam mbps ile ilgisi yok diyorlar?
  20. T

Merhabalar. Ben 100 mbps bir internet alacağım. Aldığım zaman mbps ve ping yeterli olur diye düşünüyorum. Ama paket kaybı neye göre değişiyor bilmediğim için şu an alamıyorum , bilgisi olan var mı? 1613768444 Paket kaybının da önerilende olmasını isterim
Top Bottom