Neler Yeni

Logitech G300s Hızlandırma(Gelişmiş İşaretçi Hassasiyeti)

timegemus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ege Tarımer
Merhaba arkadaşlar iyi forumlar. Logitech G300S kullanıyorum. Hızlandırma geliştirilmiş işaretçi hassasiyeti diye bir seçenek var bu seçenek nedir ?
Valorant oyndağım için fare ayarlarında işaretçi hassasiyetini arttır özelliğini kapattım bu da ona benzer bir şey mi ?

Ekler

• dassdaasddas.png
    dassdaasddas.png
    317.2 KB · Hit: 183

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Hocam Google'dan yaptığım süper araştırmayla bunu buldum:

Diğer bir deyişle, Gelişmiş İşaretçi Hassasiyeti, farenizi hareket ettirme hızınızı önemli hale getirir. Bu özellik etkinleştirilmeden, farenizi bir inç hareket ettirebilirsiniz ve imleciniz, fareyi ne kadar hızlı hareket ettirirseniz hareket ettirin, ekranda her zaman aynı mesafeyi hareket ettirir.

Yani bu büyük ihtimal fare ivmesini devre dışı bırakıyor.

YiğitAysul

80+ Silver
Merhaba arkadaşlar iyi forumlar. Logitech G300S kullanıyorum. Hızlandırma geliştirilmiş işaretçi hassasiyeti diye bir seçenek var bu seçenek nedir ?
Valorant oyndağım için fare ayarlarında işaretçi hassasiyetini arttır özelliğini kapattım bu da ona benzer bir şey mi ?
Bu arada kullanıldığınız program eski sürümü

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
G hub desteklemiyor diye biliyorum yeni sürümü hangisi acaba ?
Ben de eskiden G300S ve G103 kullanırdım G HUB kurmakla uğraşmamıştım bence sen de öyle yap. Bir sıkıntı olacağını sanmam. Böyle kullanmaya devam edebilirsin. Eğer destekliyorsa geçebilirsin ama desteklemiyor olma ihtimali yüksek.

timegemus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ege Tarımer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam Google'dan yaptığım süper araştırmayla bunu buldum:

Diğer bir deyişle, Gelişmiş İşaretçi Hassasiyeti, farenizi hareket ettirme hızınızı önemli hale getirir. Bu özellik etkinleştirilmeden, farenizi bir inç hareket ettirebilirsiniz ve imleciniz, fareyi ne kadar hızlı hareket ettirirseniz hareket ettirin, ekranda her zaman aynı mesafeyi hareket ettirir.

Yani bu büyük ihtimal fare ivmesini devre dışı bırakıyor
Zaten baktım g hub desteklemiyormuş teşekkürler. yani ben şimdi ivme olmasın ne kadar hızlı çevirirsem çevireyim fark etmesin istiyorum bu yüzden devre dışı bırakıcam değil mi ?

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Zaten baktım g hub desteklemiyormuş teşekkürler. yani ben şimdi ivme olmasın ne kadar hızlı çevirirsem çevireyim fark etmesin istiyorum bu yüzden devre dışı bırakıcam değil mi ?
Evet kapalı kalacak.

Top Bottom