Neler Yeni

logitech g300s işiklari gidip geliyor

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,045
İsim
mehmet demirel
merhaba donanim arşivi forumu logitech g300s model bir farem var son 1 haftadir farem bilgisayari açtiktan 30-60 dk sonra içiklari yanip sonuyor fare hareket etmiyor başka fare baglayinca çalişmiyor ancak bilgisayari kapatip başka fare takinca diyer fare sorunsuz çalişiyor sorun nedir ben kablodan şupheleniyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Semih Özden
merhaba donanim arşivi forumu logitech g300s model bir farem var son 1 haftadir farem bilgisayari açtiktan 30-60 dk sonra içiklari yanip sonuyor fare hareket etmiyor başka fare baglayinca çalişmiyor ancak bilgisayari kapatip başka fare takinca diyer fare sorunsuz çalişiyor sorun nedir ben kablodan şupheleniyorum
Kabloda temassızlık olabilir. Yavaş yavaş el yordamıyla teyit et istersen kablo ağır birşeyin altında kaldımı hiç.

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,045
İsim
mehmet demirel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kabloda temassızlık olabilir. Yavaş yavaş el yordamıyla teyit et istersen.
hocam logitech g300s in kablosunu tr de bulabilirmiyiz videolarda görfugüme göre soketli bir yapiya sahip kablosu

Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Semih Özden
hocam logitech g300s in kablosunu tr de bulabilirmiyiz videolarda görfugüme göre soketli bir yapiya sahip kablosu
Direkt kablosu satılıyormu bilmiyorum ama bozuk ama kablosu sağlam bir g300s alıp kablosunu kullanabilirsin. Benim arkadaşımda vardı mesela sağ tık bozulmuştu yeni mouse aldı onu attı. O tarz bişi deneyebilirsin.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,253
İsim
Olcay akbulut
hocam illa 300s kablosu olmasına gerek yok evrensel bi soket olması lazım bu mouse anakartlarında rastgele bi mouse kablosuda kullansanız olur yani hatta custom mouse kabloları var onlara bakın bi
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam illa 300s kablosu olmasına gerek yok evrensel bi soket olması lazım bu mouse anakartlarında rastgele bi mouse kablosuda kullansanız olur yani hatta custom mouse kabloları var onlara bakın bi

şu tarz

Top Bottom