Arama sonuçları: *

• Users: Akadir41
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. A

PSU RGB BAĞLANTI PROBLEMİ

Corsair cx650f rgb psum var fotoğraftaki gibi rgb çıkış kablosu ve argb dönüşüm kablosu var anakartım tuf b450 plus gaming rgb desteği var fakat bu 4 pini tam olarak nereye bağlamalıyım çözemedim anakart üzerindeki rgb kısmına bağladığımda icue üzerinde gözükmüyor .
  2. A

Gamebooster nasıldır?

https://app.hb.biz/eCirDV0Or6If bu civarlarda monitör düşünüyorum 3.5-4.5 arası bu marka nasıldır bilgi verirseniz sevinirim. Ayrıca diğer tavsiyelerinizide bekliyorum.
  3. A

DARMOSHARK M3 4K mouse dongledan ses geliyor

Arkadaşlar ürünü yeni teslim aldım ve açar açmaz dongledan ses geldiğini farkettim. Yani sallayınca takır tukur ses geliyor. Bu normal mi yoksa sorun mu var. Ayrıca mausenin altındaki kısım boş yani USB’ye dair bişi yok ama öyle bir yuva var.(video eklemeye çalışacağım birazdan)
  4. A

Kulak üstü kulaklık tavsiyesi(gündelik Bluetooth )

Bir arkadaşım için max 500 olacak şekilde kulaklık arıyorum tavsiyeniz nedir?
  5. A

Milleni tercih etmeyi düşünüyorum

yaşadığınız problemler ve iyi yanlarını paylaşabilir misini? 200 mbps 280 civarı bir fiyatta kafama yattı şuanlık 100mbps ise 230 TL ne düşünüyorsunuz
  6. A

Yeni bir internet sağlayıcısına geçmek istiyorum tavsiyeleriniz nelerdir?

Arkadaşlar merhaba şuanda kullandığım internetten memnun değilim açıkçası bir taahhüdüm yok. Farklı bir internete geçmek istiyorum taahhütlü olabilir çünkü fiyatlar durmadan artıyor ayrıca kaliteli olması lazım . Kullandığınız internet firmalarının artı ve eksilerinden bahsederseniz sevinirim.
  7. A

14 pro cihazlarda şarj problemi

Merhaba arkadaşlar elimde 2 adet 14 pro var ve ikisinde de aynı sorunu yaşıyorum şarj olmamaya başladılar ve bunu etrafımdakilerde de duymaya başladım. Sizde böyle sorunlar yaşıyor musunuz? Hatta sorunu ilk sorunu yaşadıktan sonra elimdeki sıfır kablolardan birini takıp denedim fakat yine aynı...
  8. A

Psudan işlemci için 8 pin değil 4 pin çıkıyor bu şekilde çalışmaz mu?

1688676832 Ayrıca psu 250w ama apu işlemci var athlon 3000 yeterli olmamış olabilir mi
  9. A

20-24k bütçede ASUS laptop tavsiyesi

Arkadaşım için bakıyoruz Asus almak istiyor bu bütçede tavsiyeleriniz nelerdir? Hem şuanda hem üniversitede kullanacak mühendislik istiyor ona göre tavsiye verirseniz sevinirim.
  10. A

Whatsapp geri yüklemede takılma sorunu

Arkadaşlar merhaba telefonumu değiştirdim fakat whatsapp yedeklemesini iCloud üzerinden indirirken bir sorun yaşıyorum. Daha doğrusu yedekleme takılıyor biraz bakındım fakat pek bilgi bulamadım bilginiz var mı bu konu hakkında ?
  11. A

Çözüldü✓ Yurt dışı telefon için e-sim geçişi

Arkadaşlar merhaba elimde İphone 14 pro var ıraktan aldırtmıştım 4. ayım bir hafta sonra dolacak bir 4 ayda e-sim ile kullanmam gerekiyor kayıt yaptırana kadar Türktelekom faturalı hattım var e-sim nasıl işliyor pek bilmiyorum yani şu anki faturalı tarifemi kullanmaya devam edebilir miyim...
  12. A

Saç pudrası önerileriniz var mı?

başlıkta belirttiğim gibi kullandığınız kaliteli ve tavsiye edebileceğiniz saç pudrası var mı?
  13. A

Traş bıçağı önerisi istiyorum

mach 3 falan kullanıyordum ama artık sıkıntılı olmaya başladı böyle bıçağı değiştirilebilir bir şey istiyorum tavsiyeleriniz var mı? önceden kullanmadığım için soruyorum kaliteli bir şeyler önerirseniz sevinirim.
  14. A

G29 sağa çevirme esnasında hafif hızlı çevirince tık sesi geliyor

3 adet aldım hepsinde aynı sorun vardı sizdede var mı? kullananlarla biraz sohbet edelim sorularım var size. 1660139556 G29 kullanan kimse yok mu?
  15. A

İnno3d 1660ti/Ryzen 5 2600lü Sistemim Ne Kadar Eder?

İnno3d 1660ti R5 2600 8x2 3200mhz cl16 ballistix RAM 8x1 3600mhz cl16 ballistix RAM (vatan garantili) Corsair cx650f 650w 80+ Psu Mesh Kasa + 5 adet RGB fan 480gb pioneer ssd
  16. A

Logitech shifter geriye takarken ses

Az önce kargodan geldi hemen açtım direksiyon gelmediği için deneyemedim daha ama geriye takmak için bastırdığımda bir klik sesi geliyor kullananlar yazabilir mi acaba sizdede var mı bu sorun? Ya da bir sorun mu?
  17. A

Yardım Coil whine şüphesi inno3d 1660ti

Merhaba bugün bir kaç konuyu okurken coil whine sesini merak ettim ve araştırdım ses tanıdık geldi biraz ama ben bu sesi sadece et2 oyununda alıyorum nedense sizce bu coil whine olabilir mi?
  18. A

Ayni Marka Farkli Mhz Değerleri̇nde Ramleri̇ Sabi̇tlemek

Elimde 3 tane ballistix ram ikisi 3200 1 tanesi 3600 mhz. biostan 3200 olarak ayarladım fakat cpu-x ile baktığımda biri hala 3600 olarak kullanılıyor buda mavi ekrana ve çökmeye sbep oluyor. nasıl hepsini tek değerde sabitleyebilirim?
  19. A

Hepsiburada(bestechbilişim) Asus rog strix lc 120

Ürünü aldım fakat satıcı bestechbilişim yinede geri ödeme alabilir miyim? Sonuçta Hepsiburada üzerinden aldım.
  20. A

Hepsiburada üzerinden bir satıcıdan soğutma aldımasus kampanyasına dahilolur mu?

Başlıkla belirttiğim gibi bir konudan görüp ürünü aldım ama kampanyaya katılmış olur muyum? 1656435335 Satıcı bestechbilişim sanırım. Sadece Hepsiburada satıcılı ürünler mi kampanyaya dahil.
Top Bottom