Neler Yeni

Yardım Coil whine şüphesi inno3d 1660ti

Akadir41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Abdülkadir İvenç
Instagram
akadirr1
Steam
Rinnflow
Twitter
aakadir_
Discord
Kadirr#4145
Reddit
Rinnflow
Merhaba bugün bir kaç konuyu okurken coil whine sesini merak ettim ve araştırdım ses tanıdık geldi biraz ama ben bu sesi sadece et2 oyununda alıyorum nedense sizce bu coil whine olabilir mi?

Bünyamina

80+ Gold
Merhaba bugün bir kaç konuyu okurken coil whine sesini merak ettim ve araştırdım ses tanıdık geldi biraz ama ben bu sesi sadece et2 oyununda alıyorum nedense sizce bu coil whine olabilir mi?
olabilir dostum vızzzzzz cızzzz sesi duyabiliyor musun yırtılma sesi

Akadir41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Abdülkadir İvenç
Instagram
akadirr1
Steam
Rinnflow
Twitter
aakadir_
Discord
Kadirr#4145
Reddit
Rinnflow
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
olabilir dostum vızzzzzz cızzzz sesi duyabiliyor musun yırtılma sesi
evet ama sadece ets2 açınca geliyor diğer oyunlarda hiçbir şekilde olmuyor asetto cs falan. Önceden dikkatimi çekmişti ama ets ile alakalıdır die pek araştırmadım.

Bünyamina

80+ Gold
evet ama sadece ets2 açınca geliyor diğer oyunlarda hiçbir şekilde olmuyor asetto cs falan. Önceden dikkatimi çekmişti ama ets ile alakalıdır die pek araştırmadım.
ekran kartının tam gücünü kullandığı içindir benimde yük altında psu dan geliyor

Akadir41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Abdülkadir İvenç
Instagram
akadirr1
Steam
Rinnflow
Twitter
aakadir_
Discord
Kadirr#4145
Reddit
Rinnflow
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ekran kartının tam gücünü kullandığı içindir benimde yük altında psu dan geliyor
hocam önceden gamegarajın psusunu kullanıyordum geçen gün corsair cx650f ile değiştirdim psudan değil diye düşünüyorum.

Bünyamina

80+ Gold
hocam önceden gamegarajın psusunu kullanıyordum geçen gün corsair cx650f ile değiştirdim psudan değil diye düşünüyorum.
o psunun beyazından var benim kullandığımda cızırtı var bilmem değiştirmekle uğraşmam sorun çıkartmıyor diye biliyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,941
Üyeler
142,055
Son üye
wiqiwq
Top Bottom