Arama sonuçları: *

1. Nwfrx_

YouTube Karttan Para Çekti Ama Premium Aktifleşmedi

Kesinlikle hayır, sanal kartı değiştirdiğim için yeni kart numarası girdim 1714232568 Yaşayan biri varsa sorunu nasıl çözdüğünü öğrenmek için konuyu açtım. Koskoca YouTube a sıradan insanların bir şey yapmasını tabii ki beklemiyorum 1714232674 Hocam konuyu baştan okudum "her zamanki gibi bu...
  2. Nwfrx_

YouTube Karttan Para Çekti Ama Premium Aktifleşmedi

Merhaba herkese, her zamanki gibi bu sefer farklı bir karttan aile premium ödemesini yaptım. Karttan para çekilmiş fakat youtubede hala ödenmemiş gözüküyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
  3. Nwfrx_

Max 1000 TL BT Kulaklık Önerisi

Evet yorumlara bakınca güzel gibi, teşekkürler 1710884441 Huawei Freebuds SE 2 ye bakıyorum özellikleri de iyi gibi büyük ihtimalle bunu alırım
  4. Nwfrx_

Hocam güzel duruyor önceden de görmüştüm değerlendireyim duruma göre teşekkürler
  5. Nwfrx_

Teşekkürler öneriler için, yazmayı unutmuşum kulakiçi istediğimi düzelttim şimdi 1710802451 19 Ocakta gelmiş bime hala duruyor mudur bilmem ama mutlaka vardır bazı mağazalarında öneri için teşekkürler
  6. Nwfrx_

Sağolun hocam kulakiçi bakıyordum ben de yazmayı unutmuşum. Anker güzel gibi değerlendireceğim
  7. Nwfrx_

Merhaba herkese, en fazla 1000 TL civarında günlük kullanacağım bluetooth kulaklık arıyorum. Genelde müzik dinleyeceğim arada sırada da telefon konuşması, dizi film vs. için kullanacağım. Önerilerinizi bekliyorum. Edit:Kulakiçi istiyorum yazmayı unutmuşum
  8. Nwfrx_

Passolig Kartımla Sorun Yaşar Mıyım?

Merhaba herkese, cumartesi günü Mersin Stadyumunda Hatayspor-Fenerbahçe Maçı var. Mersin'e de Fenerbahçe yıllar sonra geliyor maçı kaçırmak istemiyorum. Kafamda bazı soru işaretleri var: 1- Fenerbahçe passoligim zaten var, bunun yanında ayreten Hatay Passoligi alırsam maça girebilir miyim? 2-...
  9. Nwfrx_

Chrome Üzerinden Google Hesabını Kaldırma

Selam herkese, ne kadar arasam da nasıl yapacağımı bulamadım. Ekteki yerden hesabı tamamen kaldırmak istiyorum, Oturumu zaten kapattım ama hesabın direk gözükmemesini istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
  10. Nwfrx_

Masaüstü Uygulamalarında Kısayol Simgesi Çok Büyük Gözüküyor

Merhaba herkese, bugün bilgisayarı televizyona bağlamıştım tekrar monitöre bağladığımda programların sol altındaki kısayol simgesi aşağıdaki resimlerdeki gibi büyüdü. Eski halinde nasıl çevirebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.
  11. Nwfrx_

f1 manager 23 alınır mı

Hocam direksiyon setiniz yoksa tadı çıkmıyor direksiyonunuz yoksa almayın bence
  12. Nwfrx_

Gaming pc alıcam yardım

https://www.itopya.com/planetravintelcorei513400fgigabytegeforcertx4070windforceoc12gb16gbddr41tbnvmem2s_h23709?fbclid=PAAabMwvcBNEIOez63RfI5r8_5z4RJETS7iUEbrs1HWVW33739IhrUKtezft4 Şimdi gördüm 13. Nesil intel
  13. Nwfrx_

Gaming pc alıcam yardım

Yani bayadır hazır sistemlere bakmıyorum ama bu sistem kötü değil ekran kartı şu anda ortalama 22k 23k civarı. Bütçeni biraz daha yükseltme imkanın olduğu için dediğim şeylerden birkaçının olduğu bir sistem bulabilirsen daha iyi olur ama.
  14. Nwfrx_

Gaming pc alıcam yardım

Anladım zaten 5600x yapmaya gerek yok çok az bir performans farkı var 5600 ile arasında. Sistem kötü değil zaten ben hep gelecek odaklı baktığım için yükseltebildiğim kadar yükseltmeye çalışıyorum.
  15. Nwfrx_

Gaming pc alıcam yardım

Ramleri DDR5 yaparsan gelecek açısından daha iyi olur. Psu'yu artırmanı öneririm 750w yaparsan güzel olur hazır sisteme koymuşlarsa yeter ama ilerde parça değişimi vs yapacaksan psu seni kısıtlamasın. SSD 500 gb büyük ihtimalle yetmeyecek min 1TB yapsan çok iyi olurm İşlemciyi Ryzen 7 yapmanı...
  16. Nwfrx_

3500 TL'ye 900 Derece Direksiyon Seti Önerisi

Sağolun hocam düzelttiğiniz için.
  17. Nwfrx_

Steam Yaz İndirimleri sepetin son haline katkı

Uncharted 4 (sanırım artık legacy of thieves collection olarak satılıyor) ve hitman trilogy oynarken en çok zevk aldığım oyunlar indirimde olmasa bile fiyatı artacağı için almanızı öneririm.
  18. Nwfrx_

3500 TL'ye 900 Derece Direksiyon Seti Önerisi

Dfgt veya vitesli isterseniz üzerine az bir miktar daha koyup g27 alabilirsiniz, ama bildiğim kadarıyla sadece dfgt ve g29 ve g29 dan sonra çıkan modellerde(g920, g923 vs.) iki tane force feedback motoru var diğer logitech modellerinde 1 tane. Yani dfgt, g29 ve sonraki çıkan modellerde...
  19. Nwfrx_

Max 6000 TL DDR5 Anakart Önerisi

Hocam konuyu açtıktan 2 3 gün sonra hocamın attığı linkteki Z690-Plus tan aldım yine de teşekkürler öneri için
  20. Nwfrx_

Yardım Rival 650 Wireless Alternatif

Malzeme kalitesi olarak basilisk daha iyi bana göre ama bilgisayarda deneyimleme şansım olmadı.
Top Bottom