Neler Yeni

Passolig Kartımla Sorun Yaşar Mıyım?

Nwfrx_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Ege Beker
Merhaba herkese, cumartesi günü Mersin Stadyumunda Hatayspor-Fenerbahçe Maçı var. Mersin'e de Fenerbahçe yıllar sonra geliyor maçı kaçırmak istemiyorum. Kafamda bazı soru işaretleri var:
1- Fenerbahçe passoligim zaten var, bunun yanında ayreten Hatay Passoligi alırsam maça girebilir miyim?
2- Eğer maça girebiliyorsam önce Hatay tribününden bilet alıp deplasman biletleri satışa çıktıktan sonra bir de deplasman bileti alsam olur mu? Bu şekilde önceliğim olan deplasman tribünü biletini alamazsam Hatay biletimle maça girebileceğim. (Tabii ki eğer deplasman bileti alabilirsem Hatay tribünü biletlerini devredeceğim kimsenin hakkına girmek istemem.)
Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cevabı öğrendim gerek kalmadı teşekkürler.

auditoree

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Özer
Merhaba herkese, cumartesi günü Mersin Stadyumunda Hatayspor-Fenerbahçe Maçı var. Mersin'e de Fenerbahçe yıllar sonra geliyor maçı kaçırmak istemiyorum. Kafamda bazı soru işaretleri var:
1- Fenerbahçe passoligim zaten var, bunun yanında ayreten Hatay Passoligi alırsam maça girebilir miyim?
2- Eğer maça girebiliyorsam önce Hatay tribününden bilet alıp deplasman biletleri satışa çıktıktan sonra bir de deplasman bileti alsam olur mu? Bu şekilde önceliğim olan deplasman tribünü biletini alamazsam Hatay biletimle maça girebileceğim. (Tabii ki eğer deplasman bileti alabilirsem Hatay tribünü biletlerini devredeceğim kimsenin hakkına girmek istemem.)
Maçın passo sayfasında detaylar yazar. Ama çok büyük ihtimalle fb passoligi ile ev sahibi tribününden bilet alamazsın.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,021
İsim
Oğuz Oğuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cevabı öğrendim gerek kalmadı teşekkürler.
Fb passo ile hataydan alamazsın arakdaşın dediğin gibi. Deplasmandan alabilirsin.

Alraplox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Selçuk Yapar
hem hatay hem fb kartın varsa maça bilet alamazsın passo sayfasında yazıyor

Top Bottom