Arama sonuçları: *

• Users: redheaven1
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. R

Gündelik kullanım için telefon tavsiyesi

Merhaba, 6-7 saat ekran süresi veren, kamerası orta düzey, gündelik işler için kullanılacak uzun ömürlü telefon arıyorum. Oyun oynamıyorum. 20.000 TL bütçem var. Ama yukarıda bahsettiğim özellikleri olan daha ucuza telefon önerirseniz benim için çok daha iyi olur.
  2. R

Dizüstü Bilgisayar Tavsiyesi

Günlük işler ve küçük oyunlar için laptop arıyorum. En fazla 6000 TL verebilirim. Bu fiyatta alabileceğim en iyi bilgisayar önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
  3. R

Access Point olarak kullanılan modem sorunları

Merhaba arkadaşlar, Elimde fazladan Huawei HG658C V2 modemi bulunuyordu. İnternetten yararlanarak (DHCP kapat, köprü moduna getir vs.) Bu modemi routeri çevirdim ama şu sorunlar söz konusu: -Router olarak kullandığım modeme telefondan Wi-Fi ile bağlanınca bir sorun yok ama bilgisayardan kablosuz...
  4. R

350 TL Kulaklık Önerisi

Film, dizi ve müzik için kulağımı ağrıtmayacak mikrofonlu kulaküstü kulaklık arıyorum. Arada bir LoL oynarım onun dışında oyun için kullanmayacağım. RGB olması şart değil. 7.1 olmasına da gerek yok. Ses, mikrofon kalitesi iyi ve en azından 1-1.5 sene beni idare edebilecek kulaklık önerir...
Top Bottom