Arama sonuçları: *

1. E

45k Bütçede Laptop Önerisi

Selamlar. 45k civarı bir bütçede laptop bakıyorum. Çoğunlukla dizi vs. video içerik tükettiğimden ekranın kaliteli olması ve arada bir oyun oynadığımda da fan sesinin üzmeyecek seviyede olması önemli. Aşağıda linkini bıraktığım laptoptan daha iyisi var mı bu isterlere uyan? Bu laptop alınır...
  2. E

Uyguna giris seviyesi fotograf makinesi onerir misiniz.

Selamlar hocam. Bir karar verebildiniz mi, ne aldınız acaba?
  3. E

4500TL bütçe hangi telefon?

Merhabalar. Bütçem maksimum bu kadar. Şu anda Samsung S20 FE modelinde karar kıldım ama birkaç hafta daha alamam muhtemelen. 2-3 ay içinde bu bütçede daha iyi bir telefon çıkacak mı acaba bilgisi olan var mı? Ya da bu bütçede şu kesinlikle daha iyi olur dediğiniz bir model var mıdır?
  4. E

Maksimum 4500TL bütçede hangi telefon alınabilir?

Başka kişiler de yazmıştı hocam en yakın bu arkadaşı buldum. 1619028521 A52'ye 200TL zam geldi bir gecede. 3800 gibi bir fiyata düşerse gerçekten alabilirim ama bu haliyle saçma bir fiyat bence. Daha satışa sunmadan neden böyle bir şey yaptılar anlamıyorum. A72 almaya değer gelmiyor bana da...
  5. E

Yeni bu fiyatlardan çıkması beklenen bir model var mı hocalarım. Poco F3 öneren bir arkadaşım vardı. O model ne zaman gelir? Düşünülebilir mi? 1619028201 Bu forumda okudum hocam. 3 yıl sürüm 4 yıl güvenlik güncellemesi alacak demişlerdi.
  6. E

A52 için Android 14'e kadar alacak denmiş ya hocam bunda nereye kadar alacağı belli mi? 2021'de aldık 2023'de hemen destek kesildi gibi mi olacak onu merak ediyorum.
  7. E

SE2020 ekran boyutu ve batarya olarak pek tatmin edici değil benim için malesef. Note 10 Lite olabilir ama güncelliğinden endişeliyim biraz.
  8. E

Note 10 Lite Android kaça kadar alacak belli mi hocam? 1 yıldan biraz çok geçmiş üstünden. Hala almaya değer mi?
  9. E

Zaman konusunda pek bir sorunum yok. Hangi telefonu sizce tercih etmeliyim? Ne önerirsiniz? (4500 son ama indirimle bu fiyata düşebilecek telefonları da önerebilirsiniz.)
  10. E

Samsung A52 mi Redmi Note 10 Pro mu?

Güncelleme desteği, daha sorunsuz yazılım gibi sebeplerden A52 bir adım önde sanırım. İşlemcileri arasında çok küçük farklar var. Kamera konusunda üstteki arkadaşın sorduğu soru benim de kafamda var şahsen. %10 daha küçük batarya da çok büyük bir kayıp olmasa gerek(umarım). Daha iyi bir önerisi...
  11. E

Samsung A52 mi Redmi Note 10 Pro mu?

3800TL(maks 4000) bütçede Samsung A52 mi Redmi Note 10 Pro mu? Neden?
  12. E

3800TL'ye Redmi Note 10 Pro'dan iyisi?

A52 sadece super amoled olmasıyla xiaomiden iyi gözüküyor donanımsal olarak. İşlemcide kamerada vs. geride kalmış gözüküyor hatta. Yazılımsal bir sorun yoksa redmi note 10 pro daha mantıklı geldi bana şu anda.
  13. E

3800TL'ye Redmi Note 10 Pro'dan iyisi?

3800TL'ye Redmi Note 10 Pro'dan iyisi gelmiş veya gelecek bir model var mı?
  14. E

3-3.5k arası M51'den iyi telefon?

Note 10 pro'yu kendim için alacağım zaten. Ama o 3800 gibi bir fiyata gelir. Abim çok kullanmayacağından biraz daha düşük bütçede bakıyor. Redmni note 10 ya da note 10s Samsung m51'den daha iyi midir?
  15. E

Realme ya da Oppoda yazılım problemi yok mu? Ya da dezavantajları neler?
  16. E

Bütçe başlıkta belirttiğim gibi. Poco x3 için yazılım sorunu var diyen çok fazla kişi var. Şu anda en mantıklısı Samsung M51 gibi geldi bana. Yakın dönemde çıkacak veya şu an var olan daha iyi bir telefon var mı bu bütçede?
  17. E

9000TL iş için ultrabook?

Bu bütçede iş için ultrabook bakıyorum. Sessizlik ve batarya öncelik. Bazı uygulamalarda sorun çıkardığından macbookla uğraşmak istemiyorum pek. Sizlerin önerileri neler olur?
  18. E

8000 TL bütçe sessiz laptop

8K bütçede autodesk uygulamalarında vs. performanslı bir laptop bakıyorum. Oyun oynamak gibi bir amacım yok. Öncelik değil yani. Sessiz çalışması ve bataryası öncelik. Her türlü öneriye açığım.
  19. E

1200TL Kasa+Psu önerisi?

1200TL civarına kadar çıkabilirim. 3060ti anakarta 5600x işlemci kullanacağım.Psu+kasa önerinizi bekliyorum.
  20. E

12.000TL monitör dahil sistem sizce iyi mi?

B450 serisi o işlemciyle uyumlu değil demişlerdi hocam.Sizin attığınız uyumlu mu?O senaryoyu da düşünüp en uygun şunu bulmuştum. MSI B550-A Pro AMD AM4 DDR4 ATX Anakart Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)
Top Bottom