Arama sonuçları: *

• Users: CFK’
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. CFK’

5600G sistem kitlenmesi hakkında

Arkadaşlar merhaba. Bir abimin sistemi kitlenip kalıyor. Bazen komple sistem gidiyor biosa atıyor. Bazen bu şekilde ekran gidiyor. Sistemde harici bir ekran kartı yok. Komple sistemi değiştirdik işlemci, anakart, ssd, ram, psu. Yine aynı. Sizce neden yapar?
  2. CFK’

Team T-Force Delta RGB ramlerin renkleri nasıl kontrol edilir?

Arkadaşıma aldık. 4 Adet 8GB. Anakartımız da Asus B550M-K (çok uyguna geldi diye aldık). Bunların RGB'leri nasıl kontrol edebiliriz? Kendi programı var mı bulamadım. Aura Sycn desteği yok anakartta acaba kontrol edilemez mi? Ram modelini ve anakart modelini aşağıya ekledim. Şimdiden teşekkürler.
  3. CFK’

1600TL'ye MSİ MAG A600DN alınır mı?

Arkadaşa pc topluyoruz. Bunu aldık indirimdeydi? Sizce iyi midir? https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0B432YGF3/
  4. CFK’

13-15 arası hazır sistem önerisi

Arkadaşıma alıcaz. İkinci el alamıyoruz malum kredi kartı ile alınacak. Ben baktım ama şuan için aklıma tek yatan bu piyasada 5600G'li bir sistem alıp ilerde 3060 12gb, 3070, 4070 eklemek. Sadece kasa bakıyoruz. AMD ekran kartlı almayız kesinlikle, nvidia olması lazım. AMD sorunlarıyla uğraşmak...
  5. CFK’

27" 240Hz FHD monitörden 24" 165Hz QHD monitöre geçilir mi?

Arkadaşlar selam. Bugün bir arkadaş şans eseri yazdı samsung monitörü almak istediğini söyledi. Alırsa diye itopyadan bu 2k 165hz monitörü sipariş geçtim almazsa iptal ederim o çok önemli değil de. Sizce +1k fazla verip 24" 2k 165hz monitöre geçemeye değer mi 27" 240hz monitörden? 27" olan...
  6. CFK’

AOC 23.8" Q24G2A/BK 165Hz 1ms 2K QHD MONİTÖR alınır mı?

Samsung 27" 240Hz IPS FHD monitörden geçmeyi düşünüyorum sizce geçmeli miyim? Bu monitör gaming gecesinden 5000e geldi 2k daha verip alınır mı sizce? Sistemim 12400F + 3060 12GB fpslerim çok düşer mi 2kda oyun oynarken falan akıcılık bozulur mu acaba? Önceden 144Hz vardı ama bu 240Hze geçtiğimde...
  7. CFK’

600TL civarı %100 red switch klavye önerisi

İş yerinde kullanmak için linkini attığım GTX marka klavyeyi aldım kalitesi iyi hoşda blue switch güzel olur dedim de çok ses yapıyor bana göre değilmiş. Hali hazırda asus scope nx red kullanıyorum memnunum baya ama o kadar pahalı olmasına gerek yok ve hesaplamalar için numpad gerekli...
  8. CFK’

12-18k arası laptop önerisi

Arkadaşlar sadece iş için kullanılacak, oyun falan oynanmayacak. Panel IPS olursa iyi olur görüntü önemli 12-18k civarında bi laptop önerisinde bulunabilir misiniz? 20kyı geçmesin lütfen. Şimdiden teşekkürler.
  9. CFK’

Sürekli mavi ekran hatası alıyorum

Merhaba. Arkadaşımın bilgisayarı sürekli olarak farklı farklı mavi ekran hataları veriyor. Uzaktan pek müdehale edemiyorum. PC'den anlamıyor. Dump dosyalarını ilettim yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler. https://drive.google.com/file/d/1IcUH2aSKHFIWMx7ehAnRlgWXHXj4pyi_/view
  10. CFK’

Sürekli mavi ekran hatası

Merhaba. Pc benim değil arkadaşımın pcsi. SSD sağlığı %100, Hd tune ile tarattım. OCCT ile parça testlerini yaptım. Bir problem gözükmüyor ama durduk yere sürekli olarak hata kodları farklı olacak şekilde mavi ekran alıyorum. Dump dosyalarını ilettim yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden...
  11. CFK’

Sürekli mavi ekran hatası alıyorum

Merhabalar. Arkadaşımın bilgisayarı sürekli olarak farklı farklı mavi ekran hataları veriyor. Uzaktan pek müdehale edemiyorum. Pcden anlamıyor. Dump dosyalarını ilettim yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler...
  12. CFK’

Akım korumalı priz önerisi

Arkadaşlar merhaba. Akım korumalı prize ihtiyacım var viko ve tunçmatikte 1.5m bulabildim bana 2.5m veya 3mlik bir model lazım. Öneride bulunur musunuz? Böyle bir model buldum ama sizce kaliteli midir? Veya vikonun topraklı çocuk korumalı modeli iş görür mü? HAMA 6'lı Akım Korumalı Priz, 3m...
  13. CFK’

Çözüldü✓ Samsung Odyssey G4 27" soluk kalıyor?

Geçenki gaming gecesinden satın aldım. Yani 240Hz farkını pek hissedemedim 60hzden 144e geçerkenki gibi olmadı bu normal sanırım ama şöyle bir problem var. Hangi ayarı yaptıysam yapayım monitör sanki soluk duruyor. Ayarlarla çok oynayınca da kalite gidiyor. Bunun sebebini bir türlü anlayamadım...
  14. CFK’

RTKVHD64.sys mavi ekran hatası

Merhabalar dump dosyasını ilettim. Yardımcı olursanız sevinirim. https://drive.google.com/file/d/1Cy8KaBS120vBS7Q-YsO0miwWBL7QAELs/view?usp=sharing
  15. CFK’

Yardım H610M-B 13700K görüntü vermiyor

Arkadaşlar merhaba sistemim aşağıda belirttiğim gibi. İşlemciyi denememiz gerekiyor neden bu sisteme diye sormayın. İşlemciden bu sistem ile görüntü almam gerek. Fakat görüntü vermiyor. Debug ışığında CPU yanıyor. Ne yapmak gerek? Kendi işlemcisi 12100f ile görüntü veriyor. MSI Pro H610M-B, MSI...
  16. CFK’

Regal 58R754U 58" 147 ekran 9.299TL aldım H.o? G.o?

Başlıkta soruyu görüyorsunuz. Öyle anlık indirimi güzel bulduğum için aldım. Fiyatlara baktığımda bu özelliklerde marka bir televizyon min 11.000tlden başlıyor. Sizce bana artısı eksisi ne olur?
  17. CFK’

Yardım İnternet sitesine giriş yapmaya çalışırken "still not loading?" hatası

Arkadaşlar merhaba girmek istediğim siteye girmek istediğimde aşağıda görmüş olduğunuz hatayı alıyorum. Wi-Fi adaptörü ile kullanıyorum bilgisayarımı fakat Wi-Fi adaptörünü başka bilgisayara taktığımda giriş yapıyor ama benim bilgisayarımda giriş yapmıyor. Kablo ile bağlanmada da aynı sorun...
  18. CFK’

GK500 arıza sonucu eski fiyattan ücret iadesi

Arkadaşlar selam. Ayın ürünü videosunda görüp beğendiğim klavyeyi aralık ayında tekrardan indirimde görünce satın almıştım İtopyadan, 649TL gibi bir fiyatla. Geçenlerde W tuşundaki basmama problemi yüzünden ürünü servisine gönderdim geri gönderdiklerinde ürün değişim formu göndermişler. Sonra...
  19. CFK’

Yardım Aliexpress ürün fiyatı gerçeği yansıtmıyor problemi

Arkadaşlar selam geçen gün motosikletim için bir parça siparişi verdim ama gönderilen parçada baskı problemleri vardı satıcı ile görüştüm ve bana yeni bir sorunsuz ürün göndereceğini söyledi bana özel bir link oluşturdu ve o linkten alışveriş yapmamı söyledi. Alışverişi yaptıktan sonra ürünü...
  20. CFK’

Bilgisayarıma Sızıldı Ne Yapmam Gerek? ACİL YARDIM!!!

Arkadaşlar selam, yakın zamanda kardeşim yüzünden bilgisayarıma sızıldı ve tüm hesaplarım vs ele geçirildi. Kısa geçeyim çoğunu hallettim geri aldım, format attım, savcılığa suç duyurusunda vs bulunduk. Yapan kişi olduğunu düşündüğümüz kişiyi bulduk numara, isim vs. Giden hesaplarım sadece...
Top Bottom