Neler Yeni

Regal 58R754U 58" 147 ekran 9.299TL aldım H.o? G.o?

CFK’

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Cefika
Başlıkta soruyu görüyorsunuz. Öyle anlık indirimi güzel bulduğum için aldım. Fiyatlara baktığımda bu özelliklerde marka bir televizyon min 11.000tlden başlıyor. Sizce bana artısı eksisi ne olur?

MauroEmanuel Icardi

80+ Bronze
Güzel TV ilerki yıllarda bazen bu tarz markalar renk solmasi vs yapiyor onları yapmadığı sürece sorun yok. LG almıştık 3. Senesinde paneli değiştirmemiz gerekti bı ton para istedi adam babamla kendimiz panel alıp degismistik. Bı daha TV alsam fazla fiyat vermem bütün markalar illa sorun çıkarıyor uyguna buldun mu ihtiyacın varsa kaçırmayacan

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,189
İsim
Murat Orhan
Başlıkta soruyu görüyorsunuz. Öyle anlık indirimi güzel bulduğum için aldım. Fiyatlara baktığımda bu özelliklerde marka bir televizyon min 11.000tlden başlıyor. Sizce bana artısı eksisi ne olur?
ben 55 inç techwood 4k smart tvyi 8300e aldım baya memnunum açıkçası. Kalitesi ve hızı bana fazlasıyla yetiyor.

CFK’

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Cefika
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güzel TV ilerki yıllarda bazen bu tarz markalar renk solmasi vs yapiyor onları yapmadığı sürece sorun yok. LG almıştık 3. Senesinde paneli değiştirmemiz gerekti bı ton para istedi adam babamla kendimiz panel alıp degismistik. Bı daha TV alsam fazla fiyat vermem bütün markalar illa sorun çıkarıyor uyguna buldun mu ihtiyacın varsa kaçırmayacan
Valla dediğin gibi eski kalitedeki ürünler artık yok. Eski bir grundig tvmiz var bir problem yaşamadık ama şuan en iyisini bile alsan problem yaşayabiliyorsun illa ki.

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
İbrahim Akay
Bende aldım ikimize de h.o.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Beleş

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,459
İsim
Mehmet Aslan
bu fiyat bandında android tv olmasını isterdim fakat buda kötü durmuyor h.o ekran boyutuna göre fiyat baya iyi

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,175
İsim
SEYF
Strong marka TV almıştı arkadaşım. Kabul edilemeyecek seviyede ghosting vardı. Regalde de böyle bir durum mevcut mu acaba panelini nereden öğrenebiliriz?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,323
Üyeler
141,702
Son üye
gokduman
Top Bottom