Arama sonuçları: *

1. Ö

Öğrenci iken nasıl para kazanabilirim ?

Öncelikle merhabalar geçtiğimiz ay yaşanan depremlerden dolayı yaşadığım ve aynı zamanda üniversite okuduğum şehir olan malatyayı terk etmek zorunda kaldım. Üniversiteler uzaktan eğitime geçince en azından aileme maddi olarak destek olmak için bir iş arayışına girdim şu an samsun kyk da...
  2. Ö

Özel numaradan aranıyorum

hocam hukuki süreci başlatmadan, numara sahibini öğrenebileceğim bir yol varmı, 2 gündür delirtti beni bulup anasını s***cem en sonunda.. 1674596982 ilk olarak benim böyle şeylere tahammülümün olmadığını çevrem biliyor, ilk arama geldiğinde etrafıma sordum akrabalarım dahil herkesi uyardım...
  3. Ö

Özel numaradan aranıyorum

Merhabalar, yaklaşık 2 gündür Özel Numaradan aranıyorum, Bir kız kişisel bilgilerimi bana söylüyor ; benim adım, annemin adı, babamın adı, yaşadığım il okuduğum üniversite evimin adresi vb. bilgilerimi bana söylüyor. Kız bana aşkım sevgilim diye hitap ediyor. Arkadaşlar 3 olasılık var; ya...
  4. Ö

Gamepower Mei Rgb 7.1 Alınır Mı?

Merhabalar, yakın zamana kadar Gamebooster h12 rebel kulaklığını kullanıyordum kulakligin kalitesi ses desibeli felan her anlamda iyidi fakat mikrofonu yetersiz kalıyordu. Şimdi ise Gamepower Mei rgb almayı düşünüyorum. Kulaklık hakkında fikirleriniz veya dlestirileriniz varsa yazabilirmisin.
  5. Ö

Çaresiz kaldım ! mouse hareket ettirince çözünürlük düşüyor , sadece 2 oyunda oluyor ....

mouse ile alakalı olduğunu düşünmüyorum, çünki sadece bu iki oyunda var bir çok oyun deneyimledim böyle bi sorunla karşılaşmadım
  6. Ö

Çaresiz kaldım ! mouse hareket ettirince çözünürlük düşüyor , sadece 2 oyunda oluyor ....

Dostlar Merhaba, PUBG Steam ve Apex Legends, bu iki oyunda aynı sorunla karşılaştım, öncelikle bu sorunla PUBG da karşılaştım ana ekran yada oyun içinde farketmeksizin mouse hareket ettirdiğimde görüntü pikselleşiyor yani bi nevi görüntü çözünürlüğüm düşüyor , fps de herhangi bir düşme yok...
  7. Ö

win64/coinminer VİRÜSÜ

hayır silmemiş tarama yaptım tekrar hala virüs algılıyor dosya yolunu söylüyor, dosya yoluna girip baktığımda o yazılıma dair bir şey yok...
  8. Ö

win64/coinminer VİRÜSÜ

Bilgisayarımda nerden geldiğini bilmediğim bir virüsle karşılaştım ''win64/coinminer'' sanırım kripto para yazılımı nasıl sileceğime dair bir fikrim yok dosya yoluna baktım öyle bir dosya görünmüyor virüs denetimlerini güncelleştirip tekrar taramama rağmen aynı virüs görünüyor aramızda yazılımcı...
  9. Ö

Just Cause 3 dosyası lazım biri atabilirmi

erişim istedim dostum izin verirsen ...
  10. Ö

Just Cause 3 dosyası lazım biri atabilirmi

arkadaşlar merhaba just cause 3 oyunu yüklü olmasına rağmen oyun steamda görünmüyor . ''appmanifest_225540.acf''dosyası eksikmiş oyunu pc sine kurulu olan bi arkadaş varsa rica etsem dosyayı bana atabilrimi?
  11. Ö

FAN HIZIM BİRDEN YÜKSELİYOR

MERHABALAR RX 5500 XT ekran kartımın fan hızını stabil tutamıyorum. Rust oynarken Gpu sıcaklığım 49 derecedeyken fan hızım 1340rpm, sıcaklık 51 derece olduğunda yaklaşık 2500rpm hıza çıkıyor Radeon Software de ayarlama yapmama rağmen her defasında aynı sorun ile karşılaşıyorum, gpu fanları...
  12. Ö

FreeSync Nasıl Açabilirim ?

oha monitörün düğmesi varmış ben yok diye biliyordum Çok teşekkürler ayarladım <3
  13. Ö

ayarlardan açıkmı derken ne demek istediniz?
  14. Ö

Arkadaşlar merhaba yaklaşık 2 hafta önce Monitör dahil bir sistem topladım her şey gayet güzel gidiyor fakat Monitörüm FreeSync özelliği var olmasına rağmen AMD Radeon Software de freesync desteklemiyor ibaresi var bunu nasıl düzeltebilirim bilmiyorum monitörün üzerinde sanal yada fiziksel bir...
  15. Ö

FreeSync özelliği var ama Amd Softarede Görünmüyor

Arkadaşlar merhaba yaklaşık 2 hafta önce Monitör dahil bir sistem topladım her şey gayet güzel gidiyor fakat Monitörüm FreeSync özelliği var olmasına rağmen AMD Radeon Software de freesync desteklemiyor ibaresi var bunu nasıl düzeltebilirim bilmiyorum monitörün üzerinde sanal yada fiziksel bir...
  16. Ö

Sizce? Ryzen 3 3100 , Rx 5500 XT 4GB 16GB RAM

POWER BOOST VK-P3302B 500W ARGB Strip USB 3.0 Mid Tower Kasa KIOXIA EXCERIA 480GB SATA 3.0 2.5" SSD (555MB Okuma / 540MB Yazma)
  17. Ö

Sizce? Ryzen 3 3100 , Rx 5500 XT 4GB 16GB RAM

Ryzen 3 3100/SAPPHIRE RX 5500 XT PULSE OC 4GB/2x8GB 3200MHz CL16 DDR4 RAM/480GB SSD/GIGABYTE B450M S2H 3600MHz(OC) Bütçem bu parçalara yetti, sizce bu donanımlarla render ve video edit yapabilirmiyim ? Zorlama gibi olucak ama yayın açabilirmiyim ? Bilgilendirirseniz çok memnun olurum...
Top Bottom