Arama sonuçları: *

1. V

STARWARS BATTLEFRONT 2

Merhabalar herkese,Epic ten Starwars Battlefront 2 indirdim,oynunu açtığımda oynayabiliyordum fakat birkaç tane oyun arka arkaya indirmeye başladım.Starwars ı açtığımda bilgisayar yeniden başlatıyor kendini.Arayıp sordum Monster Notebook a laptop kendini güvenli moda almıştır dedi,indirdiğiniz...
  2. V

CS:GO da maç tekrarı izleyemiyorum

Herkese merhaba, CS:GO da oyun içinden kesitler alıp Youtube üzerinden paylaşıyorum .Dün oynadığım maçı da bugün paylaşmak için izlemek istedim ama izleyemiyorum süresi doldu diye bir uyarı veriyor ve indirme tamamlanamadı diyor, bir daha da indiremiyorum sanırsam. Yardımcı olursanız sevinirim
  3. V

FACEIT DROP VE KASMA SORUNU

Çok teşekkür ederim yardımınız için,sanırım güvenli bir şekilde uygun ve sağlıklı bir zamanda servisine götürürüm,ben açarsam direk garanti dışı olurum büyük ihtimal 😅😅
  4. V

Aldığımdan beri değişmiyor maalesef:( pandemi başlangıcında gönderecektim gönderemedim kargolara da güvenemedim,adaptör bağlıyken maksimum performans ile oynuyorum,oyun ayarlarım çok yüksekteydi 130-160 fps arası alıyordum şuan düşüğe çektim bazen 70 lere düşüyor ve fanlar için nasıl temizlerim...
  5. V

Önceden bu kadar kasmıyordu 2-3 ay öncesine kadar,monster kullanıcısıyım bu arada her 6 ayda fanlarının temizlenmesi gerekiyor sizce ondan olabilir mi birde termal macun diye bir şey duydum onu da değiştirtirim gönderip ama zaten şu zamana kadar hiç göndermedim o yüzden bence başka bir şeyden...
  6. V

1050 ti ekran kartım var i7 8th gen
  7. V

Herkese merhabalar iyi günler , bu yılın ilk günü faceit premium aldım ve maçlara başladım.Fakat maç içinde drop ve kasmalar oluyor ilkinde bilgisayarı ve oyunu kapa aç yaptım düzeldi ama şimdi hiçbir şey etki etmiyor.Premium aldığımı söyleme sebebim normal mm oynarken sıkıntı yok ve bundan...
Top Bottom