Neler Yeni

FACEIT DROP VE KASMA SORUNU

VeysHell

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Veysel AVCI
Herkese merhabalar iyi günler , bu yılın ilk günü faceit premium aldım ve maçlara başladım.Fakat maç içinde drop ve kasmalar oluyor ilkinde bilgisayarı ve oyunu kapa aç yaptım düzeldi ama şimdi hiçbir şey etki etmiyor.Premium aldığımı söyleme sebebim normal mm oynarken sıkıntı yok ve bundan birkaç ay önce de faceit oynuyordum ama yine bir sıkıntı yoktu ister premium olsun ister normal olsun.Şimdi ise normal maç veya premium maç fark etmeksizin ciddi droplar kasmalar oluyor,yardımcı olursanız sevinirim

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Faceit AC bilgisayarı kastırıyor zaten.
Bilgisayar özellikleriniz nedir?

VeysHell

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Veysel AVCI
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Faceit AC bilgisayarı kastırıyor zaten.
Bilgisayar özellikleriniz nedir?
Önceden bu kadar kasmıyordu 2-3 ay öncesine kadar,monster kullanıcısıyım bu arada her 6 ayda fanlarının temizlenmesi gerekiyor sizce ondan olabilir mi birde termal macun diye bir şey duydum onu da değiştirtirim gönderip ama zaten şu zamana kadar hiç göndermedim o yüzden bence başka bir şeyden kaynaklı ama tabii ki de fikirlerinizi bekliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

İ7 ne?
RAM nedir? 2 tane mi?
SSD var mı?
İ7 8700 ram 8gb x 2 ssd 256 gb 3 tb hdd var harici

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Önceden bu kadar kasmıyordu 2-3 ay öncesine kadar,monster kullanıcısıyım bu arada her 6 ayda fanlarının temizlenmesi gerekiyor sizce ondan olabilir mi birde termal macun diye bir şey duydum onu da değiştirtirim gönderip ama zaten şu zamana kadar hiç göndermedim o yüzden bence başka bir şeyden kaynaklı ama tabii ki de fikirlerinizi bekliyorum
Fanları temizleyin.
Termal macun ne zamandır değişmiyor?
Adaptör bilgisayara takılı iken mi oynuyorsunuz?
Güç seçeneği nedir? Nihai performans mı?

VeysHell

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Veysel AVCI
Fanları temizleyin.
Termal macun ne zamandır değişmiyor?
Adaptör bilgisayara takılı iken mi oynuyorsunuz?
Güç seçeneği nedir? Nihai performans mı?
Aldığımdan beri değişmiyor maalesef:( pandemi başlangıcında gönderecektim gönderemedim kargolara da güvenemedim,adaptör bağlıyken maksimum performans ile oynuyorum,oyun ayarlarım çok yüksekteydi 130-160 fps arası alıyordum şuan düşüğe çektim bazen 70 lere düşüyor ve fanlar için nasıl temizlerim onu da bilmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aldığımdan beri değişmiyor maalesef:( pandemi başlangıcında gönderecektim gönderemedim kargolara da güvenemedim,adaptör bağlıyken maksimum performans ile oynuyorum,oyun ayarlarım çok yüksekteydi 130-160 fps arası alıyordum şuan düşüğe çektim bazen 70 lere düşüyor ve fanlar için nasıl temizlerim onu da bilmiyorum
Düşük ayarlarda 170 i geçemiyor şuan ve t benden daha kötü sistemi olup bunları yaşamayan kasma sorunu olmayan ve fps leri daha yüksek kişiler var takımda

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Onları temizlemeniz gerekiyor.

VeysHell

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Veysel AVCI
Onları temizlemeniz gerekiyor.
Çok teşekkür ederim yardımınız için,sanırım güvenli bir şekilde uygun ve sağlıklı bir zamanda servisine götürürüm,ben açarsam direk garanti dışı olurum büyük ihtimal 😅😅

Top Bottom