Arama sonuçları: *

1. M

Zyxel VMG-3312 B10B modem access point olarak nasıl kullanılır?

Ana modem olarak Vodafone H300s kullanıyorum ve Zyxel modem boşta. Bu modem ile Wifi alanını genişletebilir miyim?
  2. M

Vodafone h300s modem nasıldır?

4 5 yıldır Zyxel modem kullanıyorum ve kablosuz bağlantısında sıkıntı yaşamaya başladım. Bu modemi almayı düşünüyorum. Kullanan varsa yorum yapabilir mi? Sorun yaşar mıyım?
  3. M

Polosmart PS3 kolu kablosuz nasıl bağlarım?

Kablolu olarak sorun yok ama kablosuz bağlayamadım. Yardımcı olabilir misiniz?
  4. M

Polosmart oyun kolu alınır mı?

Bimde 115 liraya düşüyor ve almayı düşünüyorum. Bütçem max 150 lira sizce alınır mı? https://www.akakce.com/oyun-kolu/en-ucuz-polosmart-psg04-kablosuz-ps3-fiyati,886395508.html
  5. M

Yola fiber döşendikten sonra ne kadar sürede aktif olur?

Turuncu kablolarla fiber döşendi 7-8 ay önce ama daha altyapıda görünmüyor. Ne zaman aktif olur? Bi yeri arayıp sormak istesem nereye sorabilirim?
  6. M

iphone 11 whattsapp kapanıyor

Whattsapp başlatılamadı. Bu sorun devam ederse lütfen iPhone'unuzu kapatıp yeniden açın. Bu hatayı veriyor. Yeniden başlatmayı ve Whattsappı yeniden kurmayı denedim.
  7. M

Samsung galaxy A52 alınır mı?

Sizce alınır mı? Daha iyi alternatifler var mıdır?
  8. M

Usb girişinin biri çalışmıyor

Çalışmıyor diye aynı usb kartını sipariş verdim. Bugün geldi taktım ve yine 1 tanesi çalışıyor diğeri çalışmıyor. Elektrik falan geliyor. Odamdaki ledi yakıyor ama mouse takınca falan algılamıyor. Sürücüleri kaldırıp yeniden kurdum olmadı. Format attım olmadı. Biosu default ayarlara döndürdüm...
  9. M

Gamegaraj Pollux 3t-10 Sistem Alınır mı?

Bu sistem alınır mı? https://www.gamegaraj.com/urun/pollux-3t10-gtx1650/
  10. M

Valorantta mağazaya gelen silahın bir daha gelme olasılığı yüzde kaç?

Soru başlıktaki gibi. Asıl Vandal geldiğinde kartta para yoktu. Şimdi vp aldım. Sizce gelir mi tekrar?
  11. M

4300ge işlemciye hangi ekran kartı takılır?

Apu bir sistem almayı düşünüyorum. Aldıktan sonra en fazla hangi ekran kartını takabilirim? %5 %10 darboğaz sorun değil oc yapabilirim.
  12. M

Redragon scylla'nın başında Snopy yazıyor.

Tronsmart Sono ile arasında kalmıştım ama arasında 100 lira gibi fiyat farkı olunca buna karar verdim. Başlığı dikkatimi çekti. Çakma ürün falan göndermezler dimi? Bu bütçede bir de Gamenote H2016d var sanırım. Kullanan varsa önerir mi?
  13. M

Redragon Scylla alınır mı?

Bu fiyata daha iyisi var mıdır? https://www.akakce.com/kulaklik/en-ucuz-redragon-scylla-oyuncu-kulakligi-fiyati,724989336.html
  14. M

Valorant Skin Changer ban sebebi midir?

Lol oynarken kullanıyordum ve ban sebebi değildi. Hatta Riot'a ticket atanlar falan olmuş sanırım. Valorant'ta Vanguard olduğu için korkuyorum ve indirmedim. Arkadaşım indirip kullandığını söyledi ama hesabımı riske atmak istemiyorum. Ban sebebi midir?
  15. M

Valorant değişken FPS sorunu.

Oyuna girince 100 fps kadar alabiliyorum ama mouse'u hareket ettirir ettirmez baya bi düşüyor. Hatta ateş ederken 30-40'lara kadar düşüyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?
  16. M

240 GB ssd'de 20 GB yer kalması sorun olur mu?

Sorum başlıktaki gibi. Gta 5 indirdiğim için yer kalmadı ve Valorant'ı HDD'ye attım. Ama yavaş açıldığı için SSD'ye atmak istiyorum. Ne kadar sorun olur?
  17. M

400 lira ofis koltuğu önerisi

İdare edecek koltuk önerir misiniz? Arkaya yatabilirse iyi olur. Teşekkür ederim.
  18. M

40 TL termal macun önerisi

1-2 gram olsa yeter. Laptop için kullanacağım. Max 50 liraya çıkabilirim.
  19. M

Gta 5 kaç gb yer kaplıyor?

Gta 5 indireceğim ama 120 gb yerim var. Sorun çıkarır mı?
  20. M

CS GO kırık diş biletinden kar eder miyim?

30 yıldızım var şu an. Alsam kar eder miyim? İleride kasaların fiyatı artar mı?
Top Bottom