Arama sonuçları: *

• Users: Menes
  • Order by date
  1. M

Samsung 980 pro açılış hızı

Arkadaşlar merhaba. Elimde samsung 980 pro ssd var fakat açılış hızı 10 saniyeye iniyor en az bazen 12-13 de olabiliyor. Samsung un kendi uygulaması magician üzerinden hız testi yaptığımda hızı tam çıkıyor fakat başka kullanıcılar bilgisayarın bir kaç sn yede açıldığını söylüyolar. Yeni...
  2. M

Kız Arkadaşıma Hazırladığım videoyu nasıl gönderebilirim?

e postasını biliyorsan WETRANSFER ile gönderebilirsin. kolay ve hızlı bir site tavsiye ederim.
  3. M

samsung 980 pro geç açılma sorunu

1638117635 yorumun için teşekkür ederim. mekanik bir disk yok sadece 980 pro takılı
  4. M

samsung 980 pro geç açılma sorunu

arkadaşlar merhaba çok araştırıpta çözemediğim sorunu son çare olarak szilere soruyorum. x570 ace anakartıma takılı samsung 980 pro 1tb versiyonu var ve bios un güncel olmasına rağmen pc geç açılıp kapanıyor. biosdan fast boot açık mı derseniz öyle bir seçenek yok biosda ve uefi kurulum...
  5. M

lian li strimer plus

arkadaşlar merhaba. başlıkta da belirttiğim gibi lian li marka strimer plus 24 pin yani anakart olan modeli ve ekran kartı için olan modelden almayı düşünüyorum. lian li orta kalitede iyi sayılabilecek bir marka olduğunu biliyorum. bir kaç sorum olacak: 1--- bu markada herhangi bir sorun...
  6. M

Yurtdışından iPhone almak

teşekkürler. araştırıyorum şuanda.
  7. M

:(
  8. M

1634840040 Bende güvenmekle güvenememek arasındayım:/
  9. M

Evet biliyorum şuanlık hemen kayıt etmeyeceğim. 1 yıl kullanma süresi var zaten. Bu konuda bilgiliyseniz bir şey daha soracağım. Yurtdışından gelen telefonların belli bir süre açık kalma süresi var ya bu süre yıllık olarak mı güncelleniyor yani şimdi ben aldım diyelim 120 gün bir hat 120 gün de...
  10. M

Bir uygulama üzerinden birisi gelirken alacak
  11. M

Arkadaşlar abd den 13 pro getirteceğim de bunun hangi serisi Türkiye'de garantisi 1 yıl geçerli biliyor musunuz?
  12. M

5800x İşlemci Sıcaklığı Sorunu

Sürülü
  13. M

Oyunlarda test etmedim. Macun sıvı soğutmanın altında hazır gelen macun sıvı soğutma da Corsair h150 i eliye capellix. Soğutucuyu normal am4 üst ve alttan kelepçelerini oturtarak sıktım fotosu var bakarsan ilk mesaja. Kasam msi sekira 500x
  14. M

Evet 84 oldu maks
  15. M

84 derece oldu maks 1626724468 bu arada 88 derece sistemdeki ekran kartı hariç tüm her şeyi teste soktum 1626724555 fpu yu da kapatık sadece cpu testinde de 73 derece maks
  16. M

İnşaallah stoklar gelsin de fiyatlar biraz insin. Herkese nasip olur inşallah. 1626724123 Hemen yapayım açayım pc yi
  17. M

Şuan pek oyun oynamıyorum. Oyunda ölçmedim hiç
  18. M

Aynen öyle şuan gt730 u görüntü vermesi için kullanıyorum stok bekliyorum
  19. M

1626723761 Ekran kartını güncelleyeceğim 3070-3080 alacağım. Anakart ise modelini beğendim indirime girmesini bekledim ve aldım :)
  20. M

Şöyle bir şey daha var voltaj çok çekiyor boşta bile ort. 1.4 v çekiyordu 1.30 filan yaptım ben denemek için sıcaklıkta baya bi düşüş oldu. Ama geri eskisi gibi yaptım. Dragon center dan bilgisayar modunu düşüğe çektim işlemci ghz düşük çalışıyor şuan sıcaklık 36-40 derece.
Top Bottom