Neler Yeni

Kız Arkadaşıma Hazırladığım videoyu nasıl gönderebilirim?

NMK.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
334
İsim
Nuri Mert Kaya
Onun için ufak sayılabilecek bi edit yaptım. Video 76 mb. WhatsApp izin vermiyor videoyu da ikiye ayırmak istemiyorum bunun başka bir yolu var mı ona izletebilmem için

Rulep

80+ Gold
pc ile telefonu bağla öyle telefona atmaya çalışsan olur mu ki

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
YouTube'a yükleyip gönder. YouTube'un ilk çıkarılma amacı Facebook'un videolu haliydi zaten.
Daha kolay ama biraz daha kalitesiz olan streamable'ı kullanabilirsin.

NMK.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
334
İsim
Nuri Mert Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
pc ile telefonu bağla öyle telefona atmaya çalışsan olur mu ki
Olur ama o şu an evinde ya :) ona bugün izletmek istiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

YouTube'a yükleyip gönder. YouTube'un ilk çıkarılma amacı Facebook'un videolu haliydi zaten.
Daha kolay ama biraz daha kalitesiz olan streamable'ı kullanabilirsin.
Aklıma gelmemişti teşekkür ederim. Videoyu sadece link sahipleri izleyebilir yaparım olur aslında

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,634
İsim
Yok
Onun için ufak sayılabilecek bi edit yaptım. Video 76 mb. WhatsApp izin vermiyor videoyu da ikiye ayırmak istemiyorum bunun başka bir yolu var mı ona izletebilmem için
Video boyutunu başka bir programla küçült, veya editi camtasia gibi bir programla yaptıysan videoyu daha düşük bitrate ile yeniden renderla. 64mb olsa yetiyor zaten çok düşürmene gerek yok.

NMK.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
334
İsim
Nuri Mert Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Video boyutunu başka bir programla küçült, veya editi camtasia gibi bir programla yaptıysan videoyu daha düşük bitrate ile yeniden renderla. 64mb olsa yetiyor zaten çok düşürmene gerek yok.
o küçültme işlemini bilmiyorum malesef. Çok uğraşmamak için youtube a yüklicem

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Panda Video Sıkıştırıcı adlı uygulamayı yükleyebilirsin (ben onu kullanıyorum) .
Yükledikten sonra içinden videoyu seç , daha yüksek kaliteli olanı seç ve onayla.

NMK.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
334
İsim
Nuri Mert Kaya
Panda Video Sıkıştırıcı adlı uygulamayı yükleyebilirsin (ben onu kullanıyorum) .
Yükledikten sonra içinden videoyu seç , daha yüksek kaliteli olanı seç ve onayla.
Teşekkür ederim yardımınız için deniyorum

Menes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Enes h
e postasını biliyorsan WETRANSFER ile gönderebilirsin. kolay ve hızlı bir site tavsiye ederim.

• Beğen
Reaksiyonlar: NMK.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
997,447
Üyeler
157,953
Son üye
n0th1ng244