Neler Yeni

Merhabalar Sevgili konusunda sizlerden tavsiye ve fikir alıcam

ALADDİN ÇAKICI

80+ Silver
Merhabalar Dostlarım sizlere bir soru sormak istiyorum fikirleriniz benim için çok ama çok önemli konuya gireyim sevgilimle 6 aydır sevgiliydik dün ayrıldık ama bugün konuşup bir süre ayrı kalma kararı aldık ara ara konuşucaz herneyse dün ayrıldık ve akşam bara gitmiş tek başına ordan bir arkadaş kız arkadasıma çok güzelsiniz oturabilir miyim demiş bunu bana dediğinde reddettinmi dedim evet dedi ama sonradan gerceği söyledi oturmuş arkadaş konuşmuşlar bir süre ayrıldığımızdan felan bahsetmiş o sonra çocuk bunun yanaklarını oksamıs çok tatlısın demiş ve bir süre konuşmuşlar birlikte metroya gitmişler benim kız ona kendi cebinden parasını basmıs akbilinden metroya bindirmis çocuk elini tutmak istemiş izin vermemis benim kız ve birlikte instalarını vermisler birbirlerine çocuk bugün yazdı kıza yarın buluşuyor muyuz diye fakat benim kız barıştık diye maalesef dedi ss attı ben bu duruma seste çok anlayısla yaklastım ama içimde kıyametler kopuyordu delirdim adeta ama dısa yansıtmadım insan gibi konuştum ve bu konudan önce ayrılmadan 1 gün önce eski bir erkek arkadaşına yazmış konuşmuşlar biraz arkadaş olarak birlikte kitap felan okucaklarmıs seste neyse planları varmıs böyle dünkü bar olayı ve bu kitap işi çok canımı sıktı ve güvenimi kırdı ne zaman onu bos bıraksam hep erkeklerle birlikte açıkçası bırakmak istiyorum ama bırakamıyorum onsuz yapmak istemiyorum hiçbişi ve onun benden ayrılınca başka erkeklerle birlikts olcagını dusunmem bile beni bitiriyoe ama bu yaptıgı çok kötü birşeydi ve bar işinde bana yalan söylemeside cok kötüydü zar zor olsada ağzından aldım herşeyi siz bu durumda olsanız ne yapardınız sizlerin fikirlerini istiyorum ve sizce ne yapmalıyım teşekkürler okuduğunuz için.
Dostum diğer seçeneğe bakıyor iyi çıkarsa sana basacak tekme iyi çıkmazsa seni yemleyecek yüzlerce kız arkadaşım oldu hepsini çok dinledim sen erkek olarak işine Bak kız seninle buluştuğunda işini gör sana yazmadığında yazma kendine odaklan

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,335
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, PC Oyunları
1693991117790.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Muhammet Çelik
Şu sevgi ne kadar kötü bir şey be agam üzüldüm sana ayrıl kankam ayrıl lütfen dinle ve ayrıl.Bir sürü sebep yazılabilir ama zaten yazdıkların bile fazlasıyla yeter, hala o kızın senin olduğunu düşünüyorsan geçmiş olsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

o değilde fake misin la ilk mesajın bu mu daha yeni açmışın hesabı tweeter yazarına denk gelmedik inş.
Yok be hocam sırf sözlükte forumlarda insanların fikirlerini almak istedim açtım teşekkür ederim herkese zamanlarını ayırdıkları icin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bi' yanağına öpücük kondurmadığı kalmış kızın. Medeni bir şekilde ayrıl bak yoluna.

Gerçi bana kurgu geldi ama neyse.
hayır hocam kurgu değil dün yaşandı teşekkür ederim değerli fikirlerin icin

heroesturkey

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Murat Gündoğdu
kardeşim umarım gerçek değildir bunlar, ama gerçekse de kendine saygın olsun ayrıl. Bugün yanağını okşatır, yarın başka tarafını. Bu lafıma kızıp köpürme. Eğer niyeti olmasa napıyosun lan sapık der basardı tokatı. Senden kopunca erkeklerle birlikteymiş. Engeli bas konuşma, bakalım koşacak mı peşinden. Koşarsa da bakma ona. Sen önüne bak, geçmişte kirli bir sayfa olarak kalsın. Benimde bir arkadaşı manitası oyun oynarken, üstelik beraber oynarken tanıştıkları başka şehirdeki adam için terketmişti. Millet kafayı yemiş durumda, kendi akıl sağlığın için sinyal yediğin zaman bu şekilde uzaklaş.

Deaton

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Fatih B
Merhabalar Dostlarım sizlere bir soru sormak istiyorum fikirleriniz benim için çok ama çok önemli konuya gireyim sevgilimle 6 aydır sevgiliydik dün ayrıldık ama bugün konuşup bir süre ayrı kalma kararı aldık ara ara konuşucaz herneyse dün ayrıldık ve akşam bara gitmiş tek başına ordan bir arkadaş kız arkadasıma çok güzelsiniz oturabilir miyim demiş bunu bana dediğinde reddettinmi dedim evet dedi ama sonradan gerceği söyledi oturmuş arkadaş konuşmuşlar bir süre ayrıldığımızdan felan bahsetmiş o sonra çocuk bunun yanaklarını oksamıs çok tatlısın demiş ve bir süre konuşmuşlar birlikte metroya gitmişler benim kız ona kendi cebinden parasını basmıs akbilinden metroya bindirmis çocuk elini tutmak istemiş izin vermemis benim kız ve birlikte instalarını vermisler birbirlerine çocuk bugün yazdı kıza yarın buluşuyor muyuz diye fakat benim kız barıştık diye maalesef dedi ss attı ben bu duruma seste çok anlayısla yaklastım ama içimde kıyametler kopuyordu delirdim adeta ama dısa yansıtmadım insan gibi konuştum ve bu konudan önce ayrılmadan 1 gün önce eski bir erkek arkadaşına yazmış konuşmuşlar biraz arkadaş olarak birlikte kitap felan okucaklarmıs seste neyse planları varmıs böyle dünkü bar olayı ve bu kitap işi çok canımı sıktı ve güvenimi kırdı ne zaman onu bos bıraksam hep erkeklerle birlikte açıkçası bırakmak istiyorum ama bırakamıyorum onsuz yapmak istemiyorum hiçbişi ve onun benden ayrılınca başka erkeklerle birlikts olcagını dusunmem bile beni bitiriyoe ama bu yaptıgı çok kötü birşeydi ve bar işinde bana yalan söylemeside cok kötüydü zar zor olsada ağzından aldım herşeyi siz bu durumda olsanız ne yapardınız sizlerin fikirlerini istiyorum ve sizce ne yapmalıyım teşekkürler okuduğunuz için.
Aga hiç kafanı yorma ayrıl gitsin bugün bar işinde sana yalan söylediyse 6 ayda ne yalanlar söylemiştir bilemezsin kafanı takma ayrıl zamanla geçer sana zarar veren biriyle olucağına hiç olma daha iyi kaldı ki güvenini sarsmış ve durmaya da niyetli değil görünüşe göre ayrıl gitsin

CesarVialpando

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
719
İsim
CesarVialpando
Kanka kız kararını vermiş zaten boşver sal.

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Engelle gitsin, o kızdan hayır gelmez. Zamanında bende 8 aylık ilişkimi çöp ettim. Bunun yüzünden 1 yıl kadar mental sağlık olarak kötü hissettim. En iyisi bırakmak.

Top Bottom