Arama sonuçları: *

1. NiddeCat

SİSTEMİM ORTALAMA OLMASINA RAĞMEN HER OYUNDA İSTİSNASIZ FPS DROP YİYORUM

dediğiniz gibi hd tune testini yaptım ve yazma hızı 50 mb çıktı bu yüzden ssd yi gönderdim ve şimdilik windows u HD ye kurdum lakin fps droplarım devam etmekte ayrıca bütün parçalar sıfır alındı. ramlerimi 2 farklı zamanda 2 farklı yerden aldım ama aynı marka model acaba ilkinde sorun vardır diy...
  2. NiddeCat

teşekkür ederim 1616058334 den deneyeceğim 1616058377 şuan yapmakta
  3. NiddeCat

monitörü değiştirince sorununuz çözüldü mü
  4. NiddeCat

ekran kartı güncel ve daha önce servise gönderdim yenisini gönderdiler bana ona rağmen devam ediyor ondan vazgeçmek geçtim sorunun ekran kartında olduğu düşüncesinden
  5. NiddeCat

ram 2 slot 16 gb ve ikisini tek tek denedim ve farklı yerlerden almıştım tek tek denediğimde de drop oldu 1616055335 bu konuda elimde başka bir depolama kalmadı sorunu başka diske format kurarak denemeden bulma şansımız var mı
  6. NiddeCat

kuruluydu testi yapıp 50 yazma oranı alınca hdd ye kurdum windows u ssd yi çıkardım öyle denedim yine aynı ... 1616054753 ssd yi çıkarınca da devam etti ne yazıkki... ama şuan bir kaç güncellemeyi kaçırmışım onları yapıyorum tekrar deneyeceğim
  7. NiddeCat

ssd 550(okuma) ye 50(yazma) çıktı ondan ssd yi çıkartıp hdd ye kurdum yine aynı sonuçları aldım bu arada bad sector taramasını nasıl yapabilirim bu arada aldığım ilk günden beri böyle
  8. NiddeCat

sistemim amd ryzen 5 3600 asus dual rx 580 8gb asus prime b550m-k adata su630 240 gb ssd seageat barracuda1 tb sistemim bu olmasına rağmen her oyunda güzel fps alırken birden fps drop yiyorum ve fps 0 olup tekrar normale çıkıyor bu minecraft tan valorant, CSGO dan GTA5 e kadar her oyunda...
  9. NiddeCat

Asus Dual RX 580 ekran kartı güç ledleri

anladım peki sizin ram kapasiteniz 8 gb mi 1614422646 anladım teşekkür ederimm
  10. NiddeCat

Çok teşekkür ederim. ayın başında maaşım yatarsa ram alıcam ve işe yarayıp yaramadığını test edip buraya yazıcam araştırdığıma göre tek yaşayan ben değilmişim başkası içinde kaynak olur belki
  11. NiddeCat

Anladım çok teşekkür ederim. galiba aynı ekran kartı sizde de var acaba sizde oyunlarda drop yiyor musunuz yoksa sorun sadece bende mi var?
  12. NiddeCat

Başlıkta bahsettiğim ekran kartımın güç kablosunu takınca güç girişinin üzerinde bulunan 2 ledin sadece bir tanesi yanıyor ve kullanım kılavuzunda bununla ilgili bir konu yok o yüzden buraya sormak istedim çünkü pc çalışıyor çok nadiren win10 da genellikle de oyunlarda anlık droplar yiyorum...
Top Bottom