Arama sonuçları: *

• Users: MertYS
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. M

Tüm girişleri 4 pinli olan PWM çoklayıcı önerisi

Herkese merhaba anakarta 4 pinli 2 adet fan takacağım sadece sysfan1 var o yüzden tüm girişleri 4 pinli olan çoklayıcı önermenizi istiyorum ben aradım ama 4+3 pinli olanları buldum hicbir yerde hepsi 4 olan bulamadim lütfen yardımcı olun bütçe 35-40
  2. M

PWM Fan çoklayıcı önerisi

Herkese merhabalar kasama 2 adet be quiet püre wings 2 PWM 4 pinli fanları takacağım anakartta sadece sysfan1 var ve bunun için sizden 4 pin girişli 2 tane 4 pinlik çıkışı olan çoklayıcı önermeniz fiyat maks 35
  3. M

Çoklayıcı ile fan takarsam sıkıntı yaratır mı

msi b450m a pro max anakart kullanıyorum kasama fazladan 2 adet 4 pinlik pwm fan ekleyecegim sysfan1 e çoklayıcı takıp fanları da çoklayıcıya takarsam sıkıntı çıkarır mı ve fanları kontrol edebilir miyim ?
  4. M

Anakarta çoklayıcıyla birlikte 2 fan taksam fanlar kontrol edilebilir mi ?

Herkese merhaba öncelikle benim kasam çok ısınıyor (Gamepower Horizon Gaming 650W Kasa) üste iki tane 12 cmlik fan takacagım ve PWM fanlar alacagım anakartta sadece sysfan1 var oraya çoklayıcı takıp çoklayıcıya da 2 tane PWM fan taksam sıkıntı çıkar mı ve fanların hızını kontrol edebilir miyim...
  5. M

Adata Swordfish SSD Büzüşmüş

merhaba arkadaşlar kasamda adata swordfish m.2 ssd var . kasanın tozunu alayım dedim gözüme ssd çarptı baktıgımda bazı bölgeleri büzüşmüştü bu sıkıntı yaratır mı
  6. M

James Donkey 24 1 ms 144hz Monitör ileri geri gitmiyor ?

herkese merhaba öncelikle geçenlerde https://www.incehesap.com/james-donkey-jd24fg1ms144-23-8-1ms-144hz-full-hd-freesync-gaming-monitor-fiyati-46272/ bu monitoru 1000 liraya incehesaptan almıştım . Youtubede incelemelerine baktım ( 24 inclik olanlara) monitor bi videoda ileri geri...
  7. M

Mousepad Önerisi Yapar mısınız ?

Herkese merhabalar mümkünse 90x40 olursa iyi olur max bütçe 60 lira böyle güzel bir şey önerirseniz sevinirim
  8. M

Monitöre görüntü sonradan geliyor.

Öncelikle yeni pc topladım rtx 2060 ekran kartı var . Monitörüm eski donusturuculu kullanıyorum ve hdmi var ucunda. Kasayi açıyorum no signal deyip açılmıyor fakat hdmi çıkarıp takınca görüntü geliyor bu sorunu nasıl çözebilirim ? Sorun neyden kaynaklanıyor teşekkürler.
  9. M

Hangi modemi almalıyım (400tlye kadar)

Merhaba herkese yakınlarda modem almayı düşünüyorum evde 2 tane pc var ve en az 2 ethernet girisli olması lazım bana modem önerir misiniz (300-400tl)
  10. M

PC açınca traktör sesi çıkarıyor

Pcye gücü verince 2 3 sn sonra birden gürültülü bir ses çıkıyor(sürtünüyormuş gibi). Bunun kaynağı ne olabilir ne yapmalıyım ?
  11. M

Pcden gelen SES nedir acaba

Pc acinca boyle surtunme sesi gibi bise geliyo Gorev yönetici baktim hicbise yokken disk %100 oluyo Acaba hdd mi ses yapiyor
  12. M

2 pcye 1 modem bağlama

Merhaba herkese simdi bizim evde turk telekom internet var ve test yaptığımda 20 falan anca çıkıyor gecenlerde yeni pc aldım 2 pc oldu abimin ve benim Modemde tek giris var Interneti nasil hizlandirabilirim yeni modem mi almam lazım iki pcye baglamak ve neti hizlandirmak icin ?
  13. M

Mikrofonu kaliteli kulaklık önerisi

Öncelikle 350 lira bütçem var . Online derslerde de mikrofonunu kullanabileceğim güzel bir oyuncu kulaklığı önerisi yapar mısınız
  14. M

350 TL Kulaklık Önerisi

Beyler normalde bime gelen kulaklığı alcaktim ama millet 30 kisilik sira olusturmus vazgectim sizden istegim mikrofonu cok iyi olan bir kulaklık. Teşekkürler
  15. M

XFX RX 5600 XT II hakkında

Selamlar bu ekran kartı nasıldır : XFX AMD Radeon RX 5600 XT 14GBS THICC II Pro 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı (RX-56XT6DF46) Kombine olarak şunlarla alacağım: Ryzen 5 3600 işlemci MSI B450-A PRO MAX anakart (2x8) 16 GB 3200 Mhz Ram Adata Swordfish 500GB 1800/1200 M.2 SSD...
  16. M

Yeni sistem aldıktan sonrası

Merhaba ben yeni bir hazır sistem sipariş ettim wn 10 pro deneme sürümü yüklü halde gelcek . Ben ne yapmaliyim direkt kullanabilir miyim yoksa format fln gerekli mi? (Bu konularda acemiyim kusura bakmayın)
  17. M

7600 liram var rtx2060'lı sistem tavsiyesi yapar mısınız ?

Evet arkadaşlar sistem için 7600 liram var monitöre de 1400 ayırdım sizden ricam bu 7600'e rtx2060'lı hazır sistem önermeniz. Şimdiden teşekkür ederim...
Top Bottom